bugün

Hayat kısa, kuşlar göçüyor. Nerde kaldın.
O gün, banyoda tek başıma ağladım. Suyu da açmıştım üstelik. Sesimi kimse duymasın diye. O gün canım çok acımıştı. Canım bile bana acımıştı...
Kalbi olan kadınlar da tanıdım elbet...
O kalpleri hep, Beyni olmayan adamlar kırdı...
ben bu yazıyı sana. * *
kazık kadar adamı ağlatmayı başardın, üstelik taksimin orta yerinde. helal olsun sana, yanar dönermişsin be kadın. resmen ihanet ettin sen bana, aldatmaktan daha kötüsünü yaptın keşke aldatsaydın. söyleyecek sözüm yok sana, senin için yaptıklarım senin hiçlerinin yanında duruyor. iyi bak sadece onlara.
Ben yastığı ısırarak ağlarken Siz uyudunuz bayan...
Gök gürültüsünü seviyorum.
isteyip de atamadığım çığlıklarım gibi...
izmaritler kadar olmadı dudakların, ayıp ayıp.
Akşama doğru başlayan sabahlarım var yine ve tanımadığım onca insan serimde. nedendir, artık gözlerimizin kesişmediğini, kirişlerin çarpışlarımıza izin vermediğini, merdivenlerin boy farkına yetmediğini anımsadım.

Aşka inanmayan insanlar var. Biliyorum sen de gülümsedin buna.

Açtım tom waits dinledim, baş ağrımın ve koridor ışığımın eşliğinde.

Düşündüm. Sonra uzun zamandır düşünmediğimi, sevmediğimi ve dinlemediğimi farkettim.

takatukaları takatukalamayan takatukacıya kırgınım. ama en çok daha sana kırgınım.
Seninde amına koyayım. Hep en beklenmedik anlarda ters düz ediyorsun beni. Dengesizliğine sokayım.
kadın adamın karşısına oturdu. şiirlerdeki gibiydi:ütülü lepiskalardan bir teni, kömür karası gözleri... baktı hafifçe gülümsedi adama. gamzeleri o kadar güzeldi ki sanki binlerce yıldır anlatılan o an vuku buluyordu kadının coğrafyasında. hafif bir rüzgar vardı ama zararı yoktu. kadının elinde ince, sade, kıvrımlı bir hançer vardı. yavaşça adamın kalbine sapladı yaranın içinde döndürdü, döndürdü. adam mimiksiz ve kelimesiz kalakaldı öyle.

senin "sevgilim var" deyişin geliyor sonra aklıma...
çok farklıyız çoook!
yok ol!

boş!
Seni seviyorum.
bir daha sakın yalnızlığımdan öpme beni.
bi quaresma değilsin.

özlemedim seni.
Bunu yazan tosun okuyana kosun.
Oğlum tosun, sen daha toysun. Bunu okuyanlar, sana koysun.*
zor olsa da galiba dönüyorum sana.
çok saçmaladım bağışla. insanın kalbi darmadağın olunca, kafası da karışıyor. mümkünse söylediklerimi unuturken, beni aklından çıkarma.
Şimdi kime dayasam sırtımı, sırtımdaki bıçak yaraları sızlar.
ihanetler gelir aklıma, güvenemem kimseye. Bir yaraya daha yer yok sırtımda.
Hani bir gün vardır hep gelecek derler ışte o gün gelsin agzına salıncak kurup sallana sallana sıcacağım.
daha iyisi hep var canısı, sen sadece sabretmeyi bil. ve daha iyisine layık olmak için daha iyi bir insan ol ki onu hakedesin. yoksa kötüsüyle idare etmek zorunda kalırsın.
yaz tatilinde seni görebilme ihtimalimi sevdim.
Amcası dayısı emmisi aşkı sevgilisi platonik aşkı meşhuur hoşlandığı kızı yahut erkeği sözlükte yazanların mendil düşürme yeri.

La hadi bu başlığa yazanlar kız. kız lan kız yakışır bile belki ona. erkeksiniz oğlum siz nerdeyse 26.000inci entry bu amk ne diye buraya ezik ezik aciz mal gibi yazıyonuz. Ha demekki haklı o size bakmayan kızlar. zaten buraya dert yazacak kadar aciz bi adama niye baksınlarki. siz böyle olduğunuz için bu başlıktasınız. Henüz geç değil kurtulabilirsiniz.