bugün

aaa zayıflamışsın sen, yoksa kilo mu verdin?
hocam ol ödev vermeden ödev yaparım... *
kadın tarih öğretmeni ise veya tarihe ilgisi varsa kesinlikle ''sultanım''dır.
çok güzelsindir birdir tektir nadidedir uğraşma temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp sun biz her türlü yeriz.
ona gerçeği söylemektir. o zaman da iltifat olmadığına göre yoktur öyle bir iltifat... sadece gerçeği söylerken sözcüklerinizi doğru seçmeye özen gösteriniz derim.
Yaram yarimdir.
+çok güzelsin sen..
-iltifat ediyorsun.
+ben iltifat etmem.sadece gerçekleri dile getiriyorum.
Ona sımsıkı sarılmak ve alnından öpmek.
istediği şeyi söylemek, yalan olsa bile..
Leylek bacaklim.
senden çocuğum olsun istiyorum..

evet biliyorum çok ormantik ama ne yazık ki;

(bkz: berdan mardini)
kanka yemekler çok güzel olmuş.
kafan çalışıyor ha senin!

samimidir. evet.
sana iltifat etmeye çalışıyorum ama güzelliğini anlatabilecek bir kelime bulamıyorum.
bu da işe yaramazsa bu kadından size iş çıkmaz boş ver.
--spoiler--
bir şiir istersin
“içinde benzetmeler olan”
kusura bakma sevgilim
heybemde sana benzeyecek kadar
güzel bir şey yok.
--spoiler--

Romeo: Üff. işte bundan nefret ediyorum.
Jüliet: Ne oldu, neyden?
Romeo: Güzelliğini haykırmak isterken kelimelerimin kifayetsiz kalmasından..
annem, ben ve kardeşim beraber oturup geyik yapar, gülerken; kardeşimden geliyor:

"abla senin dişlerin ne güzel lan, çalarım olm ben onları!"
bundan daha güzel bir iltifat aldığımı hatırlamıyorum. kardeş güzel şey vesselam.

bir de zamanında bir kemal sunal filminde, kemal sunal karşısındaki kadına "sen gülünce ağzının kenarında 2 tane çukur oluşuyor ya, ben ölünce beni oraya gömsünler." demişti. o günden beri bundan daha romantik bir cümle duymadım. bir de filmin adını hatırlayabilsem.

filmin adı 100 numaralı adammış, delicious'a teşekkürler.
- sen sevdiğim tek masalımsın, uyurken dinlediğim.
(bkz: çirkin ördek yavrusu)
ömrümdür.
öyle hazır sms gibi şatafatlı cümlelere gerek yoktur. içten olun, samimi olun; gerçekten hissediyorsanız paylaşın. Çünkü her ne kadar çoğunluğuna tepeden baksanız da yapmacık olan herşeyi farkederler:

* Bakacaksın gözlerinin içine, avuç içindeki o tombul ve yumuşak kısmı parmaklarının ucuyla tutarken
onu yaşamına dahil olduğu için sevindiğini söyleyeceksin.
* Onun görmediği anlarda onu gizlice izlediğini, her gülümsediğinde tüm dertleri unuttuğunu ifade edeceksin.
* Ondan korktuğun için değil, onunla geçen vaktin her dakikasına kıymet verdiğin için randevuna vaktinde gittiğini anlatacaksın.
* Bu yapbozun eksik olan parçasının onunla tamamlandığını, onsuz zamanlarda kahrını bile özlediğini söyleyeceksin.

ve bunları yaparken elini bırakmayacak, gözlerini kapatmayacak ve gözbebeklerinin içine fısıldayacaksın kardeşim.
'Senden sonra sevdigim tek kadin kizimiz olsun' degildir. Elindeki mouseu yere birak ve timeline'i terket.
benimsin .
"seni annem kadar seviyorum."
Sevgiliye söylenecek yüreğinden kopan her bir güzel sözdür.
(bkz: ekmek var yen mi)