bugün

Başbakanlık, TBMM başkanlığı, ulaşım bakanlığı yapmış bir insan belediye seçimleri için harcanmıştır.
beştepe muhtarlığı da fena değil bence. düşünsün derim.
bu saatten sonra bu adama kimse sahip çıkmaz.
Gayet normal bir durum. Zira siyaset özellikle bizim ülkede sadece ileriye dönük yapılır.

Yani siz bakanlık, başbakanlık ve sonrasında meclik başkanı olan bir kişiye hadi git belediye başkanı ol derseniz, bizim ülkede bu isteksizce karşılanır.

Tv açık otururumunda bile çok netti... Adam istemiyordu ve sadece emirle olmaz bazı şeyler.
Kesin Sarayın zindanlarında boğdurulacak sonuçta bunlar osmanlı çocucuğu.
Yapamazsın dediler, yapamadı.
attan inip eşeğe binmeye çalıştı ama binemedi.

rahmetli babam bana "oğlum, gönülsüz dikişten hayırsız evlat doğar" derdi.
bunun için hoşlanmadığınız bir şeyi yapmamanızı tavsiye ederim.
akpde tek samimiyet duyduğum insandı ama o da aynı olayı yaşadı erdoğana kukla oldu.
Ayrıca birileri için ibretliktir.
görsel
görsel
görsel
https://pbs.twimg.com/med...D9wuJgcXUAcmHCT.jpg:large
Bir kaç gün sonra unutulup gidecektir.
Ağlayarak gitmesi durumu daha da hazin yapmıştır.
Şanslı adamdır o.Başkan yardımcılığı ya da ulaştırma bakanlığını kapar yine beleşten.
izmir milletvekili, istanbul büyük şehir belediyesini kaybetti , girdiği seçimler de 10 puan istanbuldan 14 puan izmirden fark yemiştir. afiyetle..
hersey kastamonu ya gitmesiyle basladi.
Bana pek hazin gelmemektedir. adamın hala parası plu var ve zaten seçim sürecinde de imamoğlu kadar gönüllü olmadığı her halinden belliydi.
Bile bile ladestir.

Sürekli birilerinin talimatıyla göreve gelir gidersen olacağı budur.

Bir şeye de itiraz edin, olmaz deyin.

En azından "düşük profilli" tanımına karşı gelmeliydi.
siyasi olarak hazin olabilir ama liz queen nickli arkadaşımızın da belirttiği gibi dünyalığını sağlam yaptığından pek de hazin değildir. böyle hazinliği biz ancak rüyalarımızda yaşarız.

bu dünyada işleri iş ama diğerinde tahmin ediyorum ki gerçek hüznü orada yaşayacaklar. bu kadar kul hakkı bu kadar iftira bu kadar yalan dolan bu kadar mal mülk. verilecek hesap çok hüzünlü ve uzun olacaktır. bunu bize vaat eden bizzat alemlerin rabbi..