bugün

- kırın, affetsin; kırın, affetsin... oldu işte, sandığınızdan çok daha kolay.
arkadaşlarının olduğu ortamda küfürlü konuşmak.
ilgilenmemek, arayıp sormamak, başkalarıyla ilgili olmak, hakaret etmek.

bunlardan ikisini combo yapsanız bile yeter zaten.
Gerçekten değer verin ve değer verdiğinizi hissettirin, denendi 100% çalışıyor.
Not: Yeterince dürüst olanlarınız, kendinızde kabul ediyorsunuzdur bunu zaten. Yalan mı? size bok gibi davranan elemanda, gidip aşık oluyorsunuz. Yada olduğunuzu sanıyorsunuz...
duygusal olmayan bir adam olarak pek olumlu bakmadığım yollardır. yok çok sevdiğinizi belli edin, yok dünyadaki tek kadınmış gibi ilgi gösterin. neden yahu, kadın mı yok ortalıkta. kesersin ilişkini bitti. oynamaya ne gerek var. ha duygusal olmadığım için böyle diyorum o ayrı.
çok sevin hatta deliler gibi sevin. kısa zaman sonra kendine değer vermeyen bir zibidi bulup, sen çok iyisin, benden daha iyisine layıksın diyerek gidecektir.
en basitinden gay'im diyin.
(bkz: arkasına bakmadan gider)
kıskandırmaya çalışın,diğer herkes gibi ne istediğini bilmeyen,küçük düşmeye yatkın olduğunuzu görüp soğuyacaktır.
sadece sevin. piç erkek arzuları depreştiğinden bi daha göremezsiniz.
gerçekten aşık olan bir kadını soğutmanın yolu yoktur.
bir kere kalbine girdiyseniz, ne yaparsanız yapın artık onun merkezi sizsinizdir.
sizi gerçekten seviyorsa kıçınızı da yırtsanız zordur. görüntünüzü, tavırlarınızı ulan cinsiyetinizi bile değiştirseniz vazgeçmez. erkeklerde anlamadığım, zamanında insanları kırıp ileride bu insanlar gibisini arayıp bulamaması.
annem bilir demek.
ilgi gösterdiğin sürece senden soğuyacaktır. eldekinin değeri hiçbir zaman bilinmez. ne zaman ki sallamazsın o zaman da yakana yapışırlar. bu her zaman böyledir.
onun yanında osurun ve geğirin. emin olun hangi kız nekadar severse sevsin bu hareketten sonra suratınıza bakmaz.
tüm adımları hızlı geçin. dün daha yeni elini tutmuşken, bugün evlenmekten bahsedin. hızlı gelişen her şey kadını korkutur. en kısa zamanda bu olup bitenlere son verme arzusu içini kaplayacaktır. siz evlenmeyi düşünürken kadın çoktan ayrılma kararı almış olacaktır.
kendinizden soğutmaya çalışmayın.
(bkz: bir şeyi çok istersen olmaz)
başka kızlarla ilgilenin, sosyal medyada o kıza ithaf edilmediği belli olan sözler yazın, sevgi sözcükleri gibi..
olgun bir insan gibi istemediğinizi belirtin tabi olgun insan diyorumda olgun insan istemediğle zaten olmaz .
Onun düşünceleri ile alay edin. Hatta amele amele gülün. %100 çalışıyor göreceksiniz.
"özün soğuması çok tehlikeli, başkalarıyla ilişkiyi yalıma veriyor, unutulan ben başkayı yakarak yeniden doğacakmış gibi... tersine devinim, devinim phoenix. utanç, utanç adına kızaran." *

(bkz: yalan söyleyin)
(bkz: ürkütün)
(bkz: korkutun)
(bkz: kazık atın)
(bkz: ve mezun olun)

bu kadar basit.
En basit yolu ona kendini değerli hissettirin etkisini çabuk gösterir .
-handan bak burnumda sümük var
+olsun canım sileriz
-of ya..hayatım bak göbeğimde amma pamuk birikmiş bi atkı mı örsen sen
+tabi canım nasıl istersen
-bak lan handan halıya sıçıyorum
+aman be süleyman senden değerli mi
-lan şerefsiz niye soğumuyosun lan
+geçen ben ayrılmaya çalışırken de sen soğumamıştın
-bi kerede sidik yarıştırma be kadın
+ben daha uzaga işerim ha
-tamam sus!!
kendisinin önemsiz olduğunu hissettirin kendiliğinden kaçıyorlar.
''seni istemiyorum'' deyin, gerisi gelir zaten.
"illa ki ayrılcaz" deyin.