bugün

Farsça "yarım ay" anlamına gelen bir isim.
şeriat arzusunu duyan , mustafa kemal atatürk'e saygısızca ifadeler kullanan (#7173856), aynı topraklarda yaşamaktan utanç duyduğum, insan demekte zorlandığım şey.
tamamen dikkat çekmek amaçlı sözlükte yazı yazan, açtığı başlıklara cevap verilmemesi gereken kişidir. eksi bile oylanmamalıdır çünkü onu bile hak etmeyen şey. *
kimseye hakaret etmeden, özellikle kemalistler gibi küfretmeden, sadece düşündüklerini savunan, bunları yazıya döken yazar.
kendi düşüncelerini savunabilecek potansiyelde olmayan çünkü kendisine ait bir düşüncesi olmayan ev abilerinden öğrendiği kadarıyla konuşmaya çalışan yazar görünümlü asparagas düzmece insan.
(#7173856) şunu okumanız yeterli. üzülüyorum kendisi adına çünkü rahat rahat kusamamış öfkesini. kussa da rahatlasa keşke.
sarık-cüppe-hacıyağı üçlüsünü akıllara getiren kendine yazar diyen hükümet yalakası, feto özentisi sözde yazar. fakat yerini şaşırmış olmalı zira burası zaman ve türevleri değil olamaz da!
troll... girdiği her entry yle, açtığı her başlıkla sözlüğü kirleten bir tip işte...
öz türkçede, esir, tutsak, ama aşk olarak; mesela "gönül tutsağı".
kaliteli bir yazar ama vakit ayırmıyor buralara. ekşide onuncu nesil celebrity olmuş duyduğuma göre.
uludağ sözlük ak parti gençlik kolları dış ilişkiler birim başkanı. ileri düzeyde fransızca, orta derece ingilizce biraz da ibranice bilmektedir. geçmişi ile alakalı şüphelerim var; polonya yahudisi olma ihtimali had safhada ve fakat gönülden ak parti destekçisi.
akıllı olsun.
vasatın altında yazması için destek alması şart, o derece.
(bkz: adam)
(bkz: adam olmaz dedim senden)
(bkz: cany13) e platonik aşık olmuş ve onla uğraşmaya başlamış kişi. ama bir diğer aşkıda tayyip olsa gerek. karmaşık duygular içinde bir yazar işte.
hanım hanımcık cici bir yazar.
candır.
(bkz: silik)
(bkz: altıncı nesil silik)
(#8811993) no lu entrysi ile beni gülme krizine sokmuş yazar.

sen beni güldürdün allah'ta seni güldürsün.
Yarım ay anlamına gelen isim.