bugün

(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
Fakirim bundan hiçbir zaman utanmadım. Ve sen şunu sakına unutma; asıl zavallı olanlar insanlara üst perdeden bakan karaktersiz tiplerdir.

Para her şeyi yapar diyen adam para için her şeyi yapan adamdır.
ülkenin en az %80i(chpye göre %98) fakirlik sınırı altında gelire sahipken ne bekliyordun amk?
yarbay kemal amca böyle uzun uzun konuşmayı bana da öğretin.
param var fakir değilim bu amele olduğum gerçeğini değiştirmez. sorarsanız işteyim.yarın sorarsanız yine işte olacağım.
iş hayatım monotona dönmüş bir evlilik gibi. çoğu zaman ayıp olmasın diye sevişirsin. plansız gebelikler istenmeyen düşünülmeden dünyaya getirilmiş çocuklar. evde kasvetli bir akşam dırdırcı bir kadın mental geriliği olan çocuklar duş yalnız kalabildiğin tek yer.çamaşır makinesi sesi eşliğinde sorgulanan başarısız sevimsiz bir evlilik gibi.
Yazım hatası içeren başlıktan değil de yazının ilk kelimelerinden anladım yazanın yarbay kemal olduğunu.
iyice tuhaflaştın, burada böyle şeyler yazınca kendini üstte(!) Mi görüyorsun anlamadım ama bu gidişle "herkesin altında kalacaksın"...swh
Fucker ve zavallı olduğum doğrudur.
Fakirim ancak zavallı olup olmadığım tartışılır.
görsel
Üstümde ipek ROBDÖŞAMBIRım, ayağımda deri terliklerimle saten koltuk takımında oturuyorken bir elimde içinde yeşil zeytin olan martinim, diğer elimde telefon, yazılanları okuyup gülüyorum sadece.
günün 12 saati burada lak lak yapan kişi ancak işçi-emekli-küçük esnaf-öğrenci yada işsizdir ..

tengoş var yazar bir ara benim şantiyem var, a 101'!de yüklü mal veriyorum, bir markanın bursa servisi ağı bende,zeytinlikerim var,zeytin işleme tesisim ve satış yerim var online de satıyorum diye hava atar,iktisat diplomam da var der ama m3 hesanbı yapamazdı.
bir ara zeytinyağı satıyordu ,5 litrelik tenekelerde, yeminlen 5 -6 teneke sattı sonra 10-15 sipariş daha olmuş mal bitti diye kapattı dükkanı.

herhalde pazarda satmak için almıştı .

şimdi de 24 saat tweter da ,ama sorsan 10 işyeri olan iş insanı.

burada garibandan ve abazalardan başka kimse olmaz.
zavallı olayı yazana aittir açsın kıçına baksın.

frank vardı,borsa milyoneri ,götünde don yok, vardiya saatleri dışında giriyordu.
bende emekliyim dışarı da bir çay 15 lira tost 35-50 lira ,haftada 2 gün çıksam param kalmaz ,zaten yok.

abazalık olayı da acayip kadını bıraktık götçüler dadandı.
saraca'!ya bile sulanan var,anlayaı yoksunluğu ..

bu arada saraca denen kırşehir köylüsü amerika'dayım dedi,paris'te tatil yapıyorum diye hava attı, dün keçiören'de imiş.

7640001000 nikli vardı,fabrikam mağazalarınm var diyordu , deli çıktı şimdi tımarhanede imiş.

ama en komiği bursalı tengoş'tur.

of'lu kafasıkopasıca var,togg yanında poz verip köye yürüyerek çıkıyor.

allah akıl fikir versin.
Biz de zaten; para bizde, parasını verelim de düşüncelerini kendine sakla demedik.
görsel
Ekşi sözlük yazarları teslayla geziyormuş.