bugün

Başlangıç olarak Kürt. ikinci olarak, yazdıklarına baktığınızda, suratınızda şu an benim suratımda oluşan "ay götüm" ifadesini oluşturan gereksiz canlı. Bir turist geldiğinde göstermek istemediğiniz mahalle olur ya, işte bu muhtemelen oranın muhtarı. Aynı zamanda çocukluğunda görmediği ilgiyi toplamaya çalışan psikolojik rahatsızlık sahibi çakma troll. Allah'ın kurtarma menzilinin dışındaki nadir canlıların lideri.
Atsız atanın Topal asker şiirini armağan ediyorum

Kinimizin şiddetiyle gebereceksin!..

''yanlış anlaşılmasın şiirinin sözleri'' *
http://www.izlesene.com/video/topal-asker/1290170
görsel

Aynı bu kızın kafasında gezen yazar.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri. güçlü kaleminden çıkan vurucu entryleri ilgiyle takip ediyorum. badi tuşu olsaydı direkt eklerdim.
Açık ve net yazıyorum."bunak"
Türkçü kardeşlerimize aşık olan yazar..
Ama ilkokul aşığı misali satasmalar filan... kız sen aşık mi oldun?*
nickin de hayır yok ki dişiliğin de hayır olsun denilesi yazarımsı. seni azad ediyorum harun abi. git başka sözlük troll'lerinden bu belanı.
Gta vc kapışmak istediğim yazar. Cs da olur.
görsel
Ak parti kadın kollarından yazardır.
Kürt olduğu için dışlanmaması gerekir çünkü o akp lidir. Hadi başka partili olsa neyse.
bir akp li dünyaya bedeldir
sadece entrysiyle değil tipiyle de en kötüler arasına girecek yazar.
troll olduğunu kabul etmeyen hanım hanımcık bır yazarımız, ben bu yolda emin adımlarla çalışıp ikna edeceğim.

şimdilik sakin oluyoruz ve sen tabiki troll degilsin diyoruz.

asıl entry: aslı ile yazsa belki en değerli yazarlardan biri olacakken farklı bir yol seçerek kendini gizleme yoluna gitmiş. özünde böyle olmadığını az çok hissettim biliyorum.
Evlat katli neden legal değil diye sorgulama sebebi....
hayata alayci bakan, iyi niyetli, kimseye zararı olmayan, tatlı mi tatlı, güzel mi güzel yazacağımizdir.Değerini bilin !
Entylerine güldüğüm ve bazen feyz aldığım yazardır kendileri. Yazsın efenim.
alem bana hasta ben de bu kıza.. yirim ya.. hem siyahi hem de seksi..
epeydir konusmuyoruz dedigim yazar.
Tanımam etmem.. Bu gece bu kadar entry neden girilmiş bu nick altına bir bakayım diye geldim, sadece bu gece ve kendi nick altına yazdıklarıyla anladım ki; liseli, basit feyk. Profesyonel harun abi.
sözlükte bir çok yazarın yapmak istediği.

görsel
Sevişmenin ceza olmadığını düşünen yazar. Kendince haklı yazar. Türkiyede olmaması gereken türk toplumunu aşmış bir görüşe sahip yazar lakin buralarda harcanacak olan yazardır.
Yine seksi hep seksi...
Atası.

görsel
Kısaca çaylaklıktan çıktım demek isteyen yazar. Yazıklar olsun çaylaklığını açan bu sisteme.
Anladık tamam mesaj atma artık. Çık git buradan.
seksi gelmis sanırım.. cok sinirli yazar..
Niyeysee kız yazarlara haber etmiyor çaylaklıktan çıktığını. Hep erkeklere hep erkeklere. Olmaz ki.
Seda sayan kadar dahi sultan olamayacak yazar şeysi.