bugün

oraya çıkan ben değilim, oraya çıkan bir yakın arkadaşım değil ama ne vakit televizyonda o insanları görsem utanıyorum. nedenini bilmiyorum.
Türk televizyonlarında çığır açmış program. taklitleri çıksa da yerini tutamaz.
yarışmaya sahte evli çiftleri çıkardığı söylenen yarışma.
"benim bilmediğimi eşim ne bilsin!" diye resti çektiğim cümle kalıbı.

bir de yarışması var sanırım erotik falan, adamın karısının götünü diğer yarışmacı adam avuçluyor falan, millette salyalarını akıtarak izliyor. bakın millet derken izleyenleri aşağıladığım falan yok, benim anam da pek sever bu yarışmayı. şayet babam hayatta olsaymış anam da katılırmış bu yarışmaya.

babam götünü keserdi haberi yok.
bir araba için insanların maymuna döndüğü yarışma.
şuan itibari ile stiflerin ve ajdar yarışmaktadır. ilginç bir yarışmacı seçme kriterleri var anlaşılan.
insanları araba vereceğiz diye şaklabana yapan bir programdır boş vakti öldürmek için bile izlemem o yarışmayı.
Olsaydı bilirdi.
Çiğ köfte yarışları yapıldığı zaman, çiğ köfte satışlarında patlama yaşanmasına sebep olan yarışma programı.
yarışma içindeki şaklabanlıkların dışında yarışmacıların eşleriyle tanışma hikayeleri de epey ilginç.
iq düşürdüğünü düşündüğüm, tamami ile zaman kaybı ama türk nüfusunun tv'de görmek istediği içeriğe hizmet ettiği için reytingleri tavan yapan, saçma salak, sikik mi sikik bir yarışmadır.
Güzel bi yarışma eğlenceli.
insanı kadınlardan soğutan yarışma. bir araba için ne kadar çirkefleşiyorsunuz lan siz.
(bkz: aşkım çok tırt çıktın yaaa)
şu an bir kadının uzun asma gerçekten uzun tanışma hikayesinin anlatıldığı program. of çok konuşuyo bu kadın eyahu. *
araba için saf insanları maymun eden televizyon tarihin yüz karası boktan bir program.
sunucu seciminde en dogru karari almis yarismadir.
eşini köpek gibi azarlayan adamları görmemize sebebiyet veren program.
en azından canlı yayın değil, bir gün biri tekme tokat girecek birbirine hadi hayırlısı.
Her cumartesi pazar gerek sunucusu ,gerek seyircisiyle hop hop hoplatan, zıp zıp zıplatan, eşlerin yarıştığı mükemmel bir yarışma programı.
eşinin yarı çıplak tv'ye çıkmasına izin veren godoşları izlediğimiz yarışma programı. göğüs frikiği veren mi dersin bir karış etekle bacak şov yapan mı dersin hepsi bu yarışmada.
çok kaliteli bir program. sunucu ve yayın formatı ile eğlenceli ve paylaşımcı bir program. ayrıca eleştirilenlere saygı duymakla birlikte objektif bakmalarını ve kimin eli kimin cebinde birbirinin kuyusunu kazan saçma programlara göre daha yaklaşımcı ve sempatik bir program. ayrıca ilker ayrık ta çok başarılı bir sunucu ve oyuncudur. tebrikler.
herkes birbirinin eşine programın sonunda sımsıkı sarılıyor.
bu bölümde bir gariplik var. adamlarda hiç iş yok tip olarak kızlarda fıstık gibi. Bunlar gerçekten eş mi? kızlar seçilmiş gibi geldi bilemedim.
bugünkü bölümde paralı ve tipsiz adamların pavyondan kaldırdığı kız görünümlü 4 tane çift vardır.
sırf ilker ayrık için arada göz attığım yarışma programı. ama sikim gibi bunu belirtmek isterim. harcanıyo amk adam orda.