bugün

başkasından doğurduğun çocuğunun yaş gününü kutlarım. senin de yaş gününü kutlarım.
ha aklıma gelmişken: allah belanı vermedi mi hala?
Olmuyor sevgilim olsun diye dört koldan dua ediyorum ama rabbim vakti uygun bulmuyor olsa gerek bir türlü olmuyor.. Geçtiğim yollarda elimi tutanım da , oturduğum cafede karşıma geçenim de olmuyor; o sandalyeye senden başkası da yakışmıyor..
demin annemle konuştuk "neden olmadı anne?" Dedim binlerce kez sorduğum bu soruya bin birinciyi eklemeye çekinmeyerek..
"Bilmiyorum dedi bilmiyorum yüzün hiç gülmedi. Neden olmadı inan ben de bilmiyorum. " dedi sen bir annenin çaresizliğini biliyor musun sevgili beni yarım bıraktığına değil bir anneyi çaresiz bıraktığın için kızıyorum asıl sana.. ve annemden gözlerimdeki o acıyı gizleyemediğim için de kendime.. "hayırlısı buymuş." Dedim ve bitirdik konuşmayı.. kendi uydurduğum avuntularım idi "hayırlısı" demek , pek çok da inancım idi..
şu an bankta oturuyorum sevgili.. insanlar gelip geçiyor biri de durmuyor , bana gelen kimse olmuyor.. duruyorum sevgili. . Senin beni bıraktığın bankta duruyorum.. Bazı geceler başka sevgilileri aynı bankta görünce dualar ediyorum yangınım gibi kimseler yanmasın istiyorum benim evim zaten yanıyor komşulara sıçramasın istiyorum sevgili..
sen ne yapıyorsun şu an kendine eş diye seçtiğin insanla ? Siz de sahilde geziyor musunuz ? Belki bir kaç sene sonra size eşlik edecek minik elleri konuşuyor musunuz? Uykularım kaçıyor sevgili.. deliriyorum.. delirtiyorsun.. başkası nasıl yar oluyor yakın oluyor sana ? En çok aklıma takılan cümleler geliyor bana. Hani hiçbir şeyden bir şey yokken bana sorduğun o garip sorular "bir gün ben olmasam bana bir şey olursa bir başkası ile evlenir misin? " sorun.. ben de "evet evlenirim sevgilim bu hayat yalnız geçmez ama senin gibi sevmem " derdim ben ise sana hiç sormazdım bu soruyu evet ben sana bir kere bile sormadım çünkü dedim ki bu soruyu soran adamın benden sonrası yok , yoktur dedim sevgilim..
ama hayat bu ya bizi bitirişimizin daha bir yılı dolmadan bindin evlilik sandalına beni yitirişinin miladı o tarihtir sevgili... siz sandala binerken denizin ortasında unutulan bendim sevgili , yüzme bilirdim ama yüzemedim kaldım orada bana bir mucize gerekti sevgili denizin ortasını yaran beni oradan yürüten .. ben ne yüzebiliyorum ne yürüyebiliyorum ben hâla senin beni bırakıp gittiğin yerde bir mucize bekliyorum.

Birazdan kalkacağım buradan.. aile çay bahçesine gideceğim.. her gece gidiyorum önce bir sade soda içiyorum üstüne de iki çay... aileleri izliyorum , özendiğim aile ortamını izliyor ve insanlara dua ediyorum. . Bu güzelliğin değerini bilsinler diye çünkü ben yuva kurup kuramayacağımı bilmiyorum. Anneliğe bu kadar özenen ben , heveslerim içimde ölüp ölmeyeceğimi bilmiyorum. Sevgili ben neyi biliyorum biliyor musun ? Eğer bir gün ben anne olursam Üzgünüm sevgili işte o gün ben de seni unutmuş başka birini seviyor olacağım.. neyse bak gözlerim doldu gene ben gene gideyim içeyim sodamı , çayımı belki mucizeler bu gece olacaktır... Çocuklar geçiyor önümden çığlık çığlığa.. inan bir tanesine sahip olsam içimdeki tüm sessiz çığlıklar susacak , elimden tutanım olsa..
kredin tükeniyor haberin yok.
tüm bu yalanların içinden bir gerçek ol da çık karşıma, yoksa bunca yalanın içinde bir gerçek kaybolacak bir sen kaybolacaksın, umudum kalmayacak.
Bir gece vaktiydi yaşadıklarım. Hala aynı yerde olup olmadığından haberdar değilim. Bir peruk versin mevlam bana . Gezip göreyim.
ölmen için namaz kılıyorum.
Hakkinda hayirlisi neyse o olsun diyordum. Sonra "hakkinda hayirlisi yalcanizca ben olayim" diye dua etmeye basladim. Sahi sen hicbir duanda yer ayirdin mi bana?
Ya da bir duada yer verecek kadar deger verdin mi varligima? Bosver, soru isaretlerine cevap arama, ben yine en guzel sarkiyi sen diye basarim bagrima.
bi susar mısın.
kafamın içinde.
you are the one.
Serefsizsin
Oruspusun
Itsin
Kopeksin
Namussuzsun
Dusuncesizsin
Pezevenksin
Itoglu itsin
Gotsun
Boksun
Cissin
Vb vb simdi anladin mi tamam mi.
tespitler falan yapiyorum yaziyorum ama uzerine alinma. senle alakasi yok. aklima geldi bugun diyim dedim. yoksa senin ne ozel sevimli vs oldugunu biliyorum. daha da kusme bana ha.
merak iste.
zaten nokta atisi yapip yazdiklarim belli. okuyosan bil yani .
inandığın her neyse, evren midir nedir, onun aşkına bi ses ya da işaret ver. ver de atayım ilk adımı.
Olmadığın her yer gurbet.
end of the road. dinleyelim yine aynı anda hadi. sonra bi sigara yakalım. sonra sen gel.
''şimdi biz seninle biraz yürüyelim desek yol biter.bir yere otursak çay biter, sigara biter..biz seninle mutlu olalım desek sene biter, gençlik biter nasıl oldu anlamadan ömür biter.''
Eyvallah be, cidden!
Egon çok be.
yakamozsun sen.
Yıkıldı yolunu bekleyen şehir
Artık gelsende bir gelmesende bir...!
ne ara "biz" olduk biz? Ne ara bittik? Aşık olduğun herşeyimden nefret ettim. Şimdi benden uzak bir yerde başka biriyim. Sahi benden bişey sakladıysan bare şimdi söyle de bileyim. Korkma, kavga etmeyiz, bizden artık geçti...
Sarılmak varken, kupkuru bir selamı seçtin. Peki ya neden?
içimde öldürüp bana saklamıştım ben seni.
Seni gördüğü me mi yanayım yoksa yeniden öldüğüme mi? Ne yalan söyleyim, aklımdaydın bir kaç gündür. Kaç ay geçtiğini bile unuttum.
Gülüşü güzel kadın... Keşke bırakmasaydım.
Kardes pardon ama gavat misin?
Artık gerçekten git istiyorum. Hayatımdan, aklımdan, zihnimden, rüyalarımdan, anılarımdan. Sanki bir Şeyler var etrafımda ve sürekli ama sürekli seninle ilgili Olan ne varsa karşıma çıkarıyor. Bazen dayanamıyorum gibi oluyor ama dayanıyorum. Lütfen git. Mutlu ol ya da olma bu senin tercihin. Ama senden tek isteğim git.
hayatım birden bire değişiverdi. bu değişim büsbütün benli bir değişimdi. ben ve bana dair her şey değişti. ben değiştim, kısa sürede ruhsuz, duygusuz bir insan oldum, yaşantım farklılaştı, düşünce yapımda değişimler oldu, çevremdekiler değişti, insanların bana olan tavırları farklı hale gelmeye başladı, yani her şey bu büyük değişimden nasiplendi. ama en çok da sen, sen değiştin.
ben, hiçbir zaman sensiz yaşayamayacağım iddiasında bulunmadım. insan nelere alışıyor, sensizliğe mi alışamayacaktım, hem de ben? oysa yanılmışım. evet sensiz yaşayabiliyorum ancak buna alışmış değilim ve kabullenmem de zor olacağa benziyor. aslında bunun tam da bir sevgi hali olduğunu düşünmemeye başladım. bu egomla duygularım arasında bir savaş, oysa durumun çok daha ciddi olduğunu düşünmüştüm ben. sevmek gereksiz geliyor artık. ben burada senin için tüm benliğimi ortaya koyacağım ancak sen orda oturup film izler gibi sevilişini izleyeceksin öyle mi? hayır bu kadar kolay değil. ben aptal değilim. bir kalbim olabilir ancak ona hükmetmesini bilecek bir aklım da var. sen bu duygulara maruz bırakılma şerefini tadarken ben senin peşinde savrulacak kadar cahil değilim. ister kalpsiz olsun adım ister sevgi nedir bilmeyen duygusuz. ben doğrularımla mutluyum. seni sevmek, çok güzeldi. sen de çok güzeldin. ancak senin için acı çekmek güzel değil. acı bana göre değil, ben mutlu olmak istiyorum. sen olsaydın bu çok kolay olurdu ancak yoksun ve ben sensiz de yapabilirim, biliyorum. böyle olsun istemezdim, dilerdim ki her şey farklı olsun. olmadı. olmadıysa yapacak bir şey yok, kabullenmek var sadece. senin bundan sonra yaşayacakların hiç umrumda değil, temennim hayatımın normal akışına dönmesi. tabi sana da hayatta başarılar dilerim, benden uzakta ne yaparsan yap. umarım beni üzdüğün gibi başkalarını üzmeye devam etmezsin.
sen suan 50 kisi takip ettigin 10k takipcili hesabinla bana tavla oynamak istermisiniz yazarken basina aldigin belanin farkindamisin seker oglan?
Bilki avuçlarımda biriktirdiğim yağmurlarım yanaklarımdan sızdı ve ben sensizken kirpiklerime çöl gecelerinden kalma yağmurlar yağdı...