bugün

Ben daha çok Kıvanç tatlıtuğ'a benzettim...
Ben gördüm. Eheheheh. Patlayın, çatlayın.

Evet
bik bik / ne bakıyon dik dik !.. *
Mik mik nik nik dik dik böyle gider çoğaltılabilir örnekler ehehe.
Tartışmasız sözlüğün en iyi yazarı. Ne zaman denk gelsem çok gülüyorum.
haklı sebeplerden ötürü hem sevip hem kırgın olduğum yazar.
Donuza eklediğim, haklı olarak sevsem de, yine haklı olarak kırgın olduğum yazardı. Bugün de açtığım bir başlığın galerisine üzücü bir fotoğraf eklemiş. Öncelikle bik bik nitelemesine tepki gösterdiyse bu ona ait bir kavram değil, kendisinin nickini bilmeden önce de kullanıldığını biliyordum, sahiplenemez. ikincisi gösterdiği kırıcı tepki beni haklı olarak üzdü. Mutlu ama uzak olsun. En güzeli böylesi…
Asker aylığını alamamış karı gibi ağlamak şeklinde bir atasözü var. Çok kullanmayı sevmem ama ısrarcı yapışkanlara cuk diye oturuyor.
Haksız olduğu konularda da yanıt vermesi ya da desteklenmesinin doğru olmadığını düşündüğüm değerli yazar. Mutlu ama uzak olsun.
görsel
Ooo kavga çıkmış çay koysam iyi olacak.
Gerçekte çok sevdiğim yazar arkadaşımdır, arada bir kendisini sevdiğimden dolayı biraz ince bir çizgide olsa bile kendisini kırmadan takılırım, birde galiba balık burcu, insan sevdiği ile uğraşırmış.
Ooo yeni bir aşk mı doğuyor saraca ❤️ bik bik ehehe.
Ne ara arkadaş olduk tövbe estağfurullah.
sözlük olarak buna izin vermemeliyiz..

bir kısım yazar bik bik'e dayı diyor, diğer bir azınlık ise saraca'nın kız şeklindeki fotolarından dolayı çelişki içerisinde..

bik bik erkek, saraca kızsa true'nun yüreğine iner.. bik bik kız, saraca erkekse, yine true'nun yüreğine iner.. ikisi kızsa, true iptal olur.
Rica etsem tezgahın önünü boşaltır mısınız? Başka nicklerle de eğlenebilirsiniz.
Oldu mu 07 abi tüm sırrı bozdun hee..
Sözlüğün en güzel iki kızı var .o da maharetli mi maharetli bık bık ve dünya güzeli saraca.
Hislerim beni yanıltmaz çünkü yükseleni balık burcu olan ikizler erkeğiyim, bik bik kesinlikle bayandır diyorum.
yaptigi squat ve deadliftler sayesinde dotune guvenen bir sozluk ablasi. Severiz kendilerini)
Tipini gerçekten merak ettiğim,sözlük için kıymetli ve değerli bulduğum sözlüğe renk katan yazar arkadaşımızdır kendisi , bence çok hoş ve güzel bir bayandır diye düşünüyorum.
Anladığım ve hissettiğim kadarıyla, Tulumba tatlısı yapmayı bilen maharetli bir sözlük yazardır.

evet tulumba evet.
Çok sevdiğim bir yuvzır

Sözlükten gitse çok üzülürüm.
Bik bik teyze doğum günün kutlu olsunn. Bu da nick altına girilen bininci(1000) entry. Bu da bana nasip oldu xd.
bik bik mutlu yıllar aslan parçası.
Çiçek gönderin çiçek.