bugün

Salatalık tavsiyesinden sonra kaçmış true.

Ben hortlatmadım başlığı.
görsel
Domal yavrum hadi de.
anlayamazsınız.
Bunu tramessi franke sorsana delikanlı.
hatun ekspertizinde güvenin adresi massiveappeal'a getir, kazıklanma.

ha dersen ki göze alamam, işte sana evde deneyebileceğin birkaç test. (aranızda birkaç'ı ayrı yazanlar var atlıyorum sanmayın onları da muayene edeceğim bir ara, birkaç'ı ayrı yazarsanız, bir kaçar)

- düz bir çizgi çiz en az 7 metre, üzerinde yürüt, sağa doğru meylediyorsa yemiş olabilir. aks kayması yapar kadınlarda ama kesin sonuç vermez.

- dışkısını incele; boru gibi, zenciyi dümdüz bırakıyorsa problem yok, herhangi bir kearında eşit mesafelerde püsür varsa, yemiştir. fitil de olabilir, dediğim gibi kesin netice muayene ile olur. ekspertize getiricen.

- spotify playlist'ine gir, son 4 senede cengiz kurtoğlu, hakan altun veya coşkun sabah şarkılarından 2'den fazla beğenmişse, vurdurmuş olma ihtimali net %77,46'dır.

- sevdiğin bir kadınsa ve sen onun götten yiyip yemediğine kafayı takmışsan, kendi götüne ebonit bir çubuk sok, 20-25 kere git-gel yap. bunun testle alakası yok, hakettiğin için tavsiye ediyorum.
Sorarak.
Şöyle bir elinle vur tok ses geliyorsa yememiştir.
Şimdi şuraya cuk diye oturacak güzel bir söz vardı ama. Suçsuz, anayı bacıyı işin içine karıştırmak istemiyorum.

iğrençlik ve kepazelikte üzerinize yok diyeyim de susayım bari. Hasta hasta kızamıyorum da. Bok çukurunda çükleri büzüşesiceler sizi..
https://www.youtube.com/watch?v=_k6knjPiJSE
Anüste kaçırma varsa yemiştir, tutamıyorsa dışkısını, maalesef anüste hasar var demektir, Sen yinede iyi bir motor ustasına baktır, kaporta önemli değil , boyayla felan güneş yanıklarını hallederiz, zaten ikinci el oto piyasası yükselecek, üçe beşe bakma, altına çek bir tane araba .
Babanda validene medeni bir şekilde sorsa hoşuna gider miydi, ya da ilerde kız çocuğun olsa ona medeni bir şekilde sorsalar?

Ahmakça bir sual.

Başlığı true isimli ezik uplamıştı, entrysini silmiş.
şöyle bir elinle vur tok ses geliyorsa yememiştir.
kulak memesi kıvamına gelinceye kadar yoğur, sonra tavana at.

yapışırsa yememiştir.
bunu anana sorsana delikanli.
Önce vurdur sonra değişimler ile anlarsın.

iğrenç ibne.
sorarak.
322 gün önceki dertlerimize bak ne mutluymuşuz da haberimiz yokmuş. şimdi artık bir kızın trans olup olmadığını bile anlayamıyoruz.
yine ebleh altı başlıklar başladı.
bi sefer götten vermen lazım pampa. başka türlü zor.

edit. başlığı true uplayıp kaçtı.
Sorun. Size Doğruyu söyler ya da söylemez
--spoiler--
eğer kabarcık çıkmazsa kız oğlan kızdır.
--spoiler--
eger kabarcik cikiyorsa osuruyordur.
bi kere götten vermen lazım başka türlü zor.
Kızın beline strapon bağlayıp domalın. Sizi götünüzden sikebiliyorsa daha önce götten vermiştir. Sikemezse de öğretin siksin.
Sorarak tabiki.
içi su dolu leğene sok kızı çıplak şekiklde. eğer kabarcık çıkıyorsa yemiştir.