bugün

Son zamanlarda bu bekaret konusu neden gündemde.
dogru yolda olan kızdır. onunla evlenen erkek şanslıdır. evlilikleri şen olacaktır.
bekaret önemlidir. kızların da erkeklerin de bekareti önemlidir.

bu arada dinci değilim, hatta dindar bile değilim.
tuhaf bulduğum durum.
tabii bunun kadını ya da erkeği yok.
şahsen ben aşık olmadan evlenmeyi düşünmüyordum, hâlâ da düşünmüyorum ve sadece aşık olacağım insana ait olmak istiyorum. aynı şeyin karşımdaki erkekte de olmasını beklerim tabii. bakın bu tabu falan değil. birine ait olmayı sadece cinsellik ile de bağdaştırmıyorum ama cinsellikte bir kolu neticede.
aşığım sanıp birlikte oldum diyenleri ise asla ve asla dürüst bulmuyorum. başta kendilerine dürüst değiller. bir insan birine aşık olup olmadığını bilir. aksi için kendini kandıran çok insan gördüm.
açıkçası mantık evliliği yapacak olsam yine aynı şeyi savunurum. çünkü en başta bitmesi muhtemel olan ilişkilere girmeyi yıpratıcı buluyorum. belki benim farkındalığım çok yüksektir bilmiyorum.

bu hayata bir kere geldim, istediğim gibi yaşamak istiyorum diyenleri anlıyorum ama özellikle ülkemizde evlilik kurumu bu kadar yaygınken kucaktan kucağa gezen kızlar ile her önüne gelene salya akıtan erkekleri anlamıyorum.
madem bu kadar takıyorsunuz , erkeklerde evlenecekleri kadına saklasın kendini kimseyle ilişkiye girmesin.
Hassas bi konu.
alan razı veren razı sana giren çıkan ne ebenin ami.

senle mi evleniyor kız göt oğlanı...
iblisin çocuğu...
milletin namusunu dilinize dolamayın..
namussuz herifler.
Yil 2021 bosverin bekareti mekareti.
Ne zaman biteceği belli olmayan ve yalnızca bir defa yaşanma şansı olan hayatı değerlendiren, güzel geçirmek isteyen, akıllı bir kızdır. Ortalıkta Ninja gibi dolaşan, pis pis ter kokan, Arap fışkısı koklamaktan beyni yanmış yobazlara dert olan delikanlı kızdır.
gelecekteki çocuklarına ve kocasına karşı çok büyük bir saygısızlıkta bulunmuş kızdır.
annesi olsa gocunmayacak, kiz kardeşi olsa sinee çekecek kimseleri gosteren başlık. müslümanlar bu devsirme zihniyeti kabul etmeyin. bunlar bati beslemesidir. bizim ne onurumuz, ne adetimiz, nede aile yapımız bu ahlaksiz hayati kabul etmez.
Evlendikten sonra bekaretini kaybedip, baska erkeklerle turlu fanteziler pesinde kosan cogu kadindan farkli olarak bir gun evlendigi zaman kocasini aldatmayan kizlardir genelde.
Herkes kendinden sorumludur.bizi ilgilendiren bir durum yok.
Bekaretini saklamayan erkekten farkı yoktur namus sadece kadına has bir kavram değildir.
üst entry'i giren yazarın nickini bana düşündüren başlıktır.
Bugun ortalama 30 yaşında evlenildiği düşünüldüğünde insan 30 yaşına kadar hiç mi sevişmeyecek aq.
cinselliğe gereksiz büyük anlamlar yüklemeyen, cinselliğin yemek yemek, tuvalete gitmek gibi doğal bir şey olduğunu anlamış kızdır. hedef kitlesi de her haltı yiyip evleneceği zaman bakire kız arayan tipler değildir.
bu başlık da her gün sol frame'de olacaksa şu "bir gün"ü ayırın artık. takıntılı olan var olmayan var. ben değilim ama ayırın yani.
tercihlerine saygı duyulması gereken kızdır...
kimseye kendi görüşlerinizi, inançlarınızı ve ahlak anlayışınızı dayatamazsınız...

ne demiş üstadımız friedrich nietzsche;
kutsal kitaplarda çokça adı geçen ''şeytan'' gerçek hayatta size ahlak dersi veren bir yobazdan başka bir şey değildir.
valla nereye saklarsa saklasın, o bekaret yine de bazı kendini bilmezler tarafından bulunup dert edinilecektir. tanımadığı etmediği belki de hayatı boyunca hiç karşılaşmayacağı insanların bacak arasını kendilerine dert edinmiş tayfaya selam olsun. umarım kendi kafalarına göre birini bulurlar. her türlü zihniyete sahip insanların olduğu bir dünyada yaşıyoruz. mutlaka bulurlar. merak etmesinler. o yüzden kendileri gibi düşünmeyenleri suçlamalarına gerek yok.

bir başkasının namusunu çekiştirmek, laf etmek, kötülemek pek de ahlaklı bir davranış değil. bu sebeple namus bacak arasında değil derler. kafanızı leş gibi olan donunuzdan çıkarıp, ahlakın yozlaştığı diğer alanlara da bakmanız için söylüyorlar bunu. ama tabi, pek muhterem ahlak bekçileri, bu lafı da beyin değil göt delikleri aracılığıyla anladıkları için bir işe yaramıyor.
(bkz: stacy)
(bkz: roastie)