bugün

Her sene aynı terane. Her derbi öncesi takımdan biri kırmızı görür. Yahut derbide 10 hatta 9 kişi kalır.

Sizin tff nizi de hakemlerinizi de...
#Kralsın.
Sen benim Takımim, tutkum, sevdam, sadakatim, tek aşkım, göz yaşımsın.

Beşiktaş ulannn.

Açık ve net evet.
günlerdir ağlamaları karşılığında hak etmedikleri bir malatyaspor galibiyetiyle ödüllendirilmiş camia.

faulden golü atıp maçı kazandılar üstüne kırmızı karttan başka seçeneğin olmadığı bir pozisyon için ortalığı inletiyorlar akıllarınca.

amaç fenerbahçe maçını da bu şekil halletmek. ofsattan gol olur, penaltı olur farketmez.

sanılmasın ki bu 'hakkımız yeniyor' geyiği doğal bir tepki. planlı hepsi.

ama nereye kadar? yedirebildiğimiz yere kadar diyorlar işte. hayırlı işler.
bir galatasaray taraftarı olarak avrupa maçlarında desteklediğim takım.
yıllardır başakşehir'i yenemiyoruz. bunun tek sebebi de şenol hoca.

fenerbahçe maçına bir şey demem, gerginlik, kepazelik gırla gidiyor; ama başak maçlarında bariz hoca hatalı.

ayrıca; galatasaray ozanları, yunusları oynatırken; neden biz güven, dorukhan gibi gençleri oynatmıyoruz. yerden kalkamayan tolgay ve boş adam necip'ten kötü mü onlar.
en asil duyguların takımıdır.
Hayatın gidiş hattı..

Ah benim canım!
#BeşiktaşınMaçıVar

görsel
görsel
görsel
Kardeş takımımızdır, severiz.
ne hikmetse artık şike yaptı denildiği maçta ibrahim akın bir gol, 1 asist, bir de penaltı attı.

demek biraz daha prim verseydik hat trik yapacaktı.

sallamak parayla olsaydı...
O mantıkla galatasarayın şikeyle aldığı kupaları müzesinden çıkartsak akhisardan daha az kupası kalacak.
birinci forveti tartışmasız ryan babel'dir.
Bu logoyu gururla taşıyan takım.
görsel
https://www.dailymotion.com/video/x2575j0
Uefa avrupa ligi'nde üzerine düşeni yapmıştır bu akşam.
https://youtu.be/CCMDrCdDNCk
eyy beşiktaş lılar.

2016/17 sezonunda Vodafone Park'ta 9 kişi kalan, gram futbol oynamayan ve yarıştan düşmüş Fenerbahçe'den gol yiyip maçı 1-1 bitirmiştik. O sezonun sonunda şampiyon olduk biz. O puan kaybı, bu maçtaki puan kaybından çok daha kabul edilemezdi.

Toparlayacağız. Sakin.

11 senede 13 hoca, 1 şampiyonluk.
3 senede 1 hoca, 2 şampiyonluk, Şampiyonlar Ligi liderliği, Avrupa Ligi çeyrek finali.

Umutsuz bir durum olmadıkça istikrar iyidir. Hatalardan dönmek mesele. Fikrim budur, herkesin fikrine saygım vardır.

Hocanın değişmesinin hiçbir şeyi daha iyi yapacağını düşünmüyorum. Potansiyelimizin %50'sini oynamamıza rağmen Galatasaray ve Fenerbahçe'den daha favori olduğumuzu düşünüyorum. Hocanın hatalarından döneceğine dair umudum var, hiçbir şey için de geç değil bana göre.(@Kasar_Yaza)

görsel
bursa ve kadıköy deplasmanlarını atlattık.

bu iki pislik deplasmandan yara almadan çıktık bu önemli. artık şenol güneş aklını başına almalı ve rotasyon yapmalı. her maç aynı 11 ile oynarsak takım çok yorulacak. bazı maçlar son 20-25 dakika dorukhan, güven oynasın.

tolgay gibi gamsız ön liberodansa sert bir dorukhan oynasın orta sahada.
türkiye'nin galatasaray ve fenerbahçeden sonra, başarı anlamında en büyük 3. takımıdır.
fanerbahçe natocu, galatasray tesevci küreselcidir.

beşiktaş ise halis muhlis türk takımıdır. bu yüzden tutulur.
her gün seni bu başlığa kudurmuş bir şekilde getirecek kadar büyük bir kulüp en az.
bu sene şampiyon olacak takımdır.
Logosunda türk bayrağı bulunduğu için tutulabilecek kulüptür. Başkanları ve yöneticileri fransız bayrağı asılı liseden mezun olan kulüp yerine veya türkiye cumhuriyeti varken kendi cumhuriyetini ilan edenlerin yerine tutulabilecek kulüptür.
adını sol frame de her gördüğümde tüylerimi diken diken eden, taraftarı olduğum takım, babayadigarı..