bugün

Bunalım sebebi. Günler alır toparlanmanız.
Onu bırak biri Bana senin gibi tipim olsa intihar ederim demisti.
Sen kim köpeksin denecek kişidir benim gibi adamı nerde gördün lan it denir bak sinirlendim.
(bkz: Kızların çirkin erkekleri hor gorüp aşağılaması)
O öyle görmüş demek. Umursamam. Güzelliğimiz de geçecek.
Diyebilir takmam.
kime göre neye göre ..
fiziksel mi yoksa kalbi mi..
çirkinlik ve güzellik değişkendir,

basmakalıp fikirlerle, zihinlerde yer edenler mi güzel..

yoksa bakmasını bilmeyen gözler mi çirkin..

güzellik görecelidir,
dahası değişkendir zaman akışında..

güzel gözlerle bakabilmek ,
dahası insanlık ise bakidir bu hayatta..
Herhangi biriyse pek önemli değildir. Sevilen biri size çirkin imajını giydirmişse ama o üzer işte.

Etraftaki pek çok kişi güzel bakarken eski sevgilinin arkanızdan atıp tutması, zaten pek beğenmemiştim falan demesi dokunur işte. Sanki zorla vermişler gibi. Sizin için belki on erkek kavga eder ama tutar en önem verdiğiniz gelir boktan cümleler kurar. Elde ettin ya doğru kıymet vermezsin tabi. insan kendini böyle insanlarla harcamamalıymış. Anladım ama çok geç anladım. Kıymetini bilmeyen insanların yanında kendi kıymetini düşürüyor insan. Çok yazık oldu benim güzel duygularıma lan. Bir de ben hiç böyle bir insan değildim ya. Kimsenin peşinde koşup ciddiye almazdım. O yüzden daha bi şaşırıyorum. insanların duyguları ne basitleşti ne ucuzlaştı be. Tebrik ederim ama helal olsun ben yapamazdım bu kadar sahte olamazdım.
Kendi tipine bak lan. Gören Besmele çekiyor, insan olduğunu görünce de üzülüyor diye karşılık verilecek sözdür.
Kimse çirkin bulduğu kişiye bunu belirtmez.
diyen kişiyi sikmek için çabalamıyorsam umrumda olmaz. al fikrini sok götüne sana soran mı oldu diye cevap veririm.
Benim yüzümü görüp çirkin diyebilen olmadı.

Klavye delikanlısı olduğunu gösterir.
Sen çok mu güzelsin diye sorarım.
O zaman s gitseydin demek gerekir. istemem yan cebime koycu bunlar da. Sorsan kızı beğenmemiştir ama kendini sevdirmek için binbir kertenkele dansı yapar.
" ama huyum güzel " derim.
ahlaki bir şey değildir. fakat biri bana bunu dediğinde misliyle karşılık veririm.
Başıma gelmedi, ama bir tartışma esnasında, kendisini ilgilendirmeyen bir konuda ısrarla konuşan ve yine haddi olmayan yorumlar yapıp, fikirler sunan bir arkadaşa ; "çirkin insan.. düşüncelerinde çirkin, dış görünüşünde. insanlar hakkında yorum yapmadan önce, karakter için çok geç ama git en azından şu bıyıklarını al" demiştim.. tabi bunu söylemek de benim haddime değildi, üzüldüm böyle olduğu için. Gerçekten bu sözler ağzımdan çıkarken ondan daha çirkin hissettim. Nedeniniz her ne olursa olsun bu doğru bir cümle değil..
(bkz: ben aslında aynayım)
bakan gözlerin çirkinliğidir o.
Moral bozacak hatta kafa takılacak bişey bile değildir.
Kendisinin farkında olan kişi ufacık bile takıntı yapmaz bu tür olayları.
Andre gide:
“ihtişam baktığın şeyde değil, bakışında olmalıdır”
Dediler.

Meydana gelin de bir de sizi görelim ya******m dedim.

Hamfendi takılıyoruz diye kimse bizi fissek sanmasın. Hahah.
Kardeşlerim tarafından Söylene söylene artık bende inanıyordum. Ulan sonra bir badoo hesabı açtım, erkek- kadın yığıldı kapıya AHAHAHAH.

Sonra anladım ki bana yalan söylemişler çirkin değilmişim.
öyle diyenlere küfür edip yanımdan kovuyor umurumda değilmiş gibi davranıyorum, gece yalnız kalınca da ağlıyorum. teşekkürler.
Sen önce kendi tipine bak diye cevap verilmesi makbuldür.