bugün

ağır ama derinden ilerleyen dizi. izlediğim dizilerden en iyisi belki de.

3x5
Chuck'ın mahkemeden önceki tek hazırlığı jimmy'nin iyi bir kalbe sahip olduğunu ve jimmy'i sevdiğini söyleme alıştırmasıydı. Sonrasında kardeşinden nefret ediyor musun sorusuna önceden hazırlandığı şekilde ezberden cevap verdiği an, en sondaki patlamada jimmy'nin ne kadar kalbi kırıldıysa benim de o kadar kalbim kırıldı. Jimmy'nin hüzünlü bakışlarıyla baktım ekrana mahkeme boyunca yemin ederim. Chuck neden bu kadar kindar, kıskanç ve şerefsiz bir abisin sen ya? Ekran başındaki beni bile kırmayı nasıl başardın amk. Pis seni.
3x5
Belki de beklenildiği gibi kim gitmez de jimmy, saul goodman'a dönüşümünü tamamladıktan sonra uzun süre parasız kaldığı dönemlerin acısını çıkarmak için parayı gördükten sonra kim'i gözden çıkarır. 3.7'deki eğlenmeye gittikleri sahnede bence bunun işaretleri var.

Ayrıca izlemiyo musunuz ulan bu diziyi? Girsenize şuraya bir şeyler.
Saul goodman için izlediğim dizi. Yaşını hiç göstermiyorsun adamım ve gerçekten cok iyi oyuncusun severek izliyoruz.
izlerken kitap okuma hissi veren dizi. teşekkürler büyük usta vince gilligan.
Bir türlü izleyemediğim dizi. Hala bekliyor.
breaking bad'den sonra oluşan boşluğu kapatmak için baktığım ama ilk 2 bölümü sarmayan dizi.
Breaking bad'in çılgın çocuğu kendine has Cringe reklamları Mükemmel esprileri Ve Bob Odenkirk'ün muazzam oyunculuğu ile Walter ve Jesse'nin Sadık avukatı Saul goodman. Breaking bad'den sonra Düştüğünüz Boşluğu bir nebze olsun doldurabilir Ama BB yi bitirmeden izlemenizi tavsiye etmem...

görsel
saul'un denyo abisi ölünce ortam daha da güzelleşecek.
3x09'da crazy frog'un popcorn şarkısının saksafon versiyonu çalmıştır. arayıp buldum.

http://www.youtube.com/watch?v=w1H_VO1EMzE
görsel
breaking bad izlediğim zamanlarda o bölgenin havasını ve suyunu çok beğenmiştim. sanki orada yaşayıp hank amcayla bira içiyordum. breaking bad bitince yeni arayışlara geçmemle farkettiğim muhteşem dizidir. havası suyu aynı hep.
1. sezonu izleyip gerisi izlemediğim dizidir kendisi. öveni çok ama beni sarmadı olaylar çok sıradan geliyor. 5 sezon breaking bad dizisinden sonra pekte sarmamıştı zamanında.
izlerken sıkıntıdan ne yapacağımı şaşırtan dizi. Bitirdim çok şükür. O kadar bölümü izlememin tek sebebi saul goodman oluşunu görmekti.. onu merak ediyor oluşumdu. 4. Sezonu gram merak etmiyorum inşallah başlamaz, başlarsa izlerim çünkü.
4. Sezonu merakla bekliyoruz. dizi çok iyi kabul ama artık bir şeyler olsun amk. 3. sezon finalinde oldu ama yetmez hacı.

--spoiler--
umarım chuck yangında ölür. Türk dizisi gibi hastane bölümleri izlemeyelim allah aşkına ne olur. Gus fring sahnelerini izlediğim zaman esmer bir çıtırla sevişmiş kadar haz alıyorum. Amk walter white nasıl kıydın böyle kaliteli bir kötüye. Diziyi izledikçe walter denen şerefsiz, adiye olan nefretim büyüyor. Jesse pinkman gelse tam olacak her şey. Bazı oyuncular vardır bir diziyle ünlenir ve çapı tüm dünyaya yayılır. Aaron paul öyle bir oyuncu değil. BB sayesinde ünlendi ama devamını getiremedi. Sinemada nfs uyarlamasıyla denedi olmadı ve cidden çok kötü bir filmdi. Diziyle denedi yine olmadı. Tekrar gelsin giysin kapşonunu takılsın saul abisinin yanında. Geleceği de çok az gösteriyorlar umarım 4. sezon daha fazla görürüz.
--spoiler--
görsel

--spoiler--

- Bu arabanın 500 dolar etmesi için ön koltukta 300 dolarlık bir fahişenin oturması lazım.

--spoiler--
Bana göre Breaking Bad'den daha iyi dizi. Bir kere başrolü Walter White gibi nefret ettiğim bir herif değil, Saul Goodman mükemmel bir karakter. 3. sezonu o kadar şahane ki dizi direk gözümde Breaking Bad'den öne geçti.

Edit: ignacio "Nacho" Varga gibi mükemmel bir karakterin de etkisi çok büyük tabi ki. Hastayım Nacho'ya.
3.sezonunda sıkılarak bıraktığım dizidir.
3. sezonda nasıl sıkıldın ya? Ben 3. sezonu izlerken Breaking Bad'den çok daha iyi bir dizi olduğuna kanaat getirdim. Dizinin en iyi sezonu 3. sezon açık ara. inanılmaz iyi bir sezondu.
belki izlemeye devam etseydim dediğin olabilirdi. chuckun hastalığı ve ilerlemeyen konu canımı sıktı.
Gustavo Fring giriyor diziye, Don Eladio gözüküyor nasıl sıktı seni anlamıyorum gerçekten. Yerinde olsam izlerdim.
Teaser izlemekten ciğerim soldu.
görsel
Başla artık canını yediğim...
temelinde anlattığı esaslı bir hikayesi yok ama bob odenkirk performansı seyrettiriyor diziyi.
görsel
yavaş yavaş yeni sezona girseler diye düşündüren kalbur üstü yapımlardan biridir.