bugün

sanırım çok çekilmez bi adam. hala evlenmediğine göre. ulan o kadar muhabbeti döndü ki bana bile batmaya başladı bekarlığı. belki de gizli bir evliliği vardır ya da tercihleri farklıdır.
ülke yansa, dünya bitse bile, ben çıkayım cuma'dan cumaya paramı kazanayım oturayım evimde adamı.

hani ülkedeki olumsuzluklar problemler kapısını çalmadıkça, kendi başına bir dert/sıkıntı gelmedikçe gıkını çıkartmayacak türden biri.

böyle ne etliye ne sütlüye adamı tam. komiklikler yapayım, şakalar yapayım, tavşan boku gibi ne kokar ne bulaşır bir adam.

nesin beyaz sen ? kimsin ? senelerce izledik ettik ama, siyaset, din bu konularda bir iki kelam edip etmemek sana kalmış birşey tabii ki, zorunda değilsin fakat bu mudur ?

bundan daha apolitik, ne şiş yansın ne kebap, herkese yaranayım, her kitle beni sevsincilerden birde cem yılmaz vardır işte. arada sırada bi gık bık yapar, bir iki siktiriboktan karnından konuşan cümle söyler beyaz'dan bir tık daha iyi olarak. sonra o ettiği iki kelimeyide yalar yutar, rüzgar nereden güçlü esiyorsa oraya kaptırayım arkamı gideyim adamları bunlar.

ödüllerimi alayım, evimde dizeyim raflara, sanırsın bambaşka bir dünyadan geliyor haftadan haftaya program yapmaya.
ölmedi mi bu daha...
Îyice saçmalayan şovmen. bi bit artık.
çok sempatik.
tarafımca çok sevilir.
evde kalmış erkek tanesi. normal durumlarda bi erkek evlenmediğinde seçici falan derler ama bu direkt kalık yani.
artık bayıktır. okan bayülgen ve beyazın cem özer mertebesine geçmelerini hevesle bekliyoruz.
şeytanla nasıl bir mukavelesi var bilmiyorum ama 20 senedir böylesine kabiliyetsiz ve vasıfsız olup da piyasada tutunabilmeyi satanizm dahi açıklayamaz.
30 yıldır evlilik muhabbetinden ekmek yiyen adam. olm kadayıf oldun hala annem bana evlen dedi falan filan.
cem yılmaz'a parasıyla hava atıyor denirde, bu adamın kendi söyleşilerini aç izle paso kazandığı paradan, eskiden varoş olduğundan şimdi süper olduğundan bahseder.

programında yine saçmalayanlar olmuş amma velakin benim asıl merak ettiğim,

-bu kadayıfı hala kim izliyor?
-hala aynı esprilerle nasıl program yapıyor?

yemin ediyorum en son izlediğim üzerinden 10 yıl geçmiştir ya.
küçük mehmet ali.

la çekilin artık şu ekrandan arkadaş gençlere yer verin ya.
Komedyenler arasında en seviyeli olandır. Belaltı hiç vurmaz, gelen konuklarına ilişkisi hakkında konuşmak istemezlerse soru bile sormaz. Şirin şeker bir adam.
alenen terör örgütü propagandası yapılmasına izin veren, hepimizi kandıran kişi.
http://www.haber7.com/tel...z-showda-pkk-propagandasi

"insanlar çocuklar ölüyormuş"

ordaki itlerin 1 tanesi bile insan değil.
beyaz ise adam değildir an itibariyle.
sen öğretmenleri tehtit et ondan sonra bu konuşan it de öğretmenmiş güyya.
şerefsizlik diz boyu olmuş, kadın öğretmen taklidi yaparak yayına bağlanıp pkk propagandası yapıyor.

biz seni böyle bilmezdik beyaz, ne zamandır teröristlere karşı tv yi bırakıyorsun?
şu kahpe televizyon dünyasında sevilen az buçuk isimlerden biri - idi.

ta ki dün akşam ki yayına bağlanan öğretmen düzmecesine kadar.

hadi patronun emretti , 20 yıldır bu işi yapıyosun karşı gelemedin mi ?

hadi onu da yapmadın kadın alenen pkk propagandası yaptı.

askerimize de allah yardım etsin diyemedin mi ?

3 kere kadını alkışlatmanda cabası.

kısacası değerini yitirdin, sen de artık onlardan birisin.

oysaki bugünlere kadar güzel getirmiştin.
Süper ötesi müthiş talk show sunucusu.
Severek izliyoruz.
Böyle adamlara sahip çıkmak gerek.
Ünlü ve duyarlı bir talk show'cudur.Faşist kafatasçı türk ırkımsıların zoruna gitmiştir tabi ayşe öğretmenin serzenişlerine destek çıkması. Sizden olmayanın,çocukların,sivillerin ölümlerine sevinerek tüm ölümleri siz hakediyorsunuz asıl. Hatta hayır. Onu bile haketmiyorsunuz.
Bu güne kadar karektersiz biri olduğunu iyi gizlemiş, kendisine gelen emri uygulamış kişidir. Biz samimi zannederdik ama o medya maymunuymuş.
bir showmen.

canlı yayına bağlanan bir öğretmen sivil ölümlerinden yakınmış. o öğretmene sorulacak tek soru; 2 gün önce 8. kattaki evinde oturan 51 yaşındaki öğretmenin pkklıların açtığı ateş sonucu seken kurşunlar yüzünden başından ağır yaralandığından haberiniz var mı ?

bölgede insanların çatışma ortasında kaldığı doğru. bunu asla hafife almıyoruz. ancak sivil ölümleri üzerinden konuşması gereken en son kişiler pkk sevicileridir.pkk bölgede sivillere ateş açıyor, eğitim ve sağlık hizmetlerinin yapılmasına engel oluyor, bölgeden göç etmeye çalışan sivillere ateş açıyor (çünkü şerefsizler sivilleri kalkan yapıyor) ve tüm bunlara kimse ses çıkarmıyor ama 5 dakika önce elinde keleşle sağa sola sıkan adamlar ölünce "sivil ölümleri vaaaaaar". biz bu yalanları yemiyoruz. yiyenlere afiyet olsun.

bu "sivil ölümleri veaaar" diyenler aynı zamanda güney amerika ülkelerinden birinde bir askerin çocuğa yaptığı eziyeti "türk askeri kürt çocuğuna eziyet ediyor" şeklinde lanse edip sosyal medyada paylaşanlar. işleri güçleri yalan ve dolan.
tv programı yapan şahsiyet. Hala tv izleyen kaldı mı bilmiyorum tabi.
Ayip lan hepinize. Orospunun biri bağlandı, beyazit gibi toplumun her kesimini o an düşünmeye çalışan biri, kıldan ince kılıçtan keskin türkiye gündemindeki konuda tartışmaya giremedi, ki babasi da polistir. Emin olun o polis şehitlerine hepinizden çok üzülür. Ve siz 20 senedir ekranlardaki bu efendi, dürüst adamı hemen harcayabiliyorsunuz. Kardeşim siz değerlerinizi hemen silebiliryorsanız düşmanınız hep onlara oynar ve elinizde hiç bir şey kalmaz. Azıcık mantıklı olun.
Evet doğrudur bir okan bayülgen değildir. Asla da olamayacaktır. Dün gece den sonra da ne bok olduğu ortaya çıkmıştır. O çocukları kim öldürüyor diye sormamıştır amk yalakası.
sen etyen mahçupyan, cem küçük, hasan karakaya, nagehan alçı,arif beki , yavuz bingöl,şafak sezer, hülya avşar ve sayamadığım yüzlerce yalakadan çıkarcıdan biri olmadığın için seni seviyoruz beyazıt öztürk. bu ülkenin yalakalara değil vicdanlı insanlara ihtiyacı var.
daha önce beyaz showa katılmış birisi olarak beyazıt öztürkün 20 yıl geçmesine rağmen canlı yayın stresini her an birşey olacakmış gibi nasıl tedirgin olduğunu çok iyi gördüm... anlık bir bağlantı ve beyaz şok.. ya kadına karşı çıkacak PKK sempatizanlarını karşısına alacak ki bu sempatizanlar hep büyük şirket sahipleri ve godoman adamlar.. yada sesini çıkarmayıp geçiştirmeye çalışcak ve sosyal medyadan tepki alacak.. alkışlatması filan yanlış fakat ne yapacağını şaşırdı benim temellim bu konunun bir an önce unutulması ve beyazın 20 yıllık emeğinin bir kendini bilmez öğretmen yüzünden bitmemesi.. yazık.
pkk sempatizanı olduğu tescillenmiştir.
cahillerin,eğitimsizlerin,yobazların ülkesinde para kazanmak için ağzını kapalı tutmayı, "her kesimle sıfır sorun" politikasını uygulamayı seçmiş insan. kendi tercihidir.
Üniversiteleri Terör Yuvalarına Çeviren Kahpe Düzenenin şimdi de canlı yayınlara sıçramış halidir.

uygarlık tarihinde bir yeri olmayan soysuz, vatansız k*rtler yine ezilmişlik edebiyatı yapıyor. kokuşmuş pislikler.
şikayet edilmesi gereken kişidir.
bu adam 1 kere bile şehitlerimiz için goy goy yapmadı.
ama maşallah pkk lı itler gebertilince hemen duygu sömürüleri başladı.
eline keleş alıp, rpg alıp askerimize kurşun sıkan kişi 15 yaşında olunca devlet teslim olup çekilmeli o zaman değil mi sayın barış pıtırcığı? siz gerçek öğretmenlerin mektuplarını okuyun o bölgede ders kesip okulu keleşlerle basıp okulu dağıtan tipleri okuyun.

şu pkk sevici şahısı ise şuradan şikayet edin,
http://www.rtuk.org.tr/#

birde buradan arayarak şikayet edin,
4441178

emin olun rtük bunları dolma gibi oyar, aydın doğana da sağlam bir ceza patlatır.
hatta 10 yayın durdurma cezası falan iyi bir ayar olur beyaz isimli içi karanlık kişiye.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar