bugün

şaka maka dost yoğurt gayet iyidir.
Buono çikolataları halis-muhlis türk malıdır(şölen). Soslu fıstık. Harby. Tomurcuk çay.
Sutu. Cunku icim sutle ayni firma yapiyor. Yogurdu da oyle...
aknaz krem peyniri.
karayeldir . tersten okuyuncada anlam içerir .
(bkz: patito)
le biradır.
power b pilleri gerçekten çok kaliteli bir ürün duracell'le kafa yarışı yapar o derece yani.

edit: üzerinde yazan long life yazısını sonuna kadar hak ediyor bence.
kesinlikle yazın sıcağında içimizi serinleten klimalarıdır. net.
baharatları. ucuz oluyor ve güzl de oluyor. garnitürü filan da gayt güzel.
adana kebap.8 parçası 2,50. tadı da hiç fena değil.4 dk cız bız yemek hazır.
uludağ limonata.
arkadaşlar çok önemli bir kişisel sırrımı açıklıyorum; waffleları var bim in böyle karamelli. starbucksta da tanesi 5 liradan satılıyor aynısı ama bunun 8 tanesi 2,5 lira. lezzet ve kalite açısından cidden farkı yok. deneyin ama bitirmeyin.
simbat kabak çekirdeği.
kesinlikle suları normalde dışarıdan 1 liraya 2 tane su alabilirken bimde 4 tane alabiliyorsunuz.
80 kuruşluk toblerone veya 1.95 lik milkadır, zira ucuz piyatıyla birlikte kalite manyağı olan yegane ürünleri bunlardır.
30 kurusluk v.ı.p fındıklı kahvedir. yagmurlu bir sonbahar günü camdan dısarı izleyerek icince daha güzel olur.
Simbad marka soslu fistik.
Kasiyer kız.
sıralayalım kısaca;

* power b pilleri
* dost yoğurt
* dost ayran
* le cola vs le porta
* cardella makarna
* karlıdağ maden suyu
* teatone soğuk çay
* centro çikolatalı gofret

bu ürünlerin dışında;
* ismini hatırlayamadığım ürünler var
- yeşil sarı ambalajlı makarna
- antep fıstıklı çikolata sanırım buono markası
- bim tarafından yaptırılan salam ve sosisler
- süsse bisküvi ve gofret çeşitleri
Dost yoğurt,topi tanem.
küçük küpler halindeki gofret. adı galiba centro veya onun gibi bir şey idi. çocukluğumuz onla geçti.
ben ilk alışverişimi 1 hafta kadar önce yaptım. süt almak için girmiştim, karma karışık raflar arasında süt ararken gözüme çarpan bir ürün benim favorim oldu; 150 gramlık patito çerezler sadece 1.3 tl beleş lan denemek için bi tane aldım, bence güzel laysle yarışır lezzet.
centro gofret.
triplex gofret.