bugün

özel harekat polisi açık mektupla kendisini uyarmıştır.

http://www.birdirbilen.co...n-beyaza-acik-mektup.html
şehitler olduğunda yayını iptal ediyoruz" demiş. şuanda da her gün 4-5 asker polis ölüyor bence bunun içinde milliyetçilerden özür dilemeli.
(bkz: ironi)
canlı yayında ne dedin, "barış olsun istiyoruz çocuklar ölmesin istiyoruz" dedin bunun için neden özür diliyorsun?
kötü niyetli ya da vatanına ihanet edecek bir insan olduğunu zannetmiyorum. duygularını yanlış ifade etmiş olabilir. ki böyle olduğu için de çıkıp özür dilemiş. dilediği özrün samimiyetine güveniyorum, yoksa beyazıt gibi bir adam çıkıp 3-4 elemanı tatmin etmek için özür dileyecek bir adam değil.
(bkz: omurgasız)
Kadını bilinçli olarak alkışlatan birisi.
Kanal patronları bile dik duramazken kendisinden demokrasi havarisi kesilmesini bekleyenler De hata ediyor serdar Ortaç gibi 10 . Yıl marşı eşliğinde linç gösterisi başlatmasını bekleyenler de. Daha düne kadar ahmet kaya için ihanet kampanyası iadeyi itibar kampanyası haline dönüşmüştü ama şu an son durum ne bilmiyorum sürekli değişiyor.

Ahmet Kaya hak etti demiyorum ama en azından bir "kürt " lafı zikredilmisti. Muhalif kişiliği şarkıları tavrı vs bilinen biriydi.

Daha 3 - 5 ay öncesine kadar bizzat en yetkili ağızlar Abdullah Öcalan denen Veled - i zinaya methiyeler duzerken bir allahın kulu ağzını açıp siz ne diyorsunuz demezken rüzgar degisince aynı adamlar bir numaralı pkk düşmanı kesildi.

2.5 dakika boyunca kadın ne pkk dedi ne Öcalan dedi ne kürt dedi ne de başka bir şey ama birileri konuyu bu şekilde ele almak işine geldiği için pkk propagandası yapıldı diyerek hem kanala hem de Beyazıt Öztürke Özür dilettiriyor.

Aynı sözleri "duayen" ve "solcu" biri söylemiş olsaydı kimsenin sesi çıkmayacaktı. Daha geçen hafta metin Akpınar konuşuyordu şimdi kimse hatırlamıyor. Birileri bir yerden bir tuşa basıp halkı kukla gibi yönetiyor ona ayar oluyorum.
Sana da aferin Beyaz.

http://www.cumhuriyet.com.tr/koseyazisi/461697
çocuklar ölüyor demek insanı neden pkklı vatan haini yapar , biri bana anlatsın a.k.
olayı bi taraflarından anlayan Beyazıt Öztürkü eleştiriyor. o programa hangi amaçla bağlandığı belli olan birisinin ajitasyonuna kurban gitmiştir kendisi.

zaten akpkk olarak hırsız-polisi iyi oynuyorsunuz ne gerek var bunlara.
Dik dursunmuş...

Adam zaten dik durdu, heval heval beyaz pkk yı destekledi diyen itleri, benim pkk ile alakam yok o an hadise çıkmasın diye öyle davrandım, bilakis pkk hala bir it yuvasıdır, doğudaki yaşlı genç kurşunla ölen herkesin bir numaralı sorumlusudur diyerek susturdu.

He pkk yı desteklesin dik dursun he...

Günahım kadar sevmediğim şovmen.
linç edilme kampanyasına alet edilmiştir.

sürü psikolojisi olarak hareket eden türk milletinin hunharca saldırdığı kişidir. tepki gösteren vatandaşlara sorulsa çoğu neden saldırdığını bir cümle ile özetleyemeyecektir.
neyin nesine dik duracak ulan!
çocuklar mı ölüyor? hasiktir lan ordan. sadece sizin çocuklarınız mı ölüyor. benim kardeşim, abim, babam, dayım, amcam ölmüyor mu lan orada.
sikerim çocuğunuzu yettiniz be. adam canlı yayında krizi yönetemeyip bi şekilde destekler gibi görünmüş. beyaz'ın ne zaman siyasi bi yorum yaptığını gördünüz? adam geri vites falan yapmadı. yapmak istemediği bir şeyi, onu zor duruma düşüren biri tarafından yaptığı için düzeltme yaptı.
yıllardır çizgisini bozmamış, adam gibi adamdır beyaz. çoluk çocuğun eleştiremeyeceği kadar adamdır hem de.
http://paulstott.typepad....3ef010536b32af7970b-800wi
alın şu fotoğraftan, gerekli tarafı gerekli yere yerleştirin. herkes biliyor kimin ne yöntemler kullandığını.
"çocuklar eliyür ühühühü."
ne kolay değil mi duygu sömürüsüyle aradan çıkmak?
bu savaşı siz başlattınız, biz bitireceğiz. sizin gibi ağlayanların kökünü kazıyarak.**
BU ÜLKEDE GÖTE GÖT DEMEK SUÇTUR. DiYENi ÇARMIHA GERiYORLAR. GÖT GÖTTÜR ,VE ORTALIK ÇOK FENA BOKA BULANMIŞTIR. VE EVET ÇOCUKLAR ÖLÜYOR. KiMiN ÖLDÜRDÜĞÜ ÇOCUKLARIN ÖLDÜĞÜ GERÇEĞiNi DEĞiŞTiRMEZ.
bir show programı sunucusu.

bazen hiç söylememeniz gereken bir yerde öyle bir cümle söylersiniz ki, ölüp de yerin dibine girsem dersiniz. eşimle tartışırken o kadar enteresan cümleler kuruyorum ki o an kendimi savunacağım diye, daha sonra kendimi söylediklerim için ayrıca affettirmem gerekebiliyor. videoyu izleyince bu durumla bağdaştırdım beyaz'ın durumunu.

videoyu izlerken beyazın yüzündeki bakışı anlamaya çalıştım, bildiğin mal gibi bakıyordu. aynen mal gibi bakıyordu. sanki orada ne konuşuluyordu farkında bile değildi. ayrıca kadının amacı farklı olsa da beyaz'ı yıllardır biliyorum diye düşündüm. bugüne kadar hiç bir zaman böyle bir konu ile gündeme gelmiş bir kişi değil. canlı yayında yaşadığı bir talihsizlik oldu bence. onu sanki terör propogandası yapıyormuş gibi lanse etmek doğru gelmedi bana. böyle yapıyor olsaydı geçmişte de yapardı. ve yapıyor olsaydı özür dilemezdi olanlardan ötürü.

ayrıca ben teröre karşı tepkili bir kişiyim, 3 yaşındaki oğluma al bayrağı "bayrağımız" diye öğretmiş bir insanım, videonun gördüğüm kısa bir kesitinde direk terör propogandası yapıldığını düşünmedim. beyaz'ın tek hatası show programı mantığıyla kadını alkışlatması olmuş bence.

sorularınızı alalım deyip konuyu kapatmaya çalışsaydı, "doğuda yaşanan acıları anlatan öğretmeni konuşturmadı şeklinde" başka tepkiler gelecekti eminim.
beyaz örgüt propagandası yapacak adam değildir. arayan pkklinin oyununa gelmiştir, o an afallamış ne diyeceğini bilememiştir. arayan zatın "burada çocuklar ölüyor siz orada eğleniyorsunuz" iması o an beyazın düşünmesine engel olmuştur, ben beyazın gerçekten propaganda yapacağına hele hele pkk gibi it soylarının propagandasını yapacağına inanmıyorum.

çocuklar ölüyormuş. amk it soylarına bak hele. kim öldürüyor lan çocukları, sebep kim? burada 5 yaşındaki çocuğun babası da ölüyor. çocuklar ölmesin bizde bunu isteriz ama burada bir ikilik var. medyada tv de eylemlerde "çocuklar öüyoğğğr" "bağrışşşş" diye bağıran it oğlu itler istanbul'un Ankara nın göbeğinde bomba patlattıklarında, eylem yaparken sadece oradan uzaklaşmak isteyen adamı kasıtlı olarak vurduklarında, otobüse molotof atıp dershaneden evine giden kız yanarak öldüğünde herkesin nutku tutuluyor, her ne hikmetse aynı it soyları susuyor. sikerim lan sizin ikiliğinizi de duygu sömürünüzüde yeter ulan.

sen orada ben bağımsızım diyeceksin, hendek kazacaksın, silah depolayacaksın devlet hiç bir şey yapmayacak, oldu aslanım tamam nasıl istersen diyecek öyle mi? siktir lan oradan. pezevenklere bak sen hele. sen bunları yaparsan devlet otoritesini sağlamak için gerekeni yapar, yapmak zorunda kusura bakma. çocuklar ölmesin bizde istemeyiz. ama sen çocukları sipere koyarken düşünüyor musun bu çocuk ölecek diye? ben neden düşüneyim.

sizinle çözüm çözüm diye masa oturanlarda bunun suçu başka kimsede değil. akp-hdp-pkk 3 lüsü bunun kabahatlisi başka kimsede değil. hay ben o sürecin...

velhasıl kelam şuan güneydoğuda yaşananlar haktır, pkklilere müstehaktır. dilerim 1 tanesi bile 1 nefes dahiki alamadan geberip gider, dilerim mehmetçik ve polis köklerini kazır.
yeni deniz sekimiz hayırlı olsun.

terör lideri katilin, fotosuyla propoganda yapanların mecliste hergün terör sempatizanlığı yapabilmesine gıkı çıkmayan, bölgeyi çözüm süreci adı altında terörün mühimmat yığınağına çevirmesine gözyumanlar şuan aforoz edip, tüm günahlarını çıkaracağı bir oyuncak bulmuşlar aman ne güzel.

beyazı elbette savunmuyorum sonuçta kumpasa gelmiş bir piyon kendisi.ne yazık ki olayın vehametini kavrayamadı bir okan bayülgen kapasitesi yok bu adamda. ama bu asıl terör yandaşı yönetici müsvettelerinin layık olduğu bir sonuçtur herşeye rağmen.
Sizler tek tek yazılıyorsunuz aklımıza, tek tek işliyorsunuz acı gibi yüreğimize. Elbet hepinizden teker teker bunun hesabını soracağız. Burada ona yalakalık yapıp, yücelten insanlardan da sorulacak o hesap.
ortada olan ayan beyan yanlışlara gözünü kulağını ağzını akapayan üç maymunların bu mülayime ses etmeleri akıl alır iş değil.
o kaydı izledim, orda pkk yandaşlığı adına bir konuşma göremedim ben. insanlar neresinden anlayıp değerlendiriyor olanı biteni vallahi anlayamıyorum artık.

beyazıt ne zaman siyasi konularda suya sabuna dokundu da bu konuda bir şey yapacak yahu?
insan olma fırsatını geri tepmiş pinokyo.
yıllar geçtikten sonra pkk propagandası yapan kaltak için özür dilediğinden dolayı hala iyi şekilde anılacak olan adamdır.
pkk lı itlerin "ama çocuklar ölmesin demek suç mu :(" şeklinde ajitasyon kasmasına gerek yok.
zira kimse yemiyor bu numaraları.

çocuklar ölmesin demek suçtur kardeş.
kaptın?
senin çocuk dediğin köpek soyları,
http://image.cdn.haber7.c...BJEV0_1452307147_3925.jpg
https://www.google.com.tr...p;imgrc=sh2sTyR1G78gmM%3A

şunlarsa hevalcim, kusura bakma bu itler sike sike gebertilir.

"sen çocuklar ölmesin"
cümlesi altına "devlet operasyon yapmasın, yaşasın pkk" cümlelerini sığdırıyorsan senin ananı bile sikerler. çocukları geçiyorum bak, onlar çoktan domuz yemi oldu bile.

zira gelecek, pkk lı itlerin ya da onları yalayan 3-5 cihangir solcusunun değil.
şu güne kadar aynen olduğu gibi türk evladınındır.
bu ülkeye baş kaldıranın başı kesilir, uygun yerine sokulur.
bilmeden ağır bir provokasyona alet edilmiş şovmen. tek hatası medya dünyasının çoğunluğu gibi popülist davranıp o sahte öğretmeni alkışlatmak oldu. bu provokasyonu hazırlayanlar vezir ise kendisi olayın sadece piyonudur. başka bir şey değil.
Bo$ küme.

Edit: olm korkma lan. Ozel harekatci seni tehdit etmi$ olabilir. Ciktigin haber kanalinda tehdit edildigini söyleseydin. Çocuklar ölsün diyecek kadar insanligimi kaybetmedim ama olaylarin sebebi de pkk nin yaptiklaridir deseydin. Erkek olsaydin. Bu halk sana politik kalmanla iyi niyetli olman arasında kalmana kızıyor.
Kendisini çok sevmem fakat bu konuda fazlaca üzerine gidildiğini düşünmekteyim.
Vatansever şovmen.
hakkında terör örgütü propagandası yapmaktan soruşturma açıldığını işittim haberlerde.

eksiyi veren inanmamış galiba bu da kaynak http://www.hurriyet.com.t...showa-sorusturma-40038785