bugün

Her şeyini bilmek istiyorum, her şeyini. Ne yaptın, ne yapacaksın, şimdi ne yapmak istiyorsun, ne düşünüyorsun... mesela kaç zeytin yedin bugün, bunu bilmem lazım benim. Hakkında her şeyi merak ediyorum, fazlasıyla.
başlığı ve altınki entryleri görünce insana: 'Ne saçma insanlar varmış' dedirtmiştir. Harbiden dostlar sizin kafalar güzel mi amacınız nedir ben anlayamadım. Ne yani burası posta gazetesindeki şiir köşesi gibi bir şey mi?

Not: modlar silmese ne güzel olur bol bol eksilere doyarım. 20 binin üstünde entry girilmiş bu girenlerin yüzde biri bile eksilese nerden baksan 200 eksi oluyor. Baya iyiymiş vallahi doğrusu.
Neden reddettin beni orospu.
beni sevmiyordun.
ama asla sevmediği söylemedin.
Seni seviyordum.
Kaybolan günlerde gelmiştin. Günler birbirini kovalıyordu. Her şey bomboştu. içimi kıpırdatmıştın. Ama artık yoksun. Çünkü güzel şeyler elbet biter. Ve elbet her şey bozulur.
sana yazacak kadar düştüysem memleketten gelen tereyağı bitmiştir. bunun başka açıklaması olamaz arkadaş!
Seni ozledim bitanem. Cok ozledim.
beni kedi sever gibi sevdiğinde sana bağırıyodum ya,

valla bidaha bağırmıcam. gel lan. bi kerelik. benim için değil başka bir mevzu var.
ben buzdolabının önünde "ne yiyeceğim" derdindeyken sen yemeğini bitirip bulaşıkları bile yıkamıştın.
Neden sevmenin yetmedigini ogrendigimde geldin ki bana, neden sevgi her seyi aşar dediğim safligimda yoktun? Şimdi seviyorum ve seviliyorum ama yetmiyor. Ben sevdiğimi biliyorum daaaa senin sevgine inanıyor muyum onu bilmiyorum.
...Ne güzel de kendimi inandırmıştım.
soğuk terler döküyorum şu an. evet, acı çekiyorum.
zaten hep böyle değil midir?

gün boyu herşey çok güzeldir. gülersiniz, eğlenirsiniz. hahaha hihih derken gece olur. yine öyle böyle derken saat üçü bulduğunda ansızın efkar basar.

o kadar anidir ki.
sessizce, çaktırmadan gönül kapınızdan içeri girmiştir.
bir bakmışsınız dinlediğiniz şarkılar değişmiş, bakışlarınız hafif buğulanmış.

tabi bu durumun sizden başka farkında olan yoktur. o da ayrı...

ne yaptın sen bana?

biliyorum ki bu yazdıklarımı yarın tekrar açıp baktığımda güleceğim. ulan geceleri mala bağlıyorum diye.

fakat şimdi..
o kadar içten geliyor ki bu sözler..

senin için.

evet hayatımı değiştiren bir insan için bu sözler içimden, derinden geliyor.

itiraf ediyorum; hala seni seviyorum.

fakat sevginin tek başına bir şey ifade etmediğini sen öğrettin bana. hatırlar mısın?
bak rolleri değiştik bu sefer.

benim hatam orda başladı zaten. şimdi düşünüyorum da, sen çok yaşa!

sen ki benim dar günümde yardımıma koşacak ilk insandın.
sen ki benim canımdın. hayatımdın, herşeyimdin!

ne oldu şimdi peki?

sevgi işte böyle bir şey. kazımak gerekiyor kalpten tamamen acı çekmemek için. fakat ben seni severken senden gelen her acıya razı olarak yaşadım. en başından beri bunun bilinciyle yanında oldum.

anılar dehlizinde yüzüyorum şu an. Her şey gözümün önüne geliyor birer birer.
senden ayrıldığım an öldürdüğüm bütün hayaller dirilip boğazıma sarılıyor.

hani birlikte bir kocaman bi evimiz olacaktı, ben hiçbir şeye karışmayacaktım ve içindeki her şey senin seçimin olacaktı? daha gezecek yerler vardı. daha büyütülecek bi kızımız ve upuzun bir evlilik vardı.

