bugün

kendisi için gözyaşı dökecek erkeği kaybettiği için kadın zayıflığını belli etmiştir. özlediği için ağlıyorsa, dayan der geçerim.
bu olsa olsa aşkdır...
sevginin içinde kalmış acizliğidir ağlatan, erkeği kadını yoktur. hele hele zayıflığı hiç yoktur.
zayıflıktır , naylon poşet gibi davranmaktır.
erkek veya kadın, insanların duyguları vardır. sevdiği biri için, değer verdiği birinden ayrılmak elbette koyar be.
zayıflık mı? eşeklik olmasın o.

çok mühim bir sorudur.
değildir. hem kadın hem erkek için gözyaşı dökmek çaresizliktendir.
bir kere gözyaşı dökmek zayıflık değildir. bir kadın için dökülmesi olsa olsa sevgidendir.
kadınına bağlı.
olayına bağlı.
dönemine bağlı.

şimdi annen ölmüştür * ee ağlarsın. mesela. örnekler çoğaltılabilir.
aşkta kadın ağlıyorsa sevmiş demektir, ağlayan erkek ise o kadını hiç kimse onun gibi sevmeyecektir.
bir kadın için kavga etmek ya da birisinin canını almak nasıl güçlülük olmuyorsa bir kadın için gözyaşı dökmekte zayıflık değildir.
(bkz: duygu zaaflığı)
bu göz yaşı denen şeyin neden aktığını anlamak lazım kanımca. illa toz kaçınca akacak diye bir kaide yok.
Erkeği iki şey aglatir derler aşk ve ölüm.
sevgidir. gidenin arkasindan bakarken gozden dokulen iki damladir. agirligi bir omur surecektir. buna zayiflik demek ibneliktir. net.
bir soru. ne güzel tanım yaptım lan.

neyse işin özüne gelecek olursak eğer, bir erkek bir kadın için ağlıyorsa, o kadın, o erkeği kaybedecek birşey yapmamalı. kadınlar söylemiyor mu hep, '' bana değer verecek, beni el üstünde tutacak, beraber yaşlanabileceğim bir erkek istiyorum '' diye. e be amk karısı adam senin için ağlıyor, sen hala bıdı bıdı. bi siktir git lan. daha çok ararsın o kriterlere uyan adamı. karşında ağlayanı var sen hala car car..
kesinlikle zayıflıktır. altı üstü bir kuru amcık lan, neyine ağlıyorsun?