bugün

ben bu yazıyı avm de omzuma çarpan kıza yazdım.önüne baksana lan!(kız güzel değildi)
edit:omzuma çarpan kız eksilemiş.
Gel gör beni ışk (aşk: "eski türkçede") neyledi..
"bugün günlerden o gün, sanki döndün hayattasın..."
Acaba

Ela gözünden akan
Ateşli nazarların
Acaba acımadan
Kimi yakacak yarın?

Dudakların acaba
Kimlerle öpüşecek?
Kimler yarın acaba,
Tuzağına düşecek?

Anlıyorum, bizlerden
intikam alıyorsun.
Lakin ey kadın bilsen,
Nasıl alçalıyorsun.
Bunu asla bilemeyeceksin belki, ama o benimle konuşmadığın üç haftalık periyodda sana hep aşıktım, söyleyemedim...
Ben her gece bilmem kaça kadar seni düşünürken bir yandan da adaletini sikeyim ben şimdi onu düşünürken o kim bilir nasıl sevişiyor o oçocuğuyla diyordum, bunu anlayabilir misin? Seks açısından bakma konuya bir erkeğin gururunu nasıl kendi ayakları altına gömdüğünü ve kabullenmek zorunda olduğu cümleyi kurarken gözünden akan yaşları bilebilir misin nasıl hissettirir insana?
Aradan 3 hafta geçtikten sonra beni arayıp ayrıldık dediğin günü hatırlıyor musun?
Beşiktaşta kartalın önünde abartısız 5 dakika birbirimize sarılarak ayakta durduğumuz günü? Ben derin derin kokunu içime çekerken senin muhtemelen onu düşlediğini kendime kabulleniyordum..yazık bana nasıl bir gurursuzmuşum nasıl bir onursuzmuşum nasıl bir şerefsizmişim ki seni köpek gibi sevmişim...
bak simdi patron aramiz iyi guzel calismami da takdir ediyosun eyvallah ama bugun yatiracagin ve sir gibi sakladigin zamli maasi umarim dusundugume yakin bisey yaparsin, is degistirmek istemiyorum isin acigi...
Hatıraların bu kadar pahalı olduğunu bilemezdim. Şayet seni sevmeseydim. Ulan çoksun be herşeysen çoksun.
Canim aglamak istiyor, yazmak bahane...
(bkz: #26553812) patron dassani yerim, o ne lan oyle, seviyorum seni bil yani.
Merhaba tek tanem.. Hatirladin mi bunu? Bu ilk sana dediğim aşk kelimesiydi.. Ben senden baskasina tek tanem demedim hic. Neyse bi önemi yok.. Sadece merak ettim seni.. Nasil oldugunu.. Yeni sevgilin hayirli olsun.. insallah mutlu ediyordur seni.. Ona herkese kullandiğin kelimeleri kullanma aşkim.. Ona özel kelimeler bul.. ihmal de etme onu.. Kizlar ihmal edilmeyi sevmez... Benim gibi sana olsun şimdi burda ya diye düşünmez... Umari o da sana şarkilar yazip mesaj atiyordur.. Uzun konusmadiginizda durduk yere seni seviyorum diyordur insallah.. insallah moralin bozukken benim oldugum gibi can olur sana bebegim.. Gözün ondan başkasina bakmasin aşkim. Başka kizlarla konusurkende dikkatli ol. O seni benim gibi affetmez çünkü. Kıyar sana bitanem.. Göz bebegim.. Sana kıyamadiğım kadar kıyar hemde.. Benim kadar sevsin demiyorum zaten yapamazda, yarisi kadar sevse yeter.. O kıza iyi davran canimin ici.. incitme.. Onunda akmasin göz yaşlari benim gibi.. Bak fotografinizi koymussun.. Orda gördüm maviş maviş bakmiş sana... Yazik etme onu da.. O da kiymetini bilsin. Son iyi kalbimi ona biraktim.. Seni merak edip sorsun.. Sana destek olsun.. Ben.. Bebegim ben yerine birini koyamiyorum.. Senin gibi sevmeden seviyorum diyemiyorum.. Gözünün icine baka baka yalan söyleyemiyorum.. Olmuyor iste.. 2 gün dayandim en fazla.. Sonra ayrildim.. Satamadim hayallerimizi bi baskasina.. Zamanla belki de.. Zamanla azalmiyor mu her sey zaten. Unutulmaz ama olup olmadik yerlerde de aklina gelmez bir süre sonra. Ben seni ne unutmak ne de nefret etmek icin sevdim.. Kısmet değilmiş... Sabrın yokmuş.. Sana suç bulamam ki.. Sadece göz yaşimi akittiğin için, seni herkese anlatip anlatip kelimeler tükettigim icin, kilometrelerce uzaktan sana sonsuz sevgi duyup baglandigim halde hice saydigin icin, anneme babama göz yaşlarıyla ama onu seviyorum diye çaresiz kalışıma izin verdigin icin herkesi hakli çikarttigin beni utandirdiğin icin, tüm inancimi umudumu yıktığın için kızgınım.. Ama bu da gecer.. Sana iyi baksin.. Ben yapamadim onlar mutlu etsin.. Ben olamadim onlar katsin hayatlarini sana.. Ben yapamadim affet beni... Ben yapamadim.. Sana olan tüm hatalarimi, kiskancliklarimi, abartmalarimi affet.. Sen sevilmeye layık olmadigin halde sevdigim icin affet.. Ben illa toplarim kendimi.. Merak etme beni.. Hayat devam ediyor ve sevilcek çok kiymetli insanlar var.. Tüm bu anilarda takilip kalinmaz. Önüme bakmaliyim.. Sensiz yeni bi sayfa.. Tipki senin gibi.. illaki biri gelir.. Ve ben ona hoşgeldin bende seni bekliyordum çay demledim içer misin derim.. Ona söylerim şarkilar, ona yazarim şiirler.. Ama bu sefer senin gibi basit birine değil.. Özel kişiye.. Senin gibi önüme ilk çikana degil.. Özel olcak o kişiye. Sende biliceksin sıradan kisi olmiycagni yanimdakinin.. Sende biliceksin onu sevdigimi.. O zaman çok üzülceksin.. Nefesim.. Herşeyim.. içim senle dolu.. Şimdi yaktiğim o kağitlar gibi içimi de dökme vakti.. Hoşcakal sevdigim.. Kendine dikkat et.. Etmezsin bilirim.. Ama et.. Ben yokum çünkü.. Düşersin.. Kaldirmaz kimse.. Kışında sıkı giyin.. Vakit olursa bana geri dön.. Hiç olmadi kendi etrafinda dön. Ne bileyim belki beynin bi'sallanir kendine gelirsin..
SENi DELiLER GiBi ÇOOOOOK SEViYORUM HAYATIMA RENK VEREN iNSAN!!!
Şiirler yazıyorum sana geceler boyu.
Hem türkçe yazıyorum hem farsça.
Gözlerim dikili tavana, gittin gideli hayalinle yaşıyorum.
Eskiden dua ederdim.
Artık etmiyorum, içiyorum, senin tanrına meydan okuyorum bir de.
Neredesin bilmem, belki mutlusun başkasının yanında, yüzük yok parmağımda, ilgilendirmez beni.
Sadece , özlüyorum.
Geceler soğuk, odalar karanlık..
Ben sende imkansizligi seviyorum...
(bkz: siktir git)
Entry yukarda.
gelmen pekte anlam ifade etmiyor.
daha önceki pişmanlıklarımı unutturdun bana, kendimi tekrar sevdim senin sayende. uzun zamandır kaybettiğim benliğimi buldum sevgili teşekkür ederim.
ah seni bilmiyor kimseler bilmiyor;

şairin dediği gibi...

sırf biraz daha yazışabilmek için saçma konulardan bahsediyorum. belki yüzlerce kez bakıyorum whatssaptann en son ne zaman girdiğine.
ah keşke konuşabilsem...
Ananın amcığı.
duygusal bok durumunda inan değilim.
Ben seni seçmiştim evet..
Belki diğerlerinden farklısındır..
Belki gerçekten beni sevebilirsin demiştim..
Ama sen ne anlarsın sevmekten?
Ben senin canın sıkıldığında oynayıp canın istemediğinde bir kenara atacağın oyuncağın değilim..
GURURSUZ hiç değilim ..
O yüzden sen şimdi hep gitmek istediğin yere git.
14 gün değil , 1 hafta değil , bu bir Paris ziyareti değil..
Hayatının sonuna kadar gidebildiğin kadar uzağa git..
Benden uzağa..
Şimdi özgürsün !
tam bir kol mesafesi kadar uzağımdasın şuan. Keşke sana bugünleri arayacağını söyleyebilseydim.
iyi ki varsın.
hissettirdiklerini cümlelerle anlatmayı severdim, artık hiçbir kelimeyi haketmiyorsun.
garın gas istiyorum hocam. ne yapmam lazım?
biz seninle en güzel günlerimizi yaşarken -o zamanlar en kötü günleri de beraber yaşayacağımızı bilmeden- tanıştık..

zamanla birbirimizin bazen annesi, bazen babası bazen de çocuğu olduk şımardıkça..

aynı şeyleri farklı zamanlarda farklı yerlerde yaşadığımız farketmemiz de uzun sürmedi..
üstelik peşimizi bırakmayan bir lanet gibi hep aynı tesadüfleri yaşamamız da cabası hala..

biz seninle beraber bir tostu paylaştık sabahları, akşamları tek bardaktan kahveyi..
tek rakı bardağını, tek sigarayı..
tek şarkıyı, tek evi bazen..

ne zaman ağlasam gelirdin bilirdim hep,
kavgalıyken bile kapımda beklediğini,
açmayınca da
sen yemek yememişsindir kaç gündür bilirim ben seni,
bak buraya yaptırıp bişeyler bıraktım,
hadi ben gidiyorum tamam, ben gidince al bunları
diye msj atıp gittiğini hatırlarım hala..
beni annemden bile iyi tanıdığın için belki bu kadar çok sevdim seni!

sen beni sevgilinden bile çok sevdiğin için hep,
ben seni sevgilimden bile çok sevdiğim için,
ve onlar bunu anlayamadığı, biz de kıçımızla güldüğümüz için saçma kıskançlıklarına..

ve sen bana dair herşeyi -en iyisinden kötüsüne kadar- bildiğin için,
bir gece evin kapısı kırdırıp midemi yıkattığın için,
beni yaşattığın için..

annene küfredip evi terkedip gece yarısı beni aradığın için,
nerede olursan ol gelirim dediğimde doğru söylediğime inandığın;
ve gece yarısı şehrin bir ucundan seni almaya geldiğimde yüzündeki şapşal gülümseme için..

bazen evimizi, işimizi, en derin sırlarımızı ve kısacası hayatımızı paylaştığımız için 5 senedir..

hiç okumayacağını bile bile yazdım işte,
ama zaten senin bunları okumaya da ihtiyacın yok artık,
bir birbirimizi konuşmasak bile anlıyoruz nasılsa..

kısacası böyle bi dostu olmalı insanın şu b..ktan hayatta,
gerisi hallolur nasılsa..