bugün

-ben seni arkadaş olarak görüyorum
-arkadaş, arkadaşa bunu yaparmı be.
-ben seni arkadaş olarak görüyorum.
+insan insanı sker mi be!
-ne diyosun sen sapık! çek git!
+soruyorum sana melis, arkadaş arkadaşı sker mi!
(bkz: yedek kulübesi)
bunu hoşlandığım kızdan hoşlanışımı güç bela dile getirdikten sonra, duydum bir süre ruhsal olarak çöküp hayata küser gibi oldum anlayamıyordum o kadar şey yaşadıktan, beraber çok özel anları paylaştıktan sonra nasıl beni hâla arkadaş olarak görür bir türlü anlayamıyordum bir zaman böyle devam etti sonra anlamaktan vazgeçtim ve kızlarda mantık aramadım ve çevremdeki denyoların nasıl hatun kaldırdıklarına bakıp efendi kişiliğimden 180 derece çark edip tek derdi sevişmek olan bir piç gibi hareket etmeye başladım şimdi kara kara düşünmek yerine hoşlandığım hemen hemen bütün kızlarla çatır çatır sevişiyorum ve bu kızlara sevişirken beni arkadaş olarak gördüğünü söylettirip aptal ruhsal çöküntü zamanlarımı gülerek yad ediyorum.
- sen körsün
+ sen salaksın.
- sevgili gibi görüyor musun artık??
+ evet. sen??
- ben senden önce gördüm.
+ aptal.
-ben seni arkadaş olarak görüyorum
+bende şuana kadar seni öyle görüyordum.
-ee yani?
+artık bir arkadaş mağduru görüyorum.
(bkz: arkadaş deme lazım olur)
BiR DAHA BAK.
"iyi de anam ben seni arkadaş hariç herşey olarak görmüyorum ki" tümcesinin kurulmasına sebebiyet veren kız patentli cümledir.
en son "malesef, çünkü ben seni arkadaşım olarak görüyorum" cevabını aldığımda depresyona girmeme sebep olan cümledir. Acaba teklif etmesemiydim dedirten, eskiden az da olsa var olan sohbetimizden de eser bıraktırmayan, birlikte bir ortamda bulunduğumuz zaman ikimizide rahatsız eden durumdur.
Elimi sallasam ellisi, tipim değilsin gibi sözlerin tek kelimeyle ifade edilmesidir bunun dahada ağır söylemi 'ben seni kardeşim olarak görüyordum inanamıyorum' cümlesidir.
genelde kız tarafından gelen gözü bozuk insan cümlesi.

(bkz: adam aşık beyler)
(bkz: there is no spoon)
cinsi latiflerin kendilerine pervane eyledikleri oglancıkları can evinden vurmak icin soyledikleri seydir. temelinde yatan anlayısı 'az verip kusturme, cok verip azdırma' seklinde ozetlemek mumkundur. oglancıklar kızların etrafında donmelidir. boylece afitab-ı naz tatmin olmalıdır.
bayanlardan duymaya alışılan bir red sözüdür. erkeklerden duyulduğuda olur. çok pis morartır, sarartır, böyle yerın dibine sokup sokup çıkartır. -şaka şaka ya, bende seni öyle göruyorum, zatenden seni denedım yahu.- diyip, bir şansı denemek lazım. yerse ne âlâ.
angelina jolie'nin duymayacağı cümleciktir.
Bana söylendiğinde 'bi yıkıl git karşımdan' diye cevap verebileceğim, saygı çerçevemi kırıp atmama sebep olabilecek iğrenç kelimeler bütünü.
(bkz: ben seni arkadaş olarak görüyorum)
Bak ben kaçacağım ona göre ilerlemeyelim ben korkağım kelimelerinin değişik versiyonudur.
hadi ya ordan bakınca öyle mi görünüyorum.
yeme beni hacı bana nasıl baktıgını gördüm.
- ben seni arkadas olarak goruyorum.
- hmm. ordan bakinca oyle mi gorunuyorum..
-evet..
-bi de burdan bak o zaman
-nefiz napiyosun cikarma don...
-yaaa bak bakalim hala arkadas gibi mi gorunuyorum..
-?!?
-ko nus ma ya cak sin o za man
yani herhalde çoğu erkeğin anlamayadığı çünkü sadece kızların söylediğini düşündüğüm ender olarak erkeklerin bu cümleyi kurduğu klasik kız cümlesidir.7den 77ye her bayanın ağzına sakız olmuş normal şartlarda ne olarak görüyorsun. insan tanışır tanışmaz sevgilimi oluyor karşıdaki insana sapık der gibi ben seni arkadaş olarak görüyorum, oldu bende seni fahişe olarak görüyorum. laf mı yani bilmiyorum gerçekten en sinir olduğum ve başımada gelen aptalca durumdur. sevgili olarak düşünmüyorum dersin, istemiyorum dersin bu cümleyi neden kullanıyorsun bu cümlenin sonu geneldede kopmalara ve arkadaşlığında sona ermesine neden olacaktır. arkadaşıysa bu cümleyi söylemesine gerek yok, arkadaşıysa bu cümleyi söylettirecek cesareti veya durumuda uyandırmamalıdır.
--ben seni arkadaş olarak görüyorum berkcan.
--yapma yaa!! bende dedim sevgili felan oluruz.
bir kızın en iyi siktir etme yöntemlerindendir.
"bakış açına sokayım" diye cevap verilesi söz.
yakın zamanda sarfediceğimi sandığım cümle.gidişat onu gösteriyor.