bugün

Yalnızlık ölüm değilmiş, kara bulutların altına üzerinde ince bir şeyler varken ıslanmakmış...
komplekslerin yüzünden mi kaybettin yoksa kaybettikçe komplekslerin mi oldu sende bilmiyosun... seni bu yoldan ne döndürür şansını kim döndürür seni hayata gerçekten kim döndürür bilmiyorsun...

içerde ahmet kaya, özgün , gökhan türkmen , sıla gibi çok geniş bir repertuarla sırf ağlayıp rahatlamak için bunalıma girdin bunu neden yaptığını bilmiyorsun...

girdiğin her ortamda çatlak bu kız ya ay balon joje sen bizi güldürdün allah da seni güldürsün hahaha gibi sözleri duymaya alıştın milleti kahkahalara boğmaya da ...

ama bu seni hiç mutlu etmiyor biliyorsun...

çünkü sen gerçekten huzurla gülemedin henüz.

hep bir kaygın var ...

herkesi geç kendine güvenin yok...

daha sen kendini sevemezken başkasının seni sevmesini beklemen de ayrı bir aptallık...

ama biliyor musun sen de haklısın...

birine hakettiği değeri vermediğinde ya da onun seni sevdiği kadar sen onu sevmediğinde hep tapılan uğruna ölünücek olan oldun .
bu seni mutlu etmedi çünkü senin merhamet duygun vardı ve senin yüzünden başkalarının üzülmesine dayanamıyodun...

ama başkası için bu geçerli değildi sen gerçekten birilerine değer verdiğinde başkaları başkalaşıyordu ... evet aynen böyle ... hiç bir zaman istediğin insandan istediğin değeri göremedin... seni herkes uçarı kaçarı zannetti . oysa sen sadakat duygusuyla yaratılmıştın...

kıymetin bilinmedi değil de hep boş gereksiz nerde adi şerefsiz gittin onları buldun . bir de aptal aptal medet umdun ... ne oldu yine kaybeden oldun... tüm bunlarda seni hiç yalnız bırakmayan bir dostun vardı adı yalnızlıktı... hatta her gece koynundaki aşığındı yalnızlık senin... seni hiç bırakmadı... sen de alıştın zaten ona...

hiç aşık olmadın mesela , çünkü bağlılıkların buna izin vermedi ... sende insan bağımlılığı vardı kısa sürede alışıyor ondan kopamaz hale geliyordun bu ilşkilerinde de böyleydi arkadaşlıklarında da... ne zaman hayata dair mutlu olucam algoritmanı kaybettin işte o zaman gerçek dostun sevgilin yalnızlıkla mutalist bir ilişkin oluştu... hani aşık olucağın kişi için o başka derdin o benim tabularımı yıkıcak ve ben ilk defa hoşlandığım değer verdiğim sevdiğim biri tarafından sevilicem derdin hayal kurardın ya ... neyse bunları yalnızlığın duymasın sonra çok üzülür... çok...
sürekli ondan ilgi beklemekten vazgeçmelisin artık. sevgilin oldu diye kendi işlerinden feragat edip seninle ilgilenemez. söylediğin her şeyi anlayıp aklında tutamaz. sen yapıyosan napalım yani o senin aptallıgın. senden önemli olmasa da düşünmesi gereken olaylar ilgilenmesi gereken kişiler var. bencillikten vazgeç.

not: kendime yazmaktan çok laf sokmak gibi oldu bu.
aga allahını seversen bi durul ya, artık gereğinden fazla ısrar etme insanlara. yemin ederim sıkıldım bıktım şu huyundan, taşımak zorunda mıyım seni sırtımda bir yük gibi.
mnakoduum.
allah belanı versin ya.
beynini sikeyim.
ne çok sev, ne de çok değer ver.
çok yanlış gelmişsin.
die jedi die
yok et kendini imha et. bir hiçsin bunu kabul et. niye yaşıyorsun ki niye? kütlesel ağırlığından başka neyin var!

öl...
hayat böyle işte kabul et garip beklenmedik acılar var hüzünlü, arada bir mutlusun ama kabul et genelde böyle işte. en azından senin için böyle kabul et ve böyle yaşa. başka çare yoksa kabullen.
hala cüzdanında fotoğrafını taşıdığın, hafızanda dün gibi hatırlayıp durduğun anılarının olduğu, ruhuna ve bedenine işleyen bir kadını öyle kolay kolay unutamazsın. Boşuna uğraşma. Daha zaman var unutman için.
Sakin ol. Lutfen sakin ol tatlim. Tamam butun planlarin hayallerin suya dustu ama saglik mevzusu var ortada. Evet gunde trilyon tane trip naz cekiyorsun ama sabret. Gececek. Biraz uzun surecek ama gececek. Sss kufretme tatile lan kufretme! Bu da biter. Baban lan o senin! Gerizekali olse daha mi iyi olacakti. Bak iste. Hayatinin en gicik donemi ama bak iki ay sonra okul acilacak hem iki aya yurumeye de baslar biter her sey. Valla bak. Sen yeter ki atarlanma. Hadi canim, hadi...
merhaba Alfa,

hayat garip olduğu kadar sürprizlerle dolu bunu biliyorsun, ama her şeyi bilmiyorsun ona göre. kendini kaybettiğinin farkına var arada. laf etmesi kolay ama kendine laf ettirmemek zor. Biraz daha dikkatli ol. Hadi geç oldu yat artık.
kesinlikle kendini tanımıyorsun kendini en fazla seni tanıyanlar kadar tanıyor ve seni, seni tanıyanlardan öğreniyorsun.
Kurgunu geliştirmelisin.
ne zaman patlayacaksın merak edıyorum. offlamaktan için şişti. sevgili yapmalısın. *
tövbe ettim ben.
bak şimdi o ev var ya hani, küçücük ama şirin,kocaman kitaplığı olan, salonunda gramofon ve taş plaklar olan, hani mobilyalarından tut, tuvalet fırçasına kadar kendi paranla aldığın,
hani o okul var ya bahçesinde cıvıl cıvıl öğrencilerin koşuşturduğu,gözleri çakmak çakmak olan, kim bilir belki de matematiği sevmeyi bekleyen pırıl pırıl zihinli öğrenciler; * o yuva var ya hani, gözü yaşlı kendilerine uzanacak bir el bekleyen, yaralı, küskün, incinmiş çocuklarla dolu o yuva; hani kendine verdiğin sözlerin var ya, annene verdiğin sözler.senin elinde gerçekleştirmek.
bundan sonra ne kadar özveri gösterdiğinde.
ne kadar emek verdiğinde.
tüm bunların gerçek olmasını ne kadar istediğinde.

yapabileceğini biliyorum.
başardığında tüm bu sözlerine sadık kalacağını da biliyorum.
tek ihtiyacım yaptıklarınla beni doğrulaman.
sana güveniyorum rocky.az kaldı, acı yok.
benim için yap bunu!
allah belanı verdi, vermeye de devam edecek gibi görünüyor.
oldu ya. Bir gün evlenmeye karar verirsen düğün yapma. Ağzına sıçarım senin.
Nikah yap. Hatta takı töreni falan yaparsan iki kat sıçarım.
Ne 'oyunlu mu olacak, sohbetli mi ?' diye sordur kendine ne 'takı törenini ikramdan önce mi başlatalım sonra mı ?' diye.
Nikah yap. Takı töreninde olmasın.
Yemek ver düğün olmasın.
Özel davetiyen olsun. Nikahından sonra o özel davetiyesi olanlara nezih bir yerde bir yemek ver.
'ovvv. X mekanda yapıyor düğünü. Az takmak olmaz şimdi.' dedirtme insanlara.
git belediyenin nikah salonunda 15 dakikada bitir işini.
Ne insanları sıkıntıya sok, ne kendin sıkıntı yaşa.
'ikramdan memnun kalacaklar mı acaba ?', 'salonun havalandırması yetecek mi acaba ?'(sen zaten stresten bok gibi terleyeceksin.), 'canlı müzik mi olsun pc mi çalsın ? Yoksa kuran mı okunsun ? Lan şimdi amcamlar horon ister...' gibi düşünceler yüzünden uykusuz kalmak istemiyorsan nikah yap.
Milleti güldürme kendine.
Akıllı ol.
Kısa kes işi.

5 kişi, 4 imza, 15 dakika.
Temiz.
Unutma.
Ağzına sıçarım senin !

---ha bir de şey var. Evlenmeyi illa kafaya koyduysan bunları kabul edecek bir kız bul kendine.

Özet-nah evlenirsin.
o kadar duygusuzum ki, utanıyorum kendimden.
yine başladın hayaller alemine dalmaya. Topla bakayım kafanı. Bu kadar hayal kurmanın karşılığını almıştın diye hatırlıyorum.
kendime bir türlü anlam veremiyorum.
çoğu zaman herkesi tersler kısacası agresif birisi oldum malesef.
tabii bu durumdan ben de hoşlanmıyorum öte yandan çok asosyal birisi oldum sabah akşam bilgisayardayım.
millet tatile gitti ben ise hala evde keke gibi oturuyorum.
aslında evden dışarı çıkmakta istemiyorum çünkü ne bileyim böyle bir asosyallik mi desem utangaçlık mı desem yanımdakileri bana yakıştırmıyormuş gibi bir hal aldım.
çook değiştim çook.
cin olmadan adam çarptın yine çarpıldın. öyle ortalar da
-ehehe ben çok zekiyim, kaçmaz benden, ajanlık ruhumda var
diye seme gibi dolaşacağına bi ayrıntıya bak. kıyıda köşede gizli kalmış işleri ortaya çıkarırken koca gerçeği kaçırmışsın yine zevzek.
adam mutlu, kız mutlu, insanlar mutlu...
sen nesin mut mu? ar mut mu? armutsun sen armut.
bak annem geçen çıkan astrolog ne dedi - geçmişi bırakmadan geleceğe gidemezsin.
hadi ben gidiyorum. xoxo aeo