bugün

aslı tandoğan'dan sonra en güzel kadındır.
(bkz: naz elmas)
kime göre, neye göre diye sordurtan durum, olasılık.
en güzel demeyelim de güzel kadınları arasında bulunur diyelim.
(bkz: en güzel olmak için önce güzel olmak gerekmesi)
(bkz: güzellik görecelidir)
makyajsızda yüzüne bakılabilen oyuncudur amma velakin en güzel değildir. çünkü en kavramı geçersizdir. en iyiler en güzeller diye birşey yoktur çok güzeller çok iyiler vardır.
Popüler kültürün yeni dayatması. Adı bilinmeyen hergün kocasından dayak yiyen, her türlü aşağılamaya, hor görülmeye, ihanete maruz bırakılan güzel ülkemin güzel kızlarına reva görülen yansıma. Beren saat güzelmidir çirkinmidir tartışmasına girmiyorum. Onuda elbette güzel bulan, onada elbette herşeyimsin, bebeğimsin güzelimsin diyen vardır ama birde Beren Saat gibi olan hatta ondan kat kat güzel olan kızların, kadınların yaşadıkları...
eş,dosla maksimum 2 dakika tartışılacak durum. kime göre neye göre. e hadi dünya skine minare götüne.
güzelliğin göreceli yani bünyeden bünyeye farklılık gösteren bir kavram olmasından mütevellit kesinlikle doğru olmayan bir önermedir.
Evet çok güzel kadındır. Ama ben Özgü namal derim.
en güzel değil de, güzellerinden biri olabilir ancak.
sokağa çıktığınız zaman etrafınıza biraz dikkatli bakarsanız ne beren saat'ler göreceksiniz. türkiş lokum.
benim fikrimi sorarsanız beren güzel bir kadın sayılamaz bile.
kaburgaları çok rahat sayılıyor, kısa boylu hem. yürümeyi de bilmiyor.
küçücük surata kocaman bir ağız,onu güzel gösteren tek detay gözleri.
stoklarda biriken libido miktarıyla doğru orantılıdır.
gözleri mavi olduğu ve varlığı medya tarafından sürekli kafamıza kakıldığı için hülya avşara en güzel kadın denilen bir ülkede pekala kabul görebilecek bir tespittir.
bunu söyleyen birinin, boynuna iple tutturulmuş şu not eklenmesi gerekir: yazar bu tespiti yaparken göz tedavisi görüyordu.
güzel hatun olduğu doğru ama en güzel mi o tartışılır ve tartışmadan çıkacak sonuçta en güzeli değildir olur kanımca.
bana göre en güzeli eski sevgilimdi. tabi ayrılmadan önce. şimdi ise. bekar ve sevgilim olma potansiyeline sahip her hatun ülkenin en güzel hatunudur.
tabi bu benim düşüncem eksilerken güzelliğin göreceli olduğunu ve düşüncemin sadece beni bağladığını düşünerek eksileyin.
(bkz: götümün dünyadaki en güzel göt olması)
peyker in bihter'den güzel olduğu gerçeği sayesinde yanlışlıgı kanatlanabilir önerme.
abartıdır. kuyruklu bir yalandan öteye geçemez.
güdelek boy topuklu ayakkabıyla yürüyemeyecek kadar beceriksizlik her daim sola çarpılmaya hazır bir ağızla mı türkiyenin en güzel kadını olacak? anası ondan güzel lan ( nebahat çehre).
biraz fazla abartı olmuş. sadece bakışları, ihtirası ve tutkusu çok güzel. fiziksel olarak standart bir kadın.
iyice saçmalamanın göstegesi bir önerme. 1980 miss universe güzelimiz heyecan gökoğlu bile beren saat ten daha güzel bir hatun. güzel kadın görmesek, yedireceksiniz. beren tipik bir kürt güzeli hepsi bu ve güzel falanda değil. zaten kanımca önemli olan fizik değil kimyadır. (bkz: heyecan gökoğlu)
aslı tandoğan varken türkiye'nin en güzel kadını olması imkansız olan kişi.
herkes için doğru olabilecek önermedir.

(bkz: smirnoff)
türk kızlarını beğenmeyenlere anlam veremeyen türk kızına kapaktır. evet karışık oldu lan.

ama diyorum ki, türkiye'nin en güzel kadını buysa; hepiniz siktirin gidin. hehe.