bugün

çevreye ve sizi baya bi etkileyen etkilerdir. örneğin biraz içine kapanık bir şehirde yaşıyorsanız ebenizin ali samisini kaptınız demekdir. zira her gün siz sokaktan yürürken "bonuss hahahahaha" gibi muhabbetler döner, tüm şehir büyük bir ahenkle sizi izler. hatta bazıları "o saç takma mı evladım?" diye ciddi ciddi sormaya kalkışır.

hayır korkuyorum bir alışveriş mağazasına gittiğimde kasiyerlerden biri "bonus kartınız var mı?" diye takılıp rezil olacağım herkese diye.
üniversiteye geçemediyseniz okulun açılmasına yakın kaybolurlar. bayramda saç çekilir, "nasıl saç lan bu euheu?" muhabbeti yapılır. bayramdan sonra açık berber bulunamaz. ilk günden, okul kapısından dönülür. öyle ibne gibin puşt gibin gezersin ortalıkta. ay lav işyeri diycem ama işyeri de yok mna koyim. sevmiyorum arkadaş berber. kestirmeyecem mna koyim.
daha önceden bu stili yapmadıysanız iyidir, güzeldir.
diğer hemcinsinlerinden 1 adım önde olduğunun göstergesidir.
Ağaçlara, kirişlere takılıp durmak.
dikkat çekmek. sınıfta hoca sizi işaret ederken sen acayip saçlı olan diye işaret edilebilir mesela.

(bkz: farkları saçları)
kardeşime zorla yaptırdığı ve şimdi o kadar uyarmama rağmen kestirmediği saç stilidir.
iyidir hoştur.
Etrafındakilerin yan yan bakmalarına ve arkalarından konuşmalarına sebep olabilir.
- gelene bakın.
+ ben de diyorum, neden dün elektrikler kesildi diye... Baksana tüm elektriği almış saçlara depolamış.
Kendimden örnek veriyim bonus saçlıyım doğuştan yapma falan değil orijinal saçlarım insanı diğer hemcinslerinden farklı yapıyor ya da kendini öyle hissediyorsun saçlarımla mutluyum ve kıvırcık saçlı olmak iyidir çok hoştur.
sinema da arkadaki izleyicin nefreti ile karşı karşıya kalırsınız .
sinemada, okulda, seminer vb. yerlerde asla önlere oturamama sebep olan saçtır. * *