bugün

salaktır.

öğrenemediği şudur: aldatılmanın nedeni "sen" değilsin "o" dur..
yazılanlara bakıldığında; aldatma olayının sadece tek taraf sebepli olduğunu düşünenleri görmekteyim, oysaki aldatılmakta sadece aldatanın değil aynı zamanda aldatılanın da suçu olmaktadır. bunu söyleyen kadın kendinden emindir, evet kendine güvenir de... ama nasıl, eğer gerçekten bir ilişkide kadının yapması gereken şeyleri yapıyor ise erkeğini bilip ona göre davranıyor ve karşılığını da güzelce alıp aynı zamanda veriyor ise bu kadın kendine güvenmelidir ki aldatılmaz, bu kadın dediğimiz gibi eğer erkeğini gerçekten tanıyor ise bunu söyler, bu kadın akıllı ve zekidir, sizin söylediğiniz gibi salak değildir...

siz bayanlar, hala aldatılmanın sadece erkeklerin suçu olduğunu düşünün! siz görmek istediğiniz ilginin %30 unu o sizi aldatan erkeğe gösterseniz aldatılmayacaksınız... tekrar tekrar söylemek zorundayım ki bir ilişkide en bencil taraf kadınlardır, hep kendileri isterler hep kendileri... bu sebeple kendilerini sepetleyen erkekler "salak" kendilerini aldatan yani başka bir kadına yönelen erkekler de "karaktersiz, şerefsizdir", peki ya siz neysiniz ? "sütten çıkmış ak kaşık, hiç bir suçu olmayan, üstüne düşen tüm vazifeleri yapmış, yada yaptığını zanneden sürüsü."*

kısacası ben aldatılmam kendime güveniyorum diyen kadın, bu söylediklerimi bilen, birşeylerin farkına varıp ona göre davranan kadındır, aynı zamanda bu kadın gerekli ilgiyi erkeğine gösterdiğinde ve gereken şeyleri yaptığında kendisi de istediği ilgiyi görmekte ve ilişkisinden haz almaktadır, ilgi ilgi diye ağlamak yerine istediği ilgiyi kendisi alan kadındır, aynı zamanda erkeğini başka bir kadına ihtiyaç duydurtmayan, erkeğine haz veren ve muhteşem bir ilişkiyi devam ettiren kadındır, unutmayın yuvayı bir arada tutan dişi kuştur, bir ilişkinin de devamını sağlayan da kadındır.

edit: hızımı alamadım editi.
ya çok salaktır, ya da çok zeki.
kendine duyduğu güvenle aldatılmanın alakası olmadığını bilmeyen kadındır.erkek bu bulduysa fırsat hayır demez kolay kolay.istersen manken ol.angelina jolie bile hizmetçiyle aldatıldı be heheyyy !
etrafındaki hemcinsi arkadaşlarına "ahahahah hüsamettincan benden habersiz hiçbir şey yapamaz şekerim, benden çok korkar çünkü onun gözünü oyarım ben gözünüüüü" deyip, yanındaki kadınları ezik duruma düşürürken, hüsamettincan'ın kimbilir hangi sarışın ya da esmer hatunla gezdiğinden de bihaber kadındır.
sevgilisinin hiç aldatmayacağını zanneden saf kız ın büyüyüp serpilip olgun bir kadın olmuş halidir. ama vücut büyürken saflığı baki kalmıştır.
eğer şunu der ise mantıklı olur "aldatmam kendime güveniyorum".
muhakkak bir kaç ceviz kırmıştır..
Kendisinden hiçbir şey saklanmadığına inandırılmış bir kadını aldatmaktan daha kolay bir iş yoktur (Balzac).
Angelina Jolie'nin bile aldatıldığı şu dünyada, kadınların söylemeden önce iki kez düşünmesi gereken iddiadır.
kendine güvenmekle alakası olmayan durum. sen kendine güven dur, partnerin nefsine yenik düşsün.
aldatmak derken....
gözle..
elle.. ya da
çükle..
hangi katagorilerde yarışmak istediğini sölesin
güven testi yapayım..
aldatılmanın kendisi tarafından yapılmadığını kavrayamamış olan kadındır. zira sen istediğin kadar kendine güven, aldatma eylemi senin dışındaki 2 kişi arasında gelişiyor ve sen aldatılıyorsun.. bu nedenle güvenin bir anlamı yok.. haa, eğer, ben zekiyim, yakalarım, aldatıldığımı anlarım budur güvenden kastettiğim diyorsan o zaman iş değişir, tebrik ederim..
asla sevgilim olmayacak diyen kadın da olabilir. sevgilisi olmazsa asla aldatılamaz zira.