bugün

Seni sevebildiği için kalbime de lanet olsun.
Artık benden hoşlandığını itiraf et.
Çok güzel değildik belki ama emin ol Çok sevdik.
Diceğim o ki; sen benim aklımdan çıkmazken ben senin hiç aklının ucuna geliyor muyum acaba ? 2 sene oldu insafsız.
çok uzaklarda seni seven biri var. hadi mutlu ol. bu bana yeter.
Sa güven katili, bi yerlerde mutsuz olman dileğiyle.
okuma... sen artık ne yazdığım satırları okuyup cevaben gönderme yap bi halt olacakmış gibi, ne bana öyle derin bak sanki beni seviyormuşsun gibi, ne sıkı sıkı sarıl sanki benden ayrılmak istemiyormuşsun gibi daha neler neler... yapma artık hiçbirini yapma, umutsuzca seni sevmekten yoruldum, ne zaman gülmeye başlasam içim acıyarak yüz ifademin değişmesinden yoruldum, sen yoksun diye kafamı abuk subuk şeylerle meşgul etmeye çalışmaktan yoruldum, eve kapanmaktan yoruldum, çok mutluymuşum gibi her zaman gülmekten yoruldum, kimseyi sevememekten yoruldum, ben artık seni sevmekten yoruldum... git heveslerinle ilgilen ama bir daha da kimse nefes olmasın sana, senden bana yar olur belki ama benden sana artık yar olmaz kapattım kapılarımı, gelme...
kar taneleri çarpmıyormuş düşerken birbirine. sen nasıl çarptın bana. ben de bir kartanesi idim. nereden buldun da vurdun omzuma. şimdi diğer kar taneleri de çarpacak yeryüzüne düşene kadar. kocaman olup birinin kafasına düşeceğiz belki de. umarsızca öldüreceğiz birini. ya da kocaman top olup vuracağız yeryüzüne. öyle güçlü vuracağız ki her birimiz ayrılıp savrulacağız, erimeye mahkum, soğuğa aşık, buz gibi. birer damla olacağız, belki buluşacağız tekrar ufak bir su birikintisinde, belki de buharlaşıp hiçbir şey yaşanmamış gibi çıkacağız eski yerimize. herkes ait olduğu buluta yerleşecek, soğuktan donup bekleyeceğiz. tekrar inecek cesareti kendimizde bulana kadar çıkmayacağız kabuğumuzdan.
Ben seni şimdiki çoğunun yaptığı gibi nefsimi tatmin edip yol ortasında bırakmak için istemiyorum bunu Rabbim çok iyi biliyor, seninle gezip tozmak, gülmek eğlenmek, ibadet etmek kısaca hem dünya hem ahiret için yüzünün gülmesini arzuluyorum alazım. Kendimi düşünmüş olsam çeker kredi ve evlenirim ama seni istiyorum, rahat etmeni bi nebze. Hayatın akranlanlarına göre normal geçmedi, acılar üzüntüler peşini bırakmadı. Dertlerin sana uğramasını istemiyorum artıkın alazım. Allah sakınsın seni her türlü şeytandan, kılına zarar gelmesin alazım.
Ben görmeyeli çok değişmişsin. beş altı ay oldu galiba değil mi? Benim senden uzaklaştığımı iddia ederken bir anda bırakıp gitmiştin beni. Olsun.. iyisindir umarım. Hem ne zamandan beri her bulduğun kıza sarkıyorsun? Ben yanındayken böyle biri değildin. Saygılıydın. Yoksa ben mi öyle görmek istiyordum seni? Her neyse tüm bunları sana sorup öyle gitmeyi düşünüyorum buralardan... Sonra yeni hayatıma merhaba diyebilirim belki...
okuyorsan bilki seni cok sevdim. cok uzun zamandir. ama olmadi, olmuyor iste. umarim bir gun hallolur her sey. bir hayat, bir sevgi derdim hep. hep ayni olacak fikrim.
anan gile selam söyle.
Hmm okuyorsan burdan senin ta mk. Çıkma bir daha yoluma. Ki istesem de çıkmazsın zaten biliyorum benim de mk.
bu gün çok mutluyum. sebebi ne, ne oldu ya da ne olacak bilmiyorum ama bu gün mutluyum.

Neden böyle mutlu olduğumu düşünürken yine sen geldin aklıma. acaba şimdi nerde ne yapıyorsun? Nasılsın? bunları sormak, iyi olduğunu öğrenip biraz daha mutlu olmak istedim ama yok işte yapamıyorum. nasılsın, diye bile soramıyorum.

bak yine bunları senin yüzünden düşünüp mutsuz oldum.
"dün gece niye cevap vermedin soruma? Neden bu kadar süredir ne istediğini belli etmiyorsun ha? Sürekli neden oyalayıp keyfine göre hareket ediyorsun? Oyuncağın mıyım lan ben senin? Evet sanırım bu kadar süre peşinden koşturduğuna göre oyuncağınım."
la ben onun amına koyım.
Keşke üzmeseydin beni bu kadar. Bırakıp gitmezdim. hala istiyorum seni ama iş işten geÇti.
Umarım düğün davetiyeni bana yollamazsın. Altın filanda beklersin sen şimdi...
aklıma kimse gelmiyor.
(bkz: sad but true)
Senin ağzına tükürüym ben!
okumasın mümkünse. ama illa okuyorsa çok beklettin gel artık yani. böyle olmuyor hiç. dengesiz ve densiz bir hal içindeyim, hoş değil.
Sevsen yanımda olurdun, hiç alakan olmayan, samimiyetini sorguladığın insanların değil. Gerçekten sevgime inansan gitmezdin, seni sevmeyen insanları affettiğin gibi affederdin.
senin amk. mal.
o kim ki bunu okuyacak ?
o kim la?