bugün

nette bir arkadaşım sık sık vertigom tuttu falan derdi.bende merak ederdim neyin nesidir. açtım google'ı araştırdım hatta bir gün. okuduklarımın sonucunda vay be ne ilginç hastalıklar var demiştim kii birkaç ay sonra benim başıma gelmez mi?zaten ne zaman vay ne tuhaf, allah allah ne enteresan bir durum desem başıma geliyor. Şiddetli bir başdönmesi sonucu doktora gittim. beni norolojiye sevkettiler, emar vs derken bir ton para döktükten sonra , sonuçta betaserc adlı ilacın derdimin tek çaresi olduğunu öğrendim. emar da hani beyinde mi bir ur vs var diye istenmiş. başdönmesi bir daha olmadı ancak , arada yatağa yatınca özellikle sanki dünya dalgalanıyor gibi geliyor , işte o zaman hemen betaserc'e koşuyoruz. birkaç günde düzeltiyor durumu.
vertigo ve meniere hastalığına çok iyi geliyor bu ilacı alınca hayatmızın sadece 2ml sıvıya bağlı olduğumuzu anladım, ilacın yan etkisi yok gibi ama kağıdında ciddi uyarılar var kesinlikle fazla doz almayın diyor.
hayattta görülen en ilginç prospektüse sahip iki ilaçtan biri. diğeri de vasoserc. tedbirli söylemleri var, ne olur ne olmazlı anlatmışlar. *
vertigo ya iyi geliyor dediler. hadi bakalım...
vertigo tedavisi için en çok kullanılan ilaç.