bugün

mesaj at gı.
Hadi yat artık, uykun gelmiştir.
sana aşık olmam zaman aldı, bense bu zamanın içinde kaybolup tükendim. benim olsana sen. beraber tükensek.
Ne yalan söyleyim bunu yapmak istemedim.
Annen beni çok seviyordu muhtemelen yeni sevgilini sevmeyecek cunku o kız gün muhabbeti yapamıyor ayrica kısır da yapamaz hic sansı yok yani *.
15 yıl önce olsa bir şeyler yazardım ama zaman geçince korlar da küle dönüyor.
Son bir kez görmek için çokca şeyler feda edebilirdim .. seni değil gözlerindeki beni görebilmek için...
Suriyeliler gidene kadar kalsaydın bari.
tam bir ay oldu dünya hayatından ayrılman ama hala gittiğine inanamıyorum anne. seni çok hem de çok seviyorum ve kalbimden asla silinmeyeceksin güzel annem. senin evladın olduğum için gurur duyuyorum.
Büyük bi çemberin ortasındayiz.bazen birbirimizden uzak noktalara gidiyoruz sesimiz yankilaniyor.duyamiyoruz.
sonra adım adım dönmeye yürümeye başlıyoruz yaklaşıyoruz birbirimize.
tam ortada duruyoruz göz göze aramızda ufak bi mesafe.kızdım sana diyosun bende sana kızdım diyorum.sessizce yüz yüze duruyoruz.
gitmiyoruz.
gidemiyoruz.
gitmiyorum.
cemberdeyiz.
Whatsappa bak.
özledim lan.
Gerizekalısın valla bak.
artık istediğin hayatı yaşıyorsun. gevşek yavşak insanlarla dolu ahlaksız bir hayat. devam et böyle başın sıkışınca gene bana gelecen. benimde diyecegim tek laf 100$ yeter mi olacak.
şu an ağlıyorum ve entry giriyorum biliyor musun.
bızı bu hale ben degıl sen getırdın, sımdı sıktır gıt.
--spoiler--
o kim önce buna bi açıklık getirsek
--spoiler--
hacı ne yaptın. görünmüyon hiç rüyalarım olmasa.
Özledim.
Sustur içimde ağlayan kendini.
bilmiyorum, yanlış mı yapıyorum, lakin değişmedim, hassasiyetlerim hala aynı, eğer u dönüşü yapmam gereken bi durum varsa, yaparım merak etme, vazgeçmedim gelecekten.
Sana değmez.
hepinizin amına koyayım.

Rahatladım.
Tekrardan gelseydin keşke bak o zaman güzel olcaktı. O herife de bakıyo musun bana baktığın gibi. O herifle de el ele tutuşup yürüyo musun. O herif biliyo mu 3 senelik sevgilini beni tek bir mesajınla senle konuşmam doğru olmaz deyip terkettiğini. Bilmiyodur deme sen yakıştıramazsın bunları kendine yakıştıramazsın.
Biliyor musun hala 'o' denildiğinde bahsettiğim sensin be o. Oysa senin o'n ben olmadığını bile bile be o'm.