bugün

param olsa ev alıp yaşamak istediğim ilçe..
bu oyunla rakibi olmayan takimdir. agiz ishali yapar.
quaresma-takım uyumunu oturtmak zorundadır. bu her maç gözümüzü siken bir ayrıntı, skora etki eden bir faktör olmaya başladı.
son maçta gayet iyi mücadele etmiştir. tebrik etmek lazım.
stoke city maçında oynadığı futbolu ligde oynasın, puan rekoruyla şampiyon olur. şampiyonluğun en büyük adayıdır şu an itibariyle. almeida, bebe, ersan da aramıza katılınca asıl görün siz bu takımı.
an itibariyle asil ingilizlerin arabacı takımına binip gezdiği takım diye rivayet edilmekte. gerçi uefa avrupa ligine nasıl gittiği de şaibeli...

(bkz: istanbul büyükşehir belediyespor)
bu futbolla tsl de rekor kırar katılıyorum. ama oynarlarmı onu bilmiyorum. stoke cıty ye futbol öğreten takım.
guti, simao, quaresma, sivok ve veli kavlak isimli oyuncuları geldikleri yere geri göndermesi gereken, kalan oyuncularına da adam olmalarını söylemesi gereken klüp.

stoke city gibi kafa topundan başka bir yeteneği olmayan takıma karşı yenilip, "ama iyi mücadele ettik abi" tripleri kimseyi başarıya ulaştırmaz.

bu yıldız futbolcular bizim her şeyimizdir mantalitesini değiştirmezsek de, sikimi şampiyon oluruz.
tek özelliği taç atmak olan bir takımı yenemiyor, sonra da dünya yıldızları bizde trilililivela, göti, simaooo diye inletiyor ortalığı.

en keko takımı yenemeyeceksem ne yapayım trilililivelayı.
geçen sene paok, young boys ve karpaty Lviv'e elenen, bu sene ise ya avrupa kupalarına katılamamış ya da şike sebebiyle avrupa'ya alınmamış bazı takım taraftarlarınca "tek özelliği taç atmak olan bir takımı yenemiyor" diyerek eleştiriliyor ya, siz utanmıyorsanız ben bir şey demiyorum.
bu akşam iyiydi. başta rölantiye almasa yenerdi.
geride kalan dynamo kiev maçlarında mutlaka galibiyetle ayrılması gerekendir.

istanbul'da bu oyunuyla stoke city'i yenebilir.dynamo kiev ise soru işareti.
gruptan çıkmak için içerde dynamo kiev'i ,stoke city'i,dışarıda maccabi tel aviv'i yenmelidir.
hocası ve santraforu soru işareti kendisi gelecek vaad ediyor;

http://uludagbesiktas.blo...9/stoke-2-besiktas-1.html
rakipleri tarafından küçümsenen ama hakkında devamlı entry girilerek kıskanıldığı belli olunan takımdır.
fenerbahçe ve galatasaray'a ne sokmuşsa hala çıkartamadıkları takım. paok'lara young boys'a karpaty lyviv'e elenen aklı evveller, kendi sahasında liverpool, man. united ve chelsea'den hiç birisine yenilmemiş stoke city'yi küçük görüyorlar ya yuh diyorum. ulan kaç senedir avrupa'a beşiktaş'tan başka 2 gr puan getiren takım mı var? kendi helanızan başka hiç bir şeye faydanız yok beşiktaş'a laf ediyorsunuz. yerinizi bilin, biraz adam olun oğlum.
iffhs'nin puantaj klasmanını 2 senede bir yenilediğini bilmeyen hödüklerin akıllarınca laf attıkları takım. türk futboluna yararı olan tek takım. bu sebeptendir ki UEFA kupasına sahip galatasaray 27162716. sıradayken beşiktaş ilk 100'de olan tek türk takımıdır.
1981-1982 sezonundan itibaren sadece 1983-1984, 1996-1997, 2001-2001 sezonları haricinde er yıl avrupa kupalarına katılabilmiş bir takım. ayrıca fenerbahçenin ve galatasarayın şampiyonlar liginde çeyrek final oynaması, galatasarayın uefa kupası ile süper kupa almasının yanı sıra beşiktaş 1986 - 1987 sezonunda o zamanki adı ile şampiyon klüpler kupasında çeyrek final ve 2 kere de uefada çeyrek final oynamış bir takımken lütfen beşiktaşın avrupada başarısı yok demeyelim. fenerbahçe ve galatasarayın avrupada aldığı başarılara sevinen biri olarak(aslında kendi adıma ve benim gibi düşünenler olarak) kırıcı bir durum ortaya çıkıyor. fenerbahçede avrupada başarılı olsun, galatasarayda, beşiktaşda, trabzonsporda, diğer takımlarda.
http://www.haber1903.com/...i-oynanacak-mi-h4905.html
itiraz talebi reddedilen takım.
quaresma ve sivok'suz zor bir gece bekliyor bizi.
gaziantepspor maçında holosko ve ekrem'i oynatmasına izin çıkmış takımım.
bjk.
üç harflidir çarpar dikkat.
takıntıdır. manyaklıktır.
quaresma oynayamayacak diye bir lig maçının ertelenmesini resmen federasyondan talep etmiş takımım. yazık. zamanında ali erenler de sakatlandı bu takımda, hikmetler, rahimler de sakatlandı bu takımda da erteletmedik maçları...
"yağcılarda inecek var" tarzı bir kulüp. nasıl mı?

--spoiler--
"türkiye cumhuriyeti'nin muasır medeniyetler seviyesine yükselmesi hedefinde büyük işler başaran, son yılların en büyük ekonomik yükselişinin mimarı olan sayın recep tayyip erdoğan'ı bizlere armağan eden, vefakâr annelerimizden tenzile erdoğan'a allah'tan rahmet, erdoğan ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim. " yıldırım demirören beşiktaş jk yönetim kurulu başkanı
--spoiler--

yemezler anam. yemezler. recep tayyip erdoğan saf bir insan değil. sizin yalakalığınıza hiç mi hiç ihtiyacı yok!
işleri zor kieve karşı. ama bu sefer kazanıcakmış gibi bir his var içimde. ben totemimi yaparım.gelirse.
diğer takımlara transfer dersi vermiş; türkiye'ye gelen oyuncu profilini yukarılara çeken büyük takım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar