bugün

"bacım tapacak başka bişey bulamadın mı" dedirtir.
Git makarnaya tap, şeytana tap ne bileyim inannaya tap, tanrı krallara şükranlarını sun. erkek türü niye sevilir ki? Kıllı, hele o terleyince koltuk altları var ya tiksinç, mide bulantıcı.

Hani o sporcu kaslı dedikleriniz var ya, biz halı sahadan sonra 5 metre uzaklarında uzaklarında geziyoruz. Yine de siz bilirsiniz tapın tabi.

Kimlikte din hanesine electra kompleksi filan.

Edit: imla.
sevgilim tarafindan bu sekilde sevildigimi dusunuyorum. baska kiza mesaj yazdigimi gordu, terk etmedi. baska kizla instagram'a foto koydum yine terk etmedi. her defasinda kendimi affettirmemi istedi. ben bunun adina sevgi demek istedim acikcasi. umarim imtikam planlari yapmiyodur.
görsel
Ondan başka hiçbirşey düşünmemektir. Küs uyuyamıyor, sabah yastığında onun gözlerini özlüyorsan, ağzından çıkacak her kelime senin için önemliyse, tartışmak dahi istemiyorsan, bırak ayrılığı ihtimalini düşünmek bile ağlatıyorsa, en küçük boşluğu fırsata çevirip ona koşuyorsan....

Öyle bişeyler işte. Ben o'na resmen aşığım...
her kadının başına bir kez gelir. muhtemelen de o adamla evlenemez.

söylediklerim karşı cins için de aynen geçerlidir.
erkegi tanri edinmektir.
Yok öyle bir dünya.
Burnundaki kıla bile aşık olmaktır.
Estağfirullah efendim tapmasın. Şöyle güzelce sevsin kâfi.
Kendinden çok onu düşünmektir. Onun yanında çocukta olursun yetiskinde. Ama mutlu hissedersin. Onun suratı asilirsa uzulurse sen kahrolursun mahvolursun dünya çöker.