bugün

benim çok sevdiğim bir yazardı. hüzünlü bir hayat hikayeside vardı. belki okursun.
Ses tonu guzel yazar eskiden beri tanirim yeni nicki hayirli olsun.
Biliyorum gönlün var gibi gibi.

Edit; mırlı pıdırcım binci bığlı dığıl.

istediği ev araba olsun alırız Aslan'ım.
Gülme geldi.
Biz çıkalım o zaman.
Annemden kalan bı yüzüğüm var razıysan gel benimle.
Helalinden iki de altın kemer takarım sana beni alırsan ?
Bir yazar cok tatlı.
Ben hep EGO'ya binerim ama olsun. Benim de tek menkul eşyam Ankara kartım. Onun da icinde 15 tl var.
Kurban olayım al beni temiz bı sayfa açalım seninle.
Utanır insan.....?
Boşluğu sen doldur.
Ayrıca güzel gülüyorsun.
Yürümedim koştum.
Ama ablan sayılırım.

görsel .
Gayet samimi, hoşgörü sahibi, entry ve başlıklarıyla düşündüren ve sorgulatan, insanları araştırmaya iten nadir yazarlardandır.
Tekerlek 30dereceden fazla bi yere dönemez ki. O kadar da dönme payımız olsun dimi.

Ben tumblr'a çevirenleri eleştirdim. Onun izleri bende yoksa benzer şeyleri benim yapmamı söylemen çok anlamsız.

Hem sen şarlatana falan getirdin lafı, zevki kaçtı. Böyle giderse küfür edip çaylak olursun ama. O yüzden kapatıyorum konuyu.

Not; ahahaha, diye gülmen de ayrı Bi sempatik. Yıkıldım yerlerdeyim ezintiden.

Bi sonraki entiriye edit;

(bkz: Durumum yoktu okuyamadım)
(bkz: Gider misin ağlıyorum şuan)
Tam anlar gibi oluyodum, yine gitti kafam. Tanım yapmayım mı yani.
Öyle deme, artı oy insanın ruhunda gıdıklanmalar yaratan güzel Bi his. Bunların daha fazlasını isteseydim tumblr a çevirir keyfime bakardım ki.

Ama bana çok samimi, içten, sıcacık olduğumu söylüyorlardı. Değil miymişim yani.
seks gibi konuşmayın len.
görsel kavga var koştum.
(#34163974)

Sanırım bana laf soktu. Bi de ne dediğini anlasaydım iyiydi. Ahh bu insanları hiç anlayamıyorum.
Hiç yakistiramadim..
En sevdiğim nicke sahip olan yazar.
iyi yazmalar.
Buraya maykıl jackson popcorn yerken swf'si gelecek.
Wooow.. bana uzun uzun cevap vermiş beni "umursamayan" yazarcık. Benimle ayni yasta olmana ragmen hala bana cocuk diyor ya hahah. Mesaj atmaya kac kez calistin allah bilir. Mesaj Alimim kapali cunku senin gibilerle muhattap olmak istemiyorum ama sagolun senin gibiler yeterince benle muhattap oluyor. Her mesaj atamadiginizda boyle nickalti girerseniz ohoo. Nickaltimi neden kapattirayim senin gibilerden korkuyorum, duymak istemiyorum diye mi? Bence sen ne yap biliyor musun hesabimi donuza al. Bende o zaman aferin akilli çocukmuş derim. Dikkat cekme amacinda olsam yazliktayken cekildigim fotolarimi atardim emin ol. Hadi yavrum bidaha ne nickaltima yaz ne de benle ilgili bir sey konuş.

Bir yazarcık.
Nickaltim her uplatildiginda entrysini gormekten sıkıldığım yazar. Ben burada oldugum surece yazacak herhalde. Allah akil fikir versin yazari.
Sürekli Gülücükleyen bir melek.
Nickini okuyunca hüzünlendiğim yazar.
Adamın dibi yazar.
Kız olsam veririm yazarıdır. Gerçi o kız olsa daha güzel olur ama o zamanki işleme girmicem. Koştursun efenim. Bi ara gelince animal pak ısmsrlıyım kendisine. Kreatinde olur.
Yazıları yeni dikkatimi çekti, güzel yazılar. Hep yazması dileğiyle...
iyi yazmalar diliyorum kendisine.
Niyeyse nickinş her gördüğümde hüzünlendiren nesildaş.
iyi yazmalar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar