bugün

Valla beğendiği her erkekle yatabiliyorsa ne ala. O zaman baya güzel kadın olmalı. Ama hiç hijyenik değil. Dikkat etsin.

Bir de mesela erkekler de beğendiği her kadınla yatmak istiyor. Arada hiçbir fark göremiyorum ben. Cinsiyetçilik yapmayın lan.
görsel
arkadaşın biri demişti şu kafede çalışan kız varya evet ne oldu ona dedim. dediki adamım hoşuna giden herkese bedava veriyormuş. ama parayla teklif etsen kabul etmez dedi. tabi bunu duyan herkes hurra kafeye kim kazandı bilinmez ama kafecinin kazandığı kesin.
en sevdiğim kadındır aynı zamanda.

o kadar seviyorum ki, silkesim gelmiyor.

yallah aq kaşarzadeleri...
Idealimdeki kadindir.
isterik hastalığına sahiptir..

Bir arkadaşımda var idi.. Her istiyene verirdi.
Kızım manyakmısın dediğim de. Hayır diyemiyorum derdi..
Gelsin beni bulsun derdim amma ben kaşar sevmiyorum.
bir beğendiği her erkekle yatan erkek değildir. evet. teşekkürler.
beni beğenmeyeceği için sıkıntı yok.
Böyle bir kadın olduğunu bilmek bile erkeği tahrik eder.
doğru yapıyordur. beğenmediği erkeklerle de mi yatsaymış dediğimdir.
yazılanları okuyorum ve geldiğimiz noktadan tiksiniyorum. artık kadınlarda suç bulmuyorum. suçlu bizleriz gevşek olmuşuz, ahlaksız olmuşuz, cibiliyetsiz olmuşum, adam olmak yerine madam olmuşuz. delikanlı abilerimiz nerdeler bizim, eskide kaldılar sanırım. yeni çağa ayak uydurmak için nasıl böyle bir nesil yetişdi, nasıl böyle avrupai olu verdik.ama biz türktük. deyyuzlar geçmişinizi hatırlayın. eskiden avrupada tuvalet yokmuş bizler tuvaleti onlara getirmişiz. eskiden avrupa bizim yaşam tarzımızı örnek alırmış. cünkü bizim ahlaki değerlerimiz vardır.
en önemlisi bizler ahlak sahibi bir toplumuz. ama şimdi herşey değişmiş ne delikanlı kalmış nede adam.sıkıldım artık sizin zihniyetlerinizden. bunların yobazlıklarla alakası yok. asıl yobaz ve ahlaksız olan sizlersiniz. sevişmek sevişmek sevişmek. aslında duşununce abaza bence sizlersiniz. hayatınız bunun üzerine kurulu asıl. yok sevdim yaptım bundan daha guzel bir şey ne var. ya arkadaş yolda bi bayanın yanına gidip elini uzattığında sana slm verip elini uzatabilir bu cok ama cok fazla sorun olmaz. ama gidip kıçını ellerseniz bu bir sorun olur. cunku orası ar edep bölgesidir. cunku değerlidir kadının bazı yerleri. mantıklı olun biraz. bakın ben dul bir bayandan bahsetmiyorum. dul bayanla evlenebilirsin mesele. yada tabiri caizse patlak bir kızla. benim derdim bunu normalleştirmeniz. kadınların artık utanmaması kadınların utanması gerekiyor arkadaşım. edepli olmaları gerekiyor. hergün onunla bunun yatıp sevdim yaptım diyor paşalar gibi karşımıza geçip bunları söylüyor. bu sefer biz eziliyoruz o kadının karşısında aa tamam haklısın oluyor. dedelerimizin büyük büyük dedelerimiz bizleri görse görmesine gerek yok şuanda kemikleri sızlıyordur. şeytana uymayın şeytnala iş birliği yapmayın. bakın ince bir cizgide gidiyorum. kimsenin hayatına karışmıyorum. sadece bunu normalleştirmeyin diyorum. yoksa istediğinizi yapabilirsin. haa şuna karışıyorum kardeşim sizin gibi deyyuzlar bunları normalleştiremez normalleştirmeyin yani. mesela ben kadın erkek eşitliğine inanmıyorum. kadınlar bizden daha üstun yaratıklar. burda bahsedilen konu üstünlük kavgasıda değil. sadece biraz edep.şeytan beyninizde geziyor. ve size bunları damarlarınzdan beynınıze verip gevşek adamlar cıkarıyor. LANET OLSUN KÖR ŞEYTANA.tek isteğim. şudur.sakın ama sakın kadınları sevdim yaptım diyerek bizi aşşalamalarına izin vermeyin. yapsada utanarak gelsin sana. ne yaptığını bilsin. bilsinki senin en azından kabul etme şansın olsun. sizi yobaz avrupai beyinliler.
Kimsenin orospu/fahişe demeye hakkı olmayan kadındır.

Her birey hayatını kendi istediği gibi yaşama hakkına sahiptir, diğerlerine anca bok yemek düşer. Diyeceğim ama ne fayda? Siz erkeğin yaptıklarına çapkınlık, kadının yaptığına orospuluk diyen yobaz zihniyetine sahipsiniz. Malesef bu zihniyetteki caniler erkeklerin sırtını sıvazlarken, kadınları acımasızca öldürüyor.
kadındır...

tanrıçadır...

size bok yemek düşer çomarlar...
Beğendiği her erkekle yatabiliyorsa muhtemelen çekici, güzel bir kadındır.
Cinselliğini istediği gibi yaşadığı gerçeği her ne kadar kimseyi ilgilendirmese de "offff çok yakışıklı yaaağğ" tribine giren ve orada kalan kişiler tarafından orospu damgası yer.
Aslında sadece yatması gerekmiyor, iletişime geçmesi de bu damgayı yemek için geçerli. Çünkü neydi haya gerçeği.
orospu evlatlarının gündüz yargıladığı, gece mastürbasyon yaparken düşündüğü kadındır.

Ananız orospu sizin, kız kardeşleriniz kaşar, karınız da fahişe.
Karşısına geçip o şimdi burada yazdığınız kaşar, orospu, ahlaksız kelimelerini söyleyemeyip arkasından salladığınız kadın.
Çünkü azıcık beyniniz varsa bu eleştirileriniz karşısında edeceği tek kelime ile susar kalırsınız.
-Sanane?-
Normal kadındır. Beğenmediği erkekle mi yatması lazım? Nedir yani olay?
Orospudur.
olm mallaşmayın lan herkes bedenine istediğini yapar, sahibi kendisi zaten, senin kalemin değilse de laf atmazsın, sosyal ilişkiye girmezsin.

yobazlaşmayın.
kimsenin eleştiremeyeceği insandır. onun günahı, sonuçta o çekecek. batıyor mu? küfür edince rahatlıyor musunuz bari?

haddinizi bilin, herkes istediği gibi yaşar.
ulan erkekler olarak beğendiğimiz her karıyı becermeyi düşünüyoruz. karılar da becerilmeyi düşünüyor. bunda garipsenicek bişey yok.
beğendiği 1 erkek varsa çok da şey değildir.
(bkz: sadakatsiz)'dir.
özgürdür, dürüstse de helal olsundur..
muhtemelen de biri tarafından mutlaka beğenilmeyince üzerine gidilmektedir..
boşverin hacımlarım yaşasın herkes bildiği gibi..
yeter ki samimi olsun..