bugün

bazen sadece çakmak lazım demek yeterlidir. *
saçma sapan bir mesaj atmak.
+ çakmak lazım.
- aa ben de var vereyim mi.
+ ver tabi ama geri vermem.
- aa verme ya ne olacak alt tarafı bir çakmak.
+ aaa beni çakmakla kandırıcaksın demek. (bura da hemen yeni sohbetlere yol almak için konu değiştirilir)

not: samimi olmak 2885. kuraldır. yoksa elinize verir.
ortak arkadaş ile tanışmak.
tecavüz etmek. evet tecavüz etmek. eğer kendisi kezbansa evlenirsiniz bile.
kaymak lazım, kaymak lazım. şaka lan sakın demeyin.
usulca yaklaşıp " are you sex? " denir.
etrafında bişey arıyomuş gibi yapıp bişey mi arıyorsunuz sorusu geldiğinde de kızıma isim arıyorumda sizinki neydi sorusu gerisinde zaten dayak muhtemel.
hep denemek istediğim yol.
http://www.karikaturturk....-bu-arada-karikaturu-225/
aynı kampüste ancak farklı bölümdeki bir kızla tanışma yolları önerileri'nin bir değişik versiyonu. evet varsa yazdığımın önerileri alabilirim.
Ortak arkadaş edin diğer türlü çok zor.
facebooktan eklemeyin arkadas , denedim ben bole sanaldan tanismiyorum gibi cumleler ile geri donuldu.Twitterdan followlamayin arkadas zaten artip azalan followcu sayisi bugta kaliuor anlamaz bile.yuz yuze gidip tanismak en iyisi arkadas oda biraz got ister onjda ben denedim helecandan rahat olamadim.iki ucu boklu dwgnek arkadas.ne selin ne pelin en iyisi sol elin arkadas.
içinden geldiğin gibi davranmaktır. yollara gerek yoktur, ha illa bir yol yapıcaksan sadece bu esprili bir şekilde olabilir, yani espri yaparak hem kendin hem hatun kişiyi güldürüp, neşelenirsiniz. dolayısıyla kendin olmaktır, samimi olmaktır. mesela markette gördün git, aa çorap mı aldın diyebilirsin, bak de demiyorum, dedim ya içinden geldiği gibi, özgün ol lan az her şeyi ben mi dicem, ha mesela tüpçüdesin, aa aynı tüpü kullanıyoruz ne çok ortak yönümüz var değil yani. misal otobüstesin, kolyen ne güzel miş de ardına bakmadan yürü. yani içinden o geldiyse yürü, kız arkadan laf atarsa atar yani, o değilde ulan hep ben yazıyorum, kısacası mayk içinden geldiği gibi olay bu. ha yok senin içinden samimi şeyler gelmiyor hep yapmacık oluyorsan kız tabi vermez. bu da olayın başka bir yönü.
kızın insan olduğu akıldan çıkarılmazsa çok marifet gerektirmeyen bir eylem olduğu anlaşılır. fazla göt kaldırmadan, uygun bir bahane ile gülen bir yüz yeterlidir.
abazan gibi bakılmayıp güler yüzle, içten bir şekilde selam verilerek olabilir. not: böyle davranmayıp kızları suçlayanları anlamak güçtür.
bütün yol sizin konuşmanızdan ve özgüvenizden geçer.
selam baygan, 117 burdan geciyormu.
http://9gag.tv/v/1216
gavurlar yapınca oluyor ama!
Eger yardima muhtac bi anini yakalarsaniz bir saniye durmayin, gerekirse yarisin diger erkeklerl, spermken az yarismadiniz sonucta cakallar sizi, onun disinda bacagi kirilmis bi ceylan edasiyla yardim da isteyebilirsiniz oda mi olmadi? kendiniz olun dicem, olmayin kendiniz zaten ilerdede olamiycaksiniz . Ilk secenek iyidir iyi.
çıkartıp masaya koymak.

tabiki cüzdan ve arabanın anahtarı.

boru koyacak değiliz ya.
bir kız bulmak.
facebook'un online people fasilitesi. yaş kemale erince,* iş güç derken böyle uygulamalar can kurtarabiliyor. az tip az da şansınız varsa, fake olmayan kızları çok rahat bulabilirsiniz.
adres sorun, bilmiyorum derse başka bir yer sorun yine bilmiyorsa burası neresi diye sorun, sıcak bir atmosfer elde ettiniz gerisi size kalmış devam edin.
tüm çekinceleri bir kenara bırakıp küçük bir gülümsemeyle birlikte merhaba demektir. bunu çok fazla yaptım yüzden fazla kerede cevap almadığım belki bir ikidir. onlar da insan sonuçta. rahatsız olan zaten cevap vermez olmayan da merhaba der tabi yine sınırları o belirler ancak açacağınız konuya kalmış bir şey. ben direk merhaba, ben x sakincasi yoksa tanışabilir miyiz diyorum. en ekstrem cevaplar da şunlar oluyor. hayır, saçmalama, off gider misin... ama geneli tabi diyor e tanışıyoruz bunda ne var ki sonuçta.
+ pardon yesar diye birini tanıyormusunuz acaba?
- hayır maalesef tanımıyorum.
(maalesef demişse)
+ üzülmenize hiç gerek yok. ben yesar ya siz?
Gibi olanlardır.
Not : hiç denemedim ama aklımda.