bugün

her an terk etme potansiyeli olan sevgilidir.
ayrilik hazırlıkları yapan kişidir.
acı veren sevgilidir.gözlerinin içine bakarak seni çok seviyorum daha da çok sevicem dersiniz o beni bu kadar çok sevme der.boğazınızda düğümlenir bişey.belki gözünden bir damla yaş süzülür.kısacası acı verir.
yakın zaman da bırakacağı için fazla bağlansın istemeyen sevgilidir çok sevince bırakması da zor oluyor bu kelimeyi duyduktan sora fazla uzatmanın anlamı yok olmuyorsa olmuyordur nokta.
Ya Aklı Başka birisindedir, yada kalbi. Uzak Durunuz hem sizi hemde kendisini ziyan eder.
hemen uzaklaşmak gerekir.
yakında terk edecektir ama alternatif eksikliğinden yanınızdadır.
o sizi terk etmek isterken sizinde fazla unut bağlamamanızı isteyen sevgilidir.
Kesinlikle rahat durmayan bir kişidir.
sevginin bir yük olabileceğini düşünen ve altında ezilmenin verdiği burukluğun dışa yanlış kelimelerle dökülmüş hali.
söylediği anda topuklar kaba ete vurarak kaçmanızı gerektiren kişi. olmamıştır, yapamamıştır, arada oluyor öyle.
aldatiyodur.
seni çok seviyorum lafını bir kaç kez duymuş ve belli bir süre yalan olduğunu anlamış insandır..
davardır.
Bir de bunun, 'beni sevginle şımarttın' diyeni mevcuttur. ilginçtir tabi, kişi afallar. sevse suç sevmese suç moduna girer. Sonu mu ! Tabi ki ayrılık.
bana bu kadar bağlanma, bana güvenilmez ansızın çekip gidebilirim; zaten ben seni senin beni sevdiğin kadar sevmiyorum demek isteyen sevgilidir.

edit: zaten öyle sevgili, gerçek bir sevgili değildir, olmaması daha iyidir.
saygi duyulmasi gerekir.
sizi bırakıp gitme ihtimali yüksek olan sevgilidir. sözünü dinleyip çok sevmeseniz hatta uzak dursanız iyidir ama gel gör ki gönül ferman dinlemiyor.
gideceğim ben demek istemiştir.
gidecek olandır. Nitekim de gitmiştir bir şekilde. Her zaman da gider zaten.
ya terk etmeye meyilli ya da başkası var.
gidecek olan sevgili. ve bir o kadar da kendince düşünceli.
tek üzülecek tarafın o olduğunu net belirtmiştir.
yakında bırakıp gidecek olan sevgilidir.
sizin onu ne çok sevdiğinizi gördükçe vicdan azabı duyan sevgilidir. gidecektir, yavaş yavaş yolunu yapmaktadır. emin değildir, kafasında şüpheler, düşünceler vardır. "beni bu kadar çok sevme" der. "madem sevmeyecektik adın neden sevgili" diye sormak gerek böyle zamanlarda.
şimdilerde bir heves seviyorsunda ileride bıkmayasın, azar azar sindire sindire sev canım demekle eşdeğerdir.