vardı evet.

bunların hepsi sen varken vardı.

seni sevmemin bir diğer sebebi de buydu.
farkında olmadığın fakat bir çok şeyi izole ettiğin bir yaşamın vardı. tıpkı benim gibi..
sabit fikirlerinle yaşıyordun sen. tek fark oydu.

sana derdim ki ben hep bir insan öyle kolay kolay değişemez diye.
şimdi tükürdüğümü yalıyorum ey (eski)sevgili!
ben değiştim. evet hem de çok değiştim.

eski ben olsaydı, senin tek bir lafınla buz gibi eriyip sana koşardı.
fakat şunu anladım ki sen beni dolaylı olarak kullandın.
bana kalırsa sen beni sevmedin tamamiyle. sen daha çok sahiplenme arzusuyla hareket ettin. senin olduğumda pek bir değerim kalmadı. ve tabiri caizse beni kukla gibi oynattın.

olsun.

pişman mıyım? hayır.
zamanı geriye çevirsek yine seni sevmez miydim? sonuna dek.

ama...
Bazi geceler uzun uzun mektuplar yazarım sana sen uyurken. hayallerimi suslersin dağınık uyurum ben bilirsin. Oturduğum yerde uyuyaklirim. Rüzgar eser sabaha karsi sogur heryer. sen gelirsin ynima gelmezsinde umit ederim saçımi oksar ustumu örtersin bunu da bilirsin sacimin oksanmasini da cok.. binlerce kez söylemek isterdim seni sevdiğimi. Olur ya belki birgün gelir sacimi oksar üstümü örtersin
Hiçbir kelime anlatamıyor sanki. Kifayetsiz olan kelimeler değil oysaki. hissizliğimle başım belada.
boşluklar boşluklar boşluklar...
beni sevmedin ama hiç yüzüme söylemedin. götün mü yemedi anlamadım ama keşke söyleseydin.biz de oyuncak değiliz amk.
Keşke senin için senden vazgeçtiğimi bilebilseydin h.
güzün sonu bahar olmasa da bu kışın bir sonu var.
fuck buddy mi aramam lazım yine sen geldin aklıma.
sana çok kızgınım. çünkü çok güvenmiştim ve sen beni arkamdan vurdun. hani bana derdin ya küssek bile sırlarımızı kimseye anlatmazsın sen diye. bu huyuma güvendin dimi ? beni gözünde ne olarak gördüğünü bilmiyorum ama sen benim ebedi dostum olarak kalacaksın.
Biliyor musun? Burada da yağmur yağdı bugün. Kıskanmıştım ya dün akşam seni Allah sesimi duydu sanırım. Ben yağmuru çok severim, çünkü ıslanmak güzel hele de yanında sevdiğin olunca. Ben hiç ıslanamadım öyle. Hiç kollarımı açıp gökyüzüne yağmurun altında dans edemedim. Çünkü hep bekledim o yağmurda biri olsun diye yanımda. O sen olabilir miydin ? Yoksa bu bir hayal miydi ?
bizim bir şarkımız vardı. ben oracıkta büzülmüş seni izlerken, sen açtın o şarkıyı. fark edemezdin nasıl üzgün olduğumu. benimle meşgul değildin çünkü. bense aksine. her hattını beynime kazımakla meşguldüm. sigarayı parmağına nasıl iliştirdiğinle, üflerken dumanını dudaklarının aldığı şekille. umrunda olmayışımla meşguldüm. ne zaman kendimi önemsedim, işte o zaman uzun zaman geçti üstünden; o şarkının aksine.
ne bok yapmaya çalıştığınızı anlamış değilim açıcası umrumda da değil!
Ben nerde bir çift göz gördümse, tuttum onu güzelce sana tamamladım, sen binlerce yaşayasın diye yaptım bunu.
Unutmadan söyleyeyim seni unuttum.
artık yazamıyorum. siktir git.
niye umut veriyosun da sonra sittirolup gidiyosun be vicdansız? hem de her şeyi kurgulamışken, bütün zorluklara karşı cesaretlenmişken.