bugün

önceden belirlediği yayın akışına uymayan kanal. hafta içi her gün saat 21:00'de kurtlar vadisi pusu olması gerekirken şu anda yabancı bir film yayınlanıyor.
nerede gereksiz adam varsa burada dedirten, ibrahim melih gökçek'in sahibi olduğu ankara merkezli, akp yandaşı tv kanalı.
özellikle rok'un * bu kanalda spor yorumcusu olması da ayrı bir manidardır.
an itibari ile barındırdığı şaklabanlar habercilik etiğinin a*ına koymuştur..

o iftiraların hesabı sorulacaktır.

ahmet nur çebi bile buna alet olmuştur, yazık etmiştir kendine.

ne olursa olsun quaresma beşiktaş'ın sözleşmeli futbolcusudur.
%100 akp propagandası yapan gavat kanalıdır. hangi tartışma programı olursa olsun nagehan alçı + program moderatörü vs gelen muhalif adam maçi izletiliyor kanalda.
fakat hulki cevizoğlu çetin ceviz çıkmıştır.
sırf rasim ozan için bile izlenebilecek kanal.
fırat aydınusun kapısına dayanıp, yayına avukat bağlandığında dahi yaptıkları şeyin mantıklı olduğunu iddia eden gereksiz televizyon kanalı.
birakin firat'i, aydinus'u, az once umit ozat orda striptiz yapti lan, usuyoruz emanuella reis.
esra ceyhan mode: on.
türk televizyonculuğunda o kadar kara leke vardır ki bunlar da en yenileridir işte. yazık günah la. koca koca adamlarsınız, azcık akıllı olun. biraz insanlık, adamlık bilin.
ne kadar şarlatan varsa bünyesinde toplayıp diğer kanalları tertemiz tutan politikası ile takdirimi kazanmış kameralı bina yayını.*
adı beyazdır, içi "ak".
adı beyazdır, içi 'kahverengi'.
zamanında gökçek'in ankaradaki tüm panolara reklamını astırdığı televizyon kanalı.
kendisinden beklenen misyonu yerine getirmektedir. ne kadar bağırıp çağırıp iftira atan kavga çıkarıp reyting yapmaya çalışan adam varsa bünyesindedir. tek taraflı yayın yapmaktadırlar. tamamen yandaştırlar, her lafında "90larda değiliz, benimle kimse tartışamaz" cümlesinin altında "iktidar bizim, her şey bizim, sıçarım ağzınıza" olan konuşmacıları mevcuttur.
operasyonel kanal

bu kanalın en önemli yüzü de rok. bu arkadaş adalet masası diye bir program yapıyor ve sözde mağdurların haklarını savunuyor ama içeriğe bakıyorsun salladığı belediyelerin tamamı chpli belediyeler

yada salladığı adamların tamamı muhalif gazeteciler falan

sonra yayınlarına bakıyorsun hep iktidarın dili. haberlerdkei dil falan tek taraflı

tartışma programları yine bi nebze adaletli. yayında illaki zıt düşünceli bi isim oluyor. ama o da genelde moderatörün etkisiyle tayyibin belirlediği gündemi konuşmak zorunda kalıyor araya bi iki şey sıkıştırabilirsem kardır diyor. bi de o tartışmalar sırasında bir kere bile o muhalif ismin sözleri alt başlığa yazılmıyor illa ki akp propagandacısı olarak ekrana çıkmış kızımız ki bu genelde rasimin eşi yada rasim oluyor, onların sözleri alt başlıkta geçiyor ve görünüyor.

şimdi bu mesajı niye girdim.baktım bugün yine bizim rok almış bir iki kişiyi karşısına atatürkün özel hayatını tartışıyor. neden?

neden söyleyeyim kanuniden bahseden çok sayın başbakanımızın başlattığı gündemle oluşmuş yoğun muhafazakar kesim baskısı sonucu

''e onlar kanuninin özel hayatından bahsediyorlar hadi bizde atatürkün özel hayatına dalalım' diye girişmişler belli ki işe.izlemedim tamamını

ama buradan kanal yetkililerine seslenmek isterim, kısave öz

anam lütfen bu kadar basit olmayın lan..
ertem şeneri spor müdürü yaparak ertem şeneri yoldan çıkarmışlardır.yapmasalardı iyiydi.
ankara'nın her yerinde devasa panolardaki reklamları ile illallahhhhhhhhhhhhh çektiren kanal.
*
ahmet gökçek' in kendini aklamak için kullandığı kanal(!) .
ibrahim tatlıses in silahlı saldırıya uğraması sayesinde büyük reklam yapan sonrasında oluşan kamuoyuna kendini tanıtan ufak çaplı televizyon kanalıdır.
yayın politikasındaki iğrençlik çalışanlarına da sirayet etmiş kanal. her biri birbirini yer, dedikodudan, ayak oyunlarından geçilmez bir mekan. Allah kimsenin yolunu düşürmesin.
Rasim Ozan eşliğinde inanılmaz bir galatasaray propagandası yapılıyor,fanatik bir galatasaraylı olarak ben rahatsız oldum resmen.

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi teknik direktörü ve dünyaın gelmiş geçmiş en iyi takımı dedi az önce sağlam yuh çektim.
insanı galatasaray dan soğutan kanal.
not:galatasaraylıyım.
Ahmet Çakar da twitter'da ROK'a sallamış adam haklı vala.

https://twitter.com/ahmetcakar1
Hala tüyleri diken diken eden bir uefa kupası finali yayınlamışlardır.
günümüz yozlaşmış medya sistemini eleştirmek adına kurulmuş bir kanal sanki. mübalağa yolu ile bize televizyon kanallarının geldiği hali göstermek istiyorlar sanırım. yoksa ciddi anlamda bu tarz yayıncılık yapacak değiller ya. öyleler mi lan yoksa.
galatasaraylı bir grup taraftar tarafından basılan kanal bozuntusu. ellerinde sopalarla saldırmış, ortalığı dağıtmış ve güvenlik görevlisini yaralamışlar. gariban güvenlikçiye olmuş olan üzüldüm keşke şu ümit özat'ı, ertem şener'i, ahmet çakar'ı falan dövselermiş.

https://twitter.com/Osman...status/318866191168987136

https://twitter.com/Osman...status/318866614382632961