bugün

gurur duyuyorum seninle duyduğum en güzel cümledir, iltifatların en güzelidir.
ben neymişim lan diye yüze çarpan iltifatlardır. ama hatun kişiler de zaten boşa söylemez. bir kere söyleyen kişi ye ilham veren yine sizsinizdir. sonuç olarak hak edilmiş bir iltifattır.
Hayatımda tanıdığım en eğlenceli adamsın.
Sen cok iyi birisin. iyi olmak istemiyom ben, iyilere kimse vermiyo, hep piclere veriyolar.
parasız da giderin yok değil.
kesişilen ve kesişme sonucu konuşulan çok güzel olmayan bir hatunun, kız kardeşinden duyulmuş iltifattır.

aaa ablamın konuştuğu çocuk sen misin ?
ablam çok şanslı, o sigarayı ağzından düşür bizimle çok yaşa hemen ölme. ablamı ilk kez kıskandım. seni çok sevdim ben. bak senin için birbirimize düştük geçen.* * * *
Selam bize gelsene.iltifatta sayılabilir bi nevi.
''yanından geçerken, bizim kızlarla, ben, hep sana bakıyoruz, bir gözün kaymaz mı bize yahu, kimlere bakarsın kimlerden hoşlanırsın anlat da bir gün dinleyek'' cümlesidir.
*
Zengin olmaktan daha çok istiyorum seni.
tıraş olunca daha yakışıklı oluyosun.
kirli sakallı halinizden daha çok beğeniyorsa gerçekten yakışıklısınız demektir.
Sus ve yalamaya devam et.
çok büyük ya...
çok zekisin.
Arada söyleyenler çıkıyor yeminle boşalıyorum. Ama çaktırmıyorum. Çünkü ben coolum.
trampet inin tonundan bile daha sert olan bu hatunu yumuşatan tek insansın. hayatımdan hiç çıkmadır.
A harfini çok güzel çiziyosun demişti kızın teki o zamanlar öyle mi yazılıyordu bilmiyorum ama belkide öküzlükten dolayı bi kız kaçırmıştık.
"seni sevmekten kolay ne var ki" diye bir şey duymuşluğum var beyler.
"hayatımın anlamı" dır.
Çok güzel sevişiyorsundur.
Açık iltifatlar genellikle geçici düşünceler belli ettiğinden bir kızdan duyacağınız en iyi iltifat size yüzünde gevrek bi gülümsemeyle söyleyeceği salak şey dir. Birde tekrarlanıyorsa kız sizden hoşlaşıyordur.
yatak da çok iyiydin bebeğim içime işledin.
aslında bu dersi not ortalamamı yükseltmek için almıyorum , senin için alıyorum.
şuradan 1 öğrenci uzatır mısınız?
beni senin kadar mutlu eden olmadı her türlü.
Burnun akmış.
bir düşündürdü, daha sonra yok ki öyle bir şey, bunlar hep iltifat bekler diye hatırlattı.