bugün

karakteristik bir kürt güzelidir.

ayrıca fransızcası da müthiştir. evlensek ya.
beren saat'in kankası.
mehmet günsürle seviştikten sonra yılmaz Erdoğanla evlenmek. çok sıkıntı çok.
güzel desen değil, iyi oyunculuk yapıyo desen oda yok ama gel gör ki sinema filmlerinde hep başrolde. kocasının ekmeğini yiyenlerden. ve ayrıca estetikli de.
kelebeğin rüyası adlı filmin başrol oyuncusu.
ben beğendim burda. yapmacık değil. gayet doğal oynamış.
ha kocası için ayrıca gıcıklığım var ama yiğidi öldür hakkını yeme.
kocasıyla beraber sanattan siyasete her konuda söz sahibi olduklarını zannediyorlar. sebep? çünkü paraları, arkaları filan var bu arkadaşların. malum para varsa huzur var.

düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum. ne gibi bir miktar, bu kadının aslında vasıfsız olduğu ve kocasının iteklemesiyle ortaya "oyuncu" diye sürülmek istendiği gerçeğini değiştirebilir ki? bağzı şeylerin fiyatı yok maalesef...

o değil de, eğitim hayatını ve hatta bütün hayatını oyunculuğa adamış; fakat tiyatroya gitmek için hala cebinden harcayan ne çok genç vardır memlekette...
Halktan kopuk, cool takilan oyuncu adayidir. Beyaz Show'da sogukluguyla dondurmustur.
şuna güzel diyenlere acil şifalar diliyorum. gözleri 9 numara miyop falan olsa gerek. başka bir açıklaması yok bu işin. estetik cerrahîyle bile gideri yok.

kafasının içini seven varsa onun da kafasının içine sıçmak gerekir.

yetenekli, en azından vasat bir oyuncu olduğunu düşünen varsa gelsin, sinema ve oyunculuk nedir diye anlatayım saâtlerce.

e daha neyi konuşuyoruz? şeyh sait denen şerefsiz türk düşmanının torunu ve yılmaz erdoğan denen bir diğer ... türk düşmanının karısı. bu ikisinden biri olmasa şu hayatta yüzüne bakılmayacak tiptir. inşaât amelesi bile olamazