bugün

anlaşılmaz bir fikre sahipim hacı. ne bileyim denklemi ben de çoözemedim. a ben de bir bokluk var ya da dünya lahım ag. basit yani.
tek kelime etmeyeceksin. tek kelimeni hak etmiyor ki.
istediği kadar devam etsin seni eleştirmeye, hakkında söylenmeye.
sen tek kelime etmeyeceksin, daha fazla batmayacaksın boka.
o bokun üzerinde uçan sinek misali vızıldasın dursun. siktir et.
girme! babandan gizli gizli işe girmeye çalışma. sigortasız çalıştırmazlar. 1 hafta çalıştığınla kalır, g.tüne baka baka evine dönersin.
Oyle bir an geliyor ki kendi kendine sadece dusunerek kusabilecek noktaya hatta tansiyonunu dusurup bayilacakmis gibi olabiliyorsun. Be amina gomdugum dusuncelerin bu kadar etkili madem ne diye kendine zarar verirsin bu dusuncelerle?

Panik atak hastasi ettin kendini bu dusuncelerle, kullandigin ilaclarla 7-8 kilo verdin, gunde tek ogunu bile zar zor yediginin farkinda misin salakcigim? Psikiyatra her seansta odedigin Para da mi umurunda degil?

Herseyi mukkemele yakin yapmaya calisma, hem yetisemezsin hemde kendini yipratirsin hemide yapamazsin yirtma gotunu yalandan.
Gece ile evlenmeye karar verdik; müzik adında kızımız, şarap adında oğlumuz olucak.Evimizin manzarası hep kuzey'e doğru bakacak ve ölünce dalgalara savrulcak küllerimiz.
aci veriyorsa gecmis, gecmemis demektir. m.mungan.
aferin evlat sonunda büyümeyi başarmışsın. nerden anladın diye sorarsan hayatında ilk defa inandığın ve istediğin uğruna mücadele ettin. hem de ne mücadele. sonucunun ne olduğunun aslında çok önemi yok. ama sen elinden geleni yaptın hatta fazlasıyla yaptın. şimdi içini rahat ve huzurlu görüyorum ya aslansın kaplansın diye gaza getiresim geliyor seni. böyle devam et. ne demişler "denersen kaybedebilirsin belki ama denemezsen zaten kaybetmişsindir."
çok yalnızsın.
siki tuttun. sakın bırakma.
sadece sabret ve duymamaya çalış, başaracaksın merak etme... herşeye ve tüm olumsuzluklara rağmen... allah seninle olsun.
Siktir git ders calis olm napiyorsun burda.
yazarların kendini nitelendiren cümleleridir.

irlandali;

hayatta hiç bir zevki olmadığını fark etmiş biriyim.
benden adam olmaz.
iyi sevi$iyorum ve bilerek hata yapmayı seviyorum.
"mekke merkez kafasına göre herkez! dalganıza bakın" *
her türlü giderim var.
doktor değilim ama hastam çok.
çok sevemem, sevdiğim kadarını kolay unuturum.
nev-i şahsına münhasır bir insanım.evet.
ilabada yaprağı misali.
kimsenin hakkında kötü düşünmem. insanların iyiliğini isterim hep. bende böyle bi insanım.
sen evet sen al o baş barnağını.*
sığır gibi yaşıyosun amk.
geçmişe ait zehirli izler, denizimi kirletiyor.
bahtsız bedevisin olum sen. çölde kutup ayısı kadar olmasa da zoru başardın. sen eleştir, eleştir... sonra git... neyse bu kez göz, gönülden ırak olsun -bari.