bugün

bilgi:
Hem etinden hem de sütünden faydalandığımız inekler, arkadaşlığa fazlasıyla önem verir ve dostlarından ayrıldıklarında stres yaşarlar.

biz onu yeriz aman yeriz.
sıkça yaptığım bir eylemdir.
bilgi paylaşımı arayan ekşi sözlüğe gitsin burada sikiş var sikiş.
Yapılmadığından şikayet edileceğine yapılması gereken aktivite. Elini kolunu tutan mı var ? istediğin gibi bilgi entrysi gir işte. Bir kere de şikayet etmeden çözün arayın arkadaş yahu.
Sözlükte maalesef az rastlanır bir eylemdir.
Eskiden kişiler böyle engellenirdi.
görsel
çok gereksiz anlamsız bir faaliyettir.
burası kutsal bilgi hazinesi değil. yapmanız gereken burada eğlenmek.
Biraz çaba sarfetmek kaydıyla sözlüğe olumlu katkı sağlamakla sonuçlanabilir.
Güzel bir şeydir. Çoğu kez ilgi alanıma girmese bile bilgi içerikli entryi artı oyluyorum.

Ama en güzeli bir kitap, bir film, bir haber vb. gibi bir durum üzerine yorumlayıp entry girmektir bence.

Mesela bir kitap okuduğumda onun bende yarattığı düşünce ve hisleri paylaşmayı seviyorum. Aynı şekilde başka yazarların da ne hissettiklerini merak ediyorum.
uludağ sözlükte olmayan durumdur. genellikle trollük ağır basmaktadır. seviyeli bilgili tartışmalı entryler o güzel atlara binip gitti. çomarın entrysine, ergenin çüküne kaldık.
anında eksi oy yeme sebebidir. evet.
Şu andan itibaren başlıyorum. Artık ciddi meseleleri ele alacağım.
Bilgi içerikli başlık açılması ile vuku bulacak hadise.
sözlüğün amacı zaten bu tür entrylere sahiplik yapmaktır bana göre. Şimdi bakıyorum da, adam whatsapp'ta bile yazmaya utanacağı cevabı gelip burada başlıkların altına yazıyor. Bazıları 20 karakteri bile geçmeyen entryler giriyor. Nasıl olsa sanal maskem var şeklinde düşünüyorlar sanırım.
girecekseniz herhangi bir beklentide olmadan girin, girmeyecekseniz de tatava yapmayın amk.
Meme başlıkları kadar ilgi çekmezler. O yüzden memeyi bilimsel olarak anlatmaya çalışın. Madem abaza olucaklar bilgili abaza olsunlar.
''Sözlük'' olarak kalabilmek için zaruri bir ihtiyaçtır.
sürekli girdiğim entry biçimi.
ben okuyorum.
girin
Çok girdim düşmedi. Girmiyorum.
Her yazara nasip olmayan entry.
Kıymeti bilinmeyen Bilgi.
uludağ sözlüğü karanlığa, kızıl köpeklere, "nalet" olası neo-liberallere, ensestçi fırlatmalara terk edemeyiz.

(img:#1850898)

+deliriyorum da ben, hesabı getireyim mi?
Uludağ sözlükte enayiliktir. Boşa efor sarfetmektir.
boş tribünlere oynamak gibidir.
sanırım asla yapmayacağım şeydir.
isn't it boring ?