bugün

Gelecek olan hayalim, henüz görmediğim rüyamsın.
Gideceğim en güzel ülke, göreceğim en güzel manzarasın biliyorum. Henüz gelmedin ama tanıyorum ben seni bir yerlerden. Hissediyorum varlığını. Şimdilik yabancıyız birbirimize ama gün gelecek ben sana liman olacağım sen bana yuva. Çok bekletme varlığına dair umutsuzluğa düşürme beni olur mu?
şimdi yazıyorum ama boş yani. kafana koymuşsun anlamak,dinlemek,okumak yok senin dünyada. ya da bu benim için geçerli bir tek. ben varsam gözlerin kör, kulakların duymaz oluyor. neyse yazıyorum işte. çünkü rahatlatıyor bu satırlar beni. unutmak istemem seni. unutturma bana kendini. güzel günlerin hayalini kurarak günler geçiriyorum. yıkma hayallerimi. lütfen. ne olur.
Deli gibiyim sensizlikten. Aramıza giren mesafeler daha da alevlendirdi aşkımızı.
bıraktım gitti kendimi sana ve zamana... yapmam gerekenler daha ağır basıyor bu şekilde olursa olur yok ne ala.
(bkz: hayırlısı)
ey yeri göğü david garrett 'ı yaratan rabbim . sana iki sualim olacak müsadenle ;
1- bu muazzam yakışıklılıktaki insan evladına bir de muazzam bir yetenek vermek sence de biraz fazla değil mi ?
2- neden elde edemeyeceğim kadar uzak ?
istediğin sorudan başlayabilirsin . teşekkürler .
geçen sene sen stajdan gelirdin bakardım sana takım elbise falan tam bir öğretmen, özenirdim sana, bugün çok kırıldım çünkü bugün bende senin gibiydim ama sen yoktun. sadece bugün değil uzun zamandır yoksun.
Kimin umrundayız ki...
yarın yanında olmak için ilk adımı atıyorum. para durumum su gunlerde sakat oldugu için uygunsuz davranıslarda bulundum.
ama geliyorum.
Tribini de al çek git la bık-tım!!
Tut elimi aşkım.

http://www.youtube.com/watch?v=AUO_5EALZoM
hala çok güzelsin be. 11 yıldır görmüyodum seni. bi anda öyle gülümseyerek neden karşıma çıktın ki bugün? olsun iyi ki de çıktın. saçının her teline kadar deli gibi özlemişim seni. yanındaki adamın eşin olduğunu anlamam zor olmadı tabii. çok yakışmışsınız birbirinize. iyi bi adam olduğu her halinden belli. doğru ya, lisede sana aşık olduğumu söyleyememiştim dimi. hala bilmemen de fayda var. çünkü ben bilirim seni. içine dert olur, üzülürsün.

hamileymişsin. farkettim hemen. karnın biraz şişmiş ama hala dünyanın en güzel kadınısın benim için. kötülüğünü asla isteyemem. allah, benim yaşayacağım bütün güzel şeyleri benden alıp sana nasip etsin. eşinle ve çocuğunla çok mutlu ol. hep mutlu ol.

edit: hatunun kocasımı burda? eksiledi hemen.
sen benim kalbimsin dedim inanmadı, belki aramızdaki onca olaydan sonra sevebildiğime inanmadı.

beni merak etmiş ve geçenlerde kız arkadaşıma yazmış.

bende seni seviyorum ve merak ediyorum.

evimize bu radikal teröristleri sokanların hepsi lanetlendi.

biliyorum ki, benim mezhebimden değilsin ve aramızda ki onca kavgadan sonra sana aşık olduğumu farketmedin?

saçının kokusunu bile özledim, pamuk ellerinle bana hayat verişini izledim.

biliyormusun?

sadece senin yanında mutlu olduğum için seni seviyorum.

o güzel gülüşünü bile özledim.

bende sana ulaşamıyorum bir türlü.

söylermisin? iyimisin canımın içi?
seni seviyor olabilirim ki seviyorum...
yine her zamanki kötüyüm. yine hayatım yok. yine ben bende yok. yine ben yaptım. yine hata yaptım. ama sevdim. napayım sevdim. bir şey beklemeden sevdim. sevemez kimse benim kadar. öylesi güzeline kimseniz sahip olmadınız çünkü. bir gün özlemekten öleceğim. severek öleceğim.
Cok afedersin ama sikerler boyle askin izdirabini. Sakaryadan kalkip geliyorum her hafta bir fark et lan artik got. Bir bak gul yeter bana ergen.
az önce yazdığım 16 paragraflık yazıyı sildim. sen, seninle yaşadıklarımızı anlatmaya bile değmiyorsun. üzüldüğüm tek nokta; sigarayı bırakmışken, bu gece yine meze oldu şarkılara.

hakettiğini yaşarsın umarım. bunu kötü bir şeymiş gibi algılayacaksın muhtemelen. zira, kötü şeyler yaşattın. 2.5 senelik ilişkimizdeki tek hatam, ilk görüşmemizde tesadüfen cüzdanında o*nun fotoğrafını görür görmez ayrılmamak oldu. insanım ben, hata yapma lüksümü kullandım ve gereken acıyı yaşadım. hiç olmadığım kadar güçlüyüm.

yolun açık olsun, * vazgeçtim.

http://www.youtube.com/watch?v=i1fgNFCeoN0
yemekten sonra içtiğin çaya
şekerini katıp karıştırmayı özledim.
her şeyi.

düşündükçe dayanamıyorum.
tek kelime, özledim.
aynı şeyleri aynı anda söylemek ve bunu senle söylemek güzel şey doğrusu...
ben sana ilk yazımı 10 yaşındayken, anıtkabir'de yazmıştım. senin kabrinde. seni hiç görmedim gözümle. sadece fotoğrafların ve bi kaç tane de sesinin kaydığı videolar seni bana tanıttı. dünyaya gelmiş en büyük insan dedim senin için. çok büyük. sanki sen hala yaşıyosun ve her an bana bugün ülke ne durumda diyecekmiş gibi bakıyosun fotoğraflarında. ülke kötü. biliyosun. hiç sorma. üzülmemen için boşver dicem ama, sen bu uğurda öldün. yoruldun bu ülke için. boşverebilir misin? hayır tabiki de. ama merak etme. korku da cesaret gibi bulaşıcıdır. sen bunu çanakkale'de gösterdin bize. biz de bir gün elbet gücümüzü toparlayıp uygulicaz. rahat uyuyacağın günler yakındır.
seni çok özlüyoruz.
bir evladın.
edit: ben burda bi mektup yazdım, babamdan öte gördüğüm bi adama. sana ne benim mektubumdan, biyerinize batan bişey mi söyledim sayın eksi veren yazar müsvettesi?
Lan saclarimi kestirdim bir suru sey yaptim senin disinda bir cok kisinin ilgisini cekmeyi basardim ne bicim bir seysin ne istiyosun sen ya. Yasin kucuk diye mi ilgi alanina kendinden buyukler girmiyor anlamadim ki mk. Bak lan bir bak ne bileyim yap bir sey.
Ben sana bana bak diyorum sen benle langirt oynuyosun. Neyse bu da birsey canim benim ya. Oha lan mutlu oldum baya. Bir langirt daha atalim mi bu sefer basbasa.
1,5 yıl olmuştu görüşmeyeli,yanlış zamanda yanlış yerde tanışmaktan çok,yanlış insanlardık birbirimize karşı.uymayan,uymayacak olan, edebi bir dille konuşan ama her şeyin yalan olduğu dünyada,yalan dünyama bir yalan daha katacaktı benim.uzun uzun konusup,uzun uzun hikayeler yazmıştık birbirmize hiç gerçekleşmeyeceğini bildiğimiz.ahir ömrümde bir kez bile kaderin bizi karşılaştırmayacağını bilmeme rağmen, girmişti beynime. aradan yıllar geçti ki tesadüf eseri buldum onu. yazıp bozmaktan yorulduğum bir yerde. hemde şehrime gelecekti, belki de dünya gözüyle bir kere görebilecektim onu.

gelmekten vazgeçmiş,başka şehirlerde başka hayatlardaydı yine.

aradan geçen 1 hafta sonra bir telefon çaldı.

aştideyim.

umutlandım,heyecanlandım,gerçek sandım,oysa yine yalan dünyadaydı.

gittim,gördüm,yenildim ve geldim.

ben senin beklediğin o yolun,sonuyum dedi.

hançerini çekti, ilk ve son kez beni öptü ve öldürdü.

sonra da ardına bakmadan gitti.

yalan dünyasına.
ben seni daha cok sevmek guvenmek sorunsuz mutlu bir iliski yasayip sonunu getirebilmek istedikce sen olmayan guvenimi sarsip dusuncesizce davranislarinla bizi mahvediyorsun.ben artik hangi birini uyaracagimi sasirdim.bu mu beni seviyor olusun, bu mu beni cok dusundugun halin , bu mu beni isteyisin.gercekten icimdekileri tuketiyorsun bir sekilde ,simdi ben seni sevmek istedikce dizginliyorum kendimi cok mu iyi.devam et o zaman.
Anlatsam herseyi, dinler misin?
Bülent ersoyun bile koca eskittiği bu dünyada bana denk gelmeyen aşkın izahatını sikeyim arkadaşlar.