bugün

satış stratejisi başarılı uyarlanmış marketler zinciri. ortaklarına ve kurucularına bakınız. ne demek istediğimi anlarsınız.
Ekleri mikemmel yia.
--spoiler--
Bimmm
--spoiler--
görsel
hakkari'de şubesi yoktur.
sloganı aslında şöyle olması gerekir: "adi üret veya ucuza temin et, ucuza sat, sürümden kazan."

ayrıca birtakım ahali burda soyunuyor amk.
(bkz: Bayanların indirme marketi)
Milli bakkalımız o bizim. Bim candır....
2 tl ye karnimi doyurdugum yer.
tartışma esnasında açıklıkta sınır tanımayan müşterileriyle de benzerlerine fark atan "marka."

mağaza içinde çıldırtıcı etkili gaz mı kullanıyorlar diye merak ettirmeye başladı.
'' le saksino '' 7 nisandan itibaren stoklarla sınırlıdır.
(bkz: le porta gençlik festivali)
50 TL'ye LG P5 NP5550, 80 TL 'ye ise LG PH1 bluetooth hoparlör edinmeme olanak sağlamış mağazadır. Bültenlerine abone olun, ne zaman ne geleceği belli olmuyor.
şu meşhur videoda çingene karının götunü açtığı kurumsal market...

ilginç olan şey şu 3-4 çingene dükkana dalıyor ama personelin girer girmez kovmuyor çingeneleri...
görsel
Dun 40 adamla kavga yapan kuzenlerimle bugun gittigim market.

Raflari dizen bimci kiza pardon zeytinler ne tarafta diye sordu kiz bakti cevap vermedi ikinciye yine sordu kiz yine cevap vermedi ucuncuye yine sordu mahcup bi tavirla, kiz cevap verdi sonra neden mahcup bi sekilde soruyosun dedim korkuyorum artik millete soru sormaya beni doverler diye kiz sapik diye bagirmaya baslarsa kameralara cikariz aksam haberlere dedi hahahahaa.
pril nestle pınar süt gibi ürünleri asla bulamayacağınız market.
Yandaş market gitmem.
file denilen aynı grup mağazaları daha iyi ona gidin bence sözlük insanları. daha düzgün ürünler var file adlı mağazalarında.
fakirlerin vazgeçilmezi. bir de indirimi takip ediyolar zaten herşey ucuz. mezarcı müşteriye sahip olan market.
A101 alir.
2 liralık kazandibisi 10 liralık bolulu hasan ustanın kazandibisinden kat kat daha güzeldir. öyle böyle diil. kat kat.

-porselen tabakta sunuyor bhu.

+napıyon KD bitince götünemi sokuyorsun tabağını .
Kalitesiz ürünler marketi.
Amerika'da walmart neyse türkiye'de bim odur.
gidin gidin. para lazım bize de.