bugün

Bir çok güvenlik sisteminin hack edemediği telefonmuş. Obama dahi bunu kullanıyormuş, dinlenmesin diye. Takoz ama güvenilir, hmm düşündürücü.
terk edince oh be dünya varmis dedirten telefon markasi. Gereksiz. Açilip kapanmasi bile çok yavas. Sadece o tepesindeki minik isigi özlüyorum.
sikko telefon.
Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü *nün şifreleme prokoleri bakımından kabul ettiği yegane telefon olduğu söylenir ama günlük kullanıcı açısından bu protokoller sizi bezdirir.
zamanındaki olayı e mail idi biraz da bbm sonra yalan oldu.
şirket çalışanlarına verilen ve düzenli mail akışı gereken pozisyonlarda çalışanlar için bir dönem için tek telefondu. firmaların ticari sırlarını mail trafiği üzerinden elde etmeye çalışanlara yönelik şifreleme protokolleri nedeniyle tercih ediliyordu.
bana göre 2 yıl kullandığım 9780 modeli çok şık olan telefondur . fakat artık devirleri kapanmış bulunmakta , şirketi satmayı düşünüyorlardı en son satmış bile olabilirler . almak isteyen yazarlar için şirketin marka değeri 9 milyar dolar .
Bataryası dayanmıyor diye buzdolabına koyan arkadaşa şahit oldum denilesi telefondur.
Hewallerin qözde telefonu.

görsel
almayı düşündüğüm telefon markası. lakin hangi modelini alacağıma bir türlü karar veremedim. fiyat ve kalite dengesini sağlayan model önerilerinizi bekliyorum.
Qwerty klavyeli smart telefonlarin babasidir. Tus takiminda bulunan tuslarin ergonomik dizayn edilmis sekli patentlidir.
Yanip yanip sonen led isigi ilk kez blackberry telefonlarinda kullanmistir ve bu led uyarici sistem sayesinde blackberry cihazlarinin kullanici kitlesi farklidir.
Sözlüklere entry girmek için en stabil akıllı telefondur. Klavyesi ve t9 desteği aşırı geliştirilmiş olup sürekli mesaj gönderenler ve Uludağ sözlük gibi internet sitelerine entry girmek için dokunmatik ekranlı telefonlardan daha kullanışlıdır.

Kolay kolay arıza yapmayan BlackBerry marka telefonların wifi çekim güçleri yüksek olup kopma yapmazlar.

Ayrıca opera mini yüklenerek bis yani BlackBerry servis paketi almanıza gerek kalmadan internette mevcut internet abonelik paketiniZle gezinebilirsiniz.
26.09.2014 cuma sabahı açıklayacağı finansal raporunda olumlu gelişmeleri göreceğimizi düşündüğüm şirket. hem endonezya ve hindistan pazarlarında z3'ün başarısı, hem de gelişmiş pazarlarda z10 ve z30'un giderek daha tanınır hale gelmesiyle akıllı telefon satışları artmaya başlamıştır. yarın satışa sunulmaya başlayacak (bkz: blackberry passport)'un da iyi satacağını düşünüyorum. blackberry enterprise service 10'un (bes 10) da alanındaki en iyi yazılım olduğunu düşünürsek, blackberry (yavaş yavaş da olsa) geri dönüşüne başlamış durumda.

edit: imla
tutkunu olduğum fakat şu an sahip olmadığım telefon... 4-5 yıl BlackBerry kullandım fakat şimdi Samsung kullanıyorum bunuda seviyorum ama bazı insanlar için iPhone nasıl bi tutkuysa BlackBerry'de benim için o'dur, iNŞALLAH bi ara geri dönüş yapacağım BlackBerry'e...
Zamaninda köklü adlı sanlı bir telefon iken son yillarda eskisi kadar deger gormeyen bir telefon haline gelmistir.
Uzun zamandır kullandığım ve BlackBerry 10 sistemi ile beni son derece memnun edem kesinlikle takılmayan, kılıtlenmeyen, şarj olarak ayfoncuları deli eden über iyi telefon.
mal gibi bir telefondur. ona basıcam derken buna basarsın, boku yersin.
Hamını esya zıksın bb senı aldıgım gune tovbe olsun.
3 sene önce kullandığım telefon o zamanlar modaydı ama telefona küfür etmediğim bir saat bile yoktu.saçma sapan takılmalar,reset atmalar,internette gezinememeler.o yüzden almayın aldırmayın...
mesajlaşma konusunda üstüne tanımadığım ama diğer konularda (akla gelebilecek herşey) diğer akıllı telefonlarla yarışamayacak kapasitededir. ama cidden bazı yaşlı insanlar gibi sadece alo desin der gibisadece mesajlaşmak için telefon istiyorsanız tercih edebilirsiniz.
her türlü sorunda tek çözüme sahip telefon markası. bataryayı çıkar düzelir. bunlar da batmadıysa ben daha bir şey demiyorum.
el değiştirmesi yakındır.
http://goo.gl/NdxEGn
Bir sıralar popüler olan fakat yerini iphone kaptıran çok kullanışlı olmayan telefon.
hala en iyi veri güvenliğine sahip iş telefonudur. parmaklamak için oyuncak arayan embesiller için üretilmemektedir.
nokia gibi altına sıçmış olan bir markadır blackberry.

palm nasıl inat edip wm ye geçmedi ve osura osura piyasadan silindi ise blackberry de aynı sonu paylaşacaktır.