bugün

Son günün kesin ve bunu biliyorsun. Yaptığın her şeyi hüzünle yapacaksın. Her şeyi bir daha hiç yapamayacağını düşünerek yapacaksın.
Bu yüzden ben Kafama sıkardım. Son günümü stresle geçireceğime öleyim daha iyi.
Bir daha hiç okuyamayacak gibi hunharca odama geçip kitap okurdum. Kutsallarımı yâd ederdim.
bir şey yapacağım diye dertlenmezdim.
kalkar işe gider, kahvaltıyla makyajimi yapar, derse kadar arkadaşlarımla bol bol güler, veletlerimi öper koklar, işten sonra sevdiğim bir iki dostu görüp onlarla güler içer, eve gelir ailemle zaman geçirir sonra da family guy izleyerek uyur günün bitmesini beklerdim.

huzur rutinde arkadaşlar.
Gülün adı romanını bitirmeye çalışırdım.
karıya giderdim diğer tarafta huri yerine nuri çıkacağı için kasmamak lazım.
Uyurdum yaa. Hiç olmazsa 1 gün uykusunu alamadan öldü dedirtmezdim kendime.
yapmadığım bir çok tehlikeli şeyleri yapardım. zaten bir gün kalmış ölsem ne olacak.
Gerçekten bir gün ömrümün kalıp kalmadığı sorusu zihnimi meşgül edeceği için aşırı stresli olurum ve stresle başa çıkmamın tek yolu ise uyumaktır.
Uçardım kesinlikle.
ay heycandan uyuyamam ben!
390 km/h.
Ben yine onun yanına giderdim.
Eve gelmezdim, 24 saat dışarda gezerdim. Zaten 24 saatin sonunda ölmezsem eve geldiğimde annem beni öldürür.
Çok mantıklı şeyler yapılmazdı. Yapılacak en mantıklı şey namaz kılmak, üzerimde hakkı olan kişilerle helalleşmek.
Ruhumu bedenime çivilerdim.
yapılacak belli.

(bkz: z raporu)
google a girip " 24 saatte en çok sevap kasma taktikleri” yazar, arifin liverpoola attığı golü izlerken ölurdüm sanırım.
Zaten bir gün kalmış diğer çay suyu koyardım.
en güzeli hiçbir şey olmamış gibi rutini bozmadan yaşamak. atraksiyona gerek yok.
Tüm sevdiklerimi toplar rakinin dibine vururdum.
Azrail'in ertesi günkü işini bugün yapması için ölü taklidi yapardım. Sonuçta adam bu aralar fazla mesai yapıyor.
Şu anda bir gün ömrüm kalsa, var yok bilemem. Ama zall ı arar onay isterdim. Son saatlerimi benim evim diye sevdiğim uludağ Sözlükte entry girerek geçirmek isterdim. Sonra bir selam verir size eyvallah der giderdim. Evet.
Önce en yakın arkadaşıma mesaj atıp telefonun şifresini, Facebook insatgram hesaplarımın şifresini verirdim. Sözlük hesabım olduğunu söylerdim. Sonra vasiyet tarzında aklıma gelenleri bir kağıda yazardım. Sevdiğim çocukla bir şekilde iletişim kurardım veya evini öğrenip giderdim ve onu sevdiğimi söyleyip ilk ve son defa sıkıca sarılırdım. Günahlarım için af dilerdim.
geride kalanları kurtarmak için gerekli işlemi yapardım.