bugün

çok fazla kızla haşir neşir olup, bir süre sonra sıkılmaktan kaynaklanır.
zaten adamın içinde yumuşaklık varsa, isterse zimbawede olsun sebep aramamak lazım. yine o adam gider dağa taşa vurdurur.
cevabını gerçekten merak ettiğimdir. şüphelerim var sözlük.
Gay olunmaz gay dogulur.
Azicik psikoloji okuyundur.
ibnelik olsun diye.
kızları sevmediği için.
(bkz: hormonlar).
i*neliğinden.
canı sıkılır ''dur la birde gay olak'' diye düşünür. (bkz: hani genetik bilim) (bkz: hani evrim)
Biz mi dedik "erkekler erkeklere baksın, sonra bize erkek kalmasın." diye.

Neyse..

Bananeyysssssse.
Aynen denilen gibidir gay olunmaz gay doğunur.senin kızlardan aldığın zevki erkeklerde bulan kişidir.
Sen ben neden heteroseksüel oldum diyor musun?
kadınla birlikte olmanın maskülen bir tarafı yok, erkek adam erkek sikince işin rengi değişir. siz ne anlarsınız totoşlar.
maddi getirisi ve popülerliği hoşuna gider.
ya şu çok bir bok bilir gibi konuşanlara o kadar gülüyorum ki, hiçbi halttan anlamazlar ama çok bilmiş olduklarından hemen bir yargıda bulunur bu budur şu şudur bundan dolayıdır derler. hayır ondan bundan dolayı değildir, neden aramanız da gereksizdir. çünkü bir nedeni yok, içten gelir. allah aşkına neyin popülerliğinden bahsediyorsunuz? böyle zorlukların yaşandığı, insanların nefretle iğrenmeyle baktıkları kişilere bürünmek popülerlik mi? ister yetiştiği ortamı bahane edin ister barbie bebeklerle oynamalarını, bunlar bir anlam ifade etmiyor.
Patolojik olduğu için.
basur değildir.
3 harflilere merak salmayı yanlış anladığından...
bir sebebi yoktur. bu önlenemez bir durumdur. tıpkı kadın/erkek olmayı seçememek gibidir. eşcinsellik hastalık ya da tercih değildir. ''haydi eşcinsel olayım'' diyip olunmaz. toplumun eşcinsellere bakış açısı düşünüldüğünde artı bir getirisi de yoktur.
Aha bu yuzden:
(bkz: kız kıza öpüşmek)
götü kaşındığı için.halbuki bunun başka bir çareside vardı.
(bkz: travocort)
gay olunmaz gay doğulur.