bugün

insanlarla ilişkisi zayıf, ezik, pörsümüş, çürümüş insandır. Ölmeyi hak bile etmiyordur. Benimdir. . .
benim o. ama zayıf, ezik falan değildir o insanlar tam tersine daha da güçlüdür. güçlü olduğu için yalnız ölmeyi göze almıştır. asıl zayıf, pörsümüş, çürümüş kokuşmuş insanlardan sıkıldıkları için ve onların eline kalmamak için o düşüncededirler.
ille de yalnız öleceğim diyen bir insan var mıdır bilemiyorum... Ama yalnız ölmeyeceğim diye de hayatımı olur olmaz insanlarla doldurup türlü dertleriyle ve ileride başıma açacakları dertlerle uğraşmam daha da mantıksız. Görüldüğü gibi zayıflıkla eziklikle ilişkilendiremediğimdir. Diğer türlüsü de insan bağımlılığıdır. Asıl güçsüzlük yalnızlıktan korkmaktır.
Benimdir. Elimde değil genlerimde var yalnızlık. Bağımlılık gibi bişi o olmadan yapamıyorsun.
Ulan mal mısınız, seri katil mi?
Kaç kişi gördünüz ben 5 kişi öleceğim diyen? Bırakın lan düşün insanların yakasından sikik egolarınızla. Ezik insanmış. Götümün popi liselileri.

Tanım: her insan yalnız ölür.
Biliyordur...

Editski: yaprak kürek konuşmayın, bazı insanlar cidden böyle ışığın bile elinden tutmadığı kadar yalnız ve hüzünle ölür.
ben olmayan kankamla beraber öleceğim için, ben değilimdir.
Kesin benim varya. Kendim için üzülüyorum. Tşk.
Demiyorum ama ben yalnız öleceğim. Görünen köy kılavuz istemez ne de olsa değil mi?
Sahte olan herşeyi çıkarırsan hayatından, geriye sadece ailen kalır.

yalnız ölmeyi göze alan insanları -buna bende dahil- gerçeği arayan insanlar olarak tanımlıyorum kendimce.

sırf hayatında birisi olsun diye ilişki kurmayan, gerçek aşkı arayan, sahte dostlardan uzak duran, kıyafetin dahi sahtesini sevmeyen, esasen güçlü bir yapıya sahip olmaları da ayrıca ilginçtir.

lan yalnızlığa alışmış bir insanı sen neyle korkutabilirsin ? o tek başına savaşmaya alışık zaten. korkması gerekenler sizlersiniz. ilk tökezlemede anti depresan kullanmaya başlayacak olanlar sizlersiniz. Bize üzülmeyin. kendinize üzülün.
tabii bu duruma aşk, aile, kıyafetle sınırlamak cok saçma absürt olur. herhangi bir amaç ya da amaçsızlık buna kapı açabilir.