bugün

lan bi sus ortalık çok karışık.
ulan ben seni donuzlamıştım ya. yemin ediyorum moralim bozuldu sıfatını görünce gece gece.
Allahım böylelerini sözlüğümüzden koru.

Amin.
(bkz: sapyoseksüel)
şu beyin mastürbasyonu nasıl yapılıyor apla bi anlatsana. valla biz dört arkadaş az kaldı atomu parçalayacağız ama bunu bir türlü başaramadık. sağ el sol el ayaklar falan hep kullanıldı başarı elde edilemedi. kurban olayım yardım et.
Bır bır bır susmadı sabahtan beri. Unf.
gözler lens saçlar peruk. değişeni çok yani.
kendisiyle 4. ligde maç yapacağımız yazar. kazanan bir üst lige çıkacak.* ama bana karşı şansı yok. tek kale oynanır bu maç. öyle de biter.
"Beyniyle mastürbasyon yapan kişi orgazmı da rüyasında görür." özdeyişini akıllara getiren yazardır.
Bir yazar. Sen gelene kadar çok eğleniyorduk.
en güzelini yapan kızdır.
görsel
Daha güzelini de yapabilecek kızdır.
Kalk kız çay koy eylenelim.
kendi nick altını uplayıp ilgi çekmeye çalışan budala yazar.

gerçi bu sözlükte çok prim yapar bu yazar tipleri, devam et hatun, doğru yoldasın!
acayip derecede sempatik yazar. candır.
ilk önce o sigarayı usulca yere bırak ve 'eylenmeye'

devam et .
Sen gelene kadar eyleniyorduk.
yahu yine konuşlanmış bok atma timi..
Müsaadenizle bir de ben deneyeyim..

Iyyyy ööööüüüüüğğğğü
Bu ne laağnnn
Sapyoseksueldir. net.
yemin ederim sigara daha güzel görünüyor. sorsana sigaraya sevgilisi var mı acaba?
Buralar eskiden abazanlikti.
foto yakıyor abla.
--spoiler--
kömürden kara kakülleri süt beyaz alnını gölgeliyor , kefareti ödenmemiş günahlarla dolu geçmişinin sisli duvarlarını aralayan soğuk bakışları insanın içini gıcıklıyor.daha önce kimleri mesut ettiği sırlı olan alev dudaklarının arasında bir de sigara yanıyor. sigara sönüyor belki ama biz yanmaya devam ediyoruz... susuyor ama konuşsa kekremsi sözleri var , gülmüyor ama gülse şuh kahkaları var...buraya kadar okuduysan bişey dicem hocam haftada kaç saat boşsun ya , ne yattınız bu sene hocam ya valla he ? yılın kaç ayı boş hoca?

--spoiler--
uzun bi aradan sonra geri donmus yazar. hobi olarak paten kayan kahkullu yazar.
nickini ne zaman görsem zihnimde çok güzel bi kız canlanıyordu. keşke fotonu atmasaydın be.