bugün

http://www.youtube.com/watch?v=APU6JTQAf9s böyle süper bir şarkısı olan sanatçı. askerdeyken dinlemiştim. şimdi başlığı görünce ve tekrar dinleyince, rahatlıkla söyleyebilirim ki şarkının güzelliğinin askerde olmakla alakası yokmuş. gerçekten hoş şarkı.
canlı performanslarında çok ilginç bir ekiple çalışan pop şarkıcısı.

nazilli'de verdikleri konser öncesinde yaklaşık üç saat boyunca soundcheck alıp, kendileri haricinde sahneye çıkacak olan okul gruplarına soundcheck zamanı tanımayarak herkesi şaşkına çevirmişlerdir. herkesten kastım, herkes... hem okul yönetimi, hem izleyenler, hem de diğer gruplar. hatta öyle ki bu muameleye dayanamayan bir grup, sahneye çıkmaktan vazgeçmiştir.

çıkan grup ise soundcheck almaksızın performans sergilemiş ve vasat bir müzik çıkmıştır ortaya.

çok merak ediyorum, kendileri amatör gruplarda çalmadılar mı hiç? bu yollardan geçmediler mi? neden bahsini ettiğim iki grubu böylesine madur ettiklerini gerçekten anlayamıyorum. bir saat boyunca davul soundchecki yapmanın, saçma sapan davulla oynamanın esprisi yok.

müzisyen dediğin adam biraz iyi niyetli olur ancak bu ekipte öyle bir durumdan söz etmek güç.

kendilerine müzik hayatlarında başarılar dileyerek bu serzenişime son vermek istiyorum.
sezen aksu'nun geri dön ve nilüfer'in yeniden sev adlı parçalarını başarıyla seslendirmiş sanatçı.
görsel
sesi bilhassa sezen aksu şarkılarına acayip yakışıyor.

(bkz: yeniden sev)
(bkz: geri dön)
kalçalarına hasta olunası hatun kişilik.
türk sanatçılar içinde sesiyle hatırı sayılır bir noktada olması gereken sanatçı. bir günce, bir betül demir...
Seksapeli ve vücut yapısı çok fenadır.

ya da bana öyle geliyordur bilemiyorum.
tartışmasız türkiye'nin en güzel kadınlarından biri, sesi de oldukça iyi ama olamadı...

demek ki şans da olacak. şu hatundan 50 tane gülben, 20 tane hülya avşar çıkar...

http://www.youtube.com/wa...mp;v=neuTqma8KzM&NR=1
türkiyede bayan bacak lakabı takılabilecek bir şarkıcı.
herkes kötü demiş ama bi bana heralde güzel geliyo evet cidden zevkim yokmuş demeke ki.
bu dünyada helallesemedık, orda halleşiriz demektedir.
son sarkısında ve klibinde sıla' ya özenen sarkıcımsı . özendiğin kim ki sen ne olasın ? sıla' ya da begendigi için değil sıla ünlü oldugu ıcın özenıyor .
yaz mevsimi şarkıcılarındandır. her bahar mevsimi ortaya çıkarlar sonbahara doğru yok olurlar.
Yıllar geçtikçe müzik kalitesi ve güzelliği artan sanatçı.
çok tatlı ama götü kalkık bir kız. bizim okulda okuyor reddetmişti beni orospu.
(bkz: helalleşemedik)

bir gün tam da arabadan inmek üzereyken radyoda bir şarkı çalmaya başladı. ömrümde ilk defa o şarkıyı duyduğumda koltukta kalakaldım. kimin söylediğini anlamaya çalışıyorum ama bir türlü çıkartamıyorum. üstelik sözler aklımdan uçtu gitti. eve gelip google da aklımda kalan sözleri aratmaya başladım. yok arkadaş bulamıyorum. iki gün boyunca o şarkının melodisi çıkmadı aklımdan. sonra tesadüfen bir gün tekrar denk geldim şarkıya. meğer betül demir inmiş. özellikle nakarat kısmı çok çok iyi olmuş. ve evet bunları yazarken bildiğin utanıyorum yahu. ergen miyim neyim?
100 milyara klip çekmiş.

http://www.gazetevatan.co...leri-guzeller-fotogaleri/
en azından diğer beceriksizlerden değil.
Türkiyede sevdiğim az şarkıcıdan biri.
herhalde hayatımda ilk defa bir betül demir şarkısını sevdim. tarzım olmamasına rağmen.
Sesi güzel olan şarkıcı.
bildiğin gülşen olmuş lan. kimse mi farketmedi aq.
Besili Gülşen.
BUDUR!!!

görsel