bugün

Iyi ki varsın sen.
herkes garip anam diye ağlar ben diye gülüyorum. benimki cidden garip çok enteresan.
sevginle kalbim de acan cicekler hic solmayacak annecigim.*
Yüzüne açık açık seni sevdiğimi söyleyemiyorum annem seni herkesten ve her şeyden çok seviyorum ama bunu ifade edemiyorum utanıyorum. Yeri geldi hatalarım oldu üzdüm seni affet beni annem.
ben çekinip sarılamıyorum da sen niye sarılmıyon anne?
Anne komşunun kızıyla beni kıyaslamandan bıktım... Kızın ozguveni yerle yeksan yapma böyle şeyler allasenn dostsuz kaldım.
Ene iksir ehıpki mam. Ebus itki. Meleh lé inti ımmi inti. Ekul ki şi; aleyki me hebbeytu bınt. Vallahilazim.
taht-ıl ıcır ki fi yu cenné..

Ahsen min ki mefi.. Ene ehıpki mın kalbi..

Allah le yınkıski mın rasna.

Edit: arapça yazayım istedim de hehe.
Keşke seni dinleseydim be anne. O ara ne diyordun merak ettim şimdi.
seni okadar çok seviyorumki bunu asla yüzüne karşı söyleyemedim. yapım bu işte. sakın bizi bırakma. sen hep ol.
bir işi de düzgün yapsan ölürsün çünkü.
baklava güzel olmuş dostum.
Çok gıcıksın.
Uykum var. Ama yemek diyorsun daha.
Abime benden fazla ilgi göstersen de beni daha çok sevdiğini biliyorum. Hadi hadi itiraf et ^^ .
Ah annem. Senin kırılgan, tertemiz kalbini daha ne kadar kötü işler yaparak üzecekler bilmiyorum. Bilmek görmek şahit olmak da istemiyorum. Ya ben bu sessizlikle kendimi hasta edeceğim ya da sen her şeyi öğrenip kendini hasta edeceksin..
Bu kavurma bi harika dostum. Eline sağlık.
biliyorum için buruk;
biliyorum halen düşünüyorsun?
düşünme anne! ben büyüdüm artık; bırak sarayım açtığım yaralarımı, sen uğraşma bide sarmak için.
özür dilerim anne; beklentilerini yok ettiğim için.
Senin kalbini kırdılar.bana anlatmıyorsun ama ben biliyorum.
gel artık. yokluğun çok fazla çarpmaya başladı gözüme. gel, paketinden sigara otlanmayı, sonra 93 merdiven inip sana sigara almayı bile acayip özledim. herkesin yokluğu büyürken seninki dünya kadar oldu. kendimi bu aralar çok boşladım. gel bi toparla beni. oda darmadağın, aklım karmakarışık. televizyon bile seyretmiyorum sensiz.gel, kumandayı sana vereceğim söz. gel uyuyakalmışken uyandır beni ikili koltuktan. gel reis dön artık evine. özledik be.
sürekli benden sigara isteme.
Çok sigara içme.
Sağol kadın.
"Sular kesik yemek yapamayacağım" diye mesaj atan şahane kadındır.

'Akşam yemeği için ne yaptın ?' sorusuna çeşit olarak kendin yapmışsın gibi yoğurt diyen inansın annecim sen, Garipsemiyorum yani.

Arada turşu da dediğin oluyor tabii.

Seviyorum kız seni.
Kalk kız kahve yap.
20 sene önce tam da bugün Dünya'ya getirdin beni, yıllarca sinende gezdirdin beni, hakkını helal et anam, hakkını nasıl öderim senin.
evladının canı çok acıyo anne, itiraf edemediği acılar çekiyo, pişmanlığı kemiriyor içini.
keşke zamanında bu kadar uzak olmasaydın da pişman olduğum şeyleri yapmasaydım yada hata insanlar için yapsam bile hatamı dile getirebilecek özgüveni verseydin bana...

bu kimin eksiği, kimin yanlışı ? neden ben sonuçlarını bu kadar ağır ve acı çekerek ödüyorum.

ağlayamıyorum anne sana bunları konuşamıyorum o kadar güçsüz o kadar acizim.
dualarım yakarışlarım bile içimden, dilime gelmiyor. bir başına öylece bırakmasaydınız keşke beni, varlık içinde yokluk derler ya analı babalı yetim öksüz olmayı yaşattınız bana... kolum kanadım yara bere içinde. hep en doğrusunu yapıcam kendi başıma altından kalkıcam derken, hem hayatla hemde sizinle mücadele etmem gerekti.. üstesinden gelmeye çalışırken bişeylerin bi anlık yanlışa düştüm. yanlış insanlara eyvallah dedim, dost bildim...

yüzlerini gördüğümde kurtuluş hiç öyle kolay olmadı kendimi paraladım mahvoldum... Tam kurtuldum dediğim anda hiç çekinmeden daha büyük darbelerle yaktılar canımı. Ben bu kadar güçlü değilim anne, üstesinden gelemiyorum bişeylerin. ben kimseye kötülük yapmadım, kendime yaptım tüm kötülüğümü. ben bunun altından kalkamıyorum git gide kendimi daha derinlere gömüyorum...