bugün

aldığı kitabı okuyorsa doğru bir hareket yapan insandır. ancak insanların sahaflardan daha çok alışveriş yapmaları gerektiğini düşünüyorum. artık internet üzerinden de sahaflardan kitap satın alabiliyorsunuz.
Ya parası çoktur ya da sıkıntılıdır. Evet.
benimdir kitap okumayı çok severim.
veren veriyor valla. mecbursan ve pdfi yoksa mecbur veriyorsun.
indirimi yakalamış insandır.
Şu ekonomik şartlarda tam bir şovmendir. Evine ekmek almaz buna para verir. Evet.
parasını çöpe atmış insandır.
Kişinin kendi tercihidir. insan parasını nere harcamak istiyorsa oraya harcar.
Uygun fiyata almıştır. Günümüzde 25 tiel nedir ki?
Kaliteli araştırma eserlere ve romanlara para veririm.

Nokta.
25 beş mi ben ne paralar verdim ben ya.
Hayatta kuruşu kuruşuna değecek en iyi şeyi yapmıştır. 25 yillik hayatimda kişiliğime en büyük katkiyi kitaplar yapmıştır. Ülkenin bu kötü vaziyetinin en büyük sebebi okuma oranının düşük olmasıdır. Atatürk ü Atatürk yapan kendisininde dediği gibi Anitkabirde sergilenen okuduğu 4000 kitaptir.
bir senede belki 500 tl vermiş olabilirim belki daha fazla kitap okumayı çok seviyorum. sigara içmiyorum onun yerine kitap alıyorum okuyordum.

ama bıraktım korona çıkınca kargo ile de almak istemiyorum. kargocuların yoğunluğu kendine yeter. zaten güzel kitaplar nadir hep kadınlara yönelik saçma salak aşk ile ilgili kitapları var satış odaklı.
Enayidir. 2 muratti parasını çöpe atmıştır. Vay dingil vay. Anlatırken iyice uyuz oldum.
yalvarıyorum şu başlığa; bir gece kaliteli içeceğiz diye 450 TL viski parası bütünlemeye çalışanlar, günde 20×3'ten istisnasız sigaraya her gün 60 TL gömen, bir günde 3 paket sigarayı duman eden, her nefeste dünyadaki oksijenin yarısını içine çeken potansiyel KOAH adayları yazmasın bilader. Sizene lavuklar.
25 TL borç ver desen vermez gider hayal ürünü şeylere para yatırır. Evet.
Kanka bunu ciddi yazmadın demi?
25 liraya kitap mı?
Herhalde korsan kitap alan veya sahaflardan alınan kitap 25 liradır.
daha bugun bir kitaba 170 tl verdim. 25 tl ye pazarda domates alirsin oda ancak 1 kilo.
Net olarak zengindir. Evet.
2500 vereni gördü bu gözler..
25 liraya cin Ali seti veriyorlar mı ? Ekmek 4 TL olmuş.
başlık eski ama 25 liraya kitap kalmadı artık. çünkü ortalama 50 liradan başlıyor fiyatlar. grange'ın mermer adam'ını ise 100 liraya bulursanız şanslısınız.
Şu devirde parası çok galiba. Evet.
(bkz: ilk entry si gözükmeyen başlıklar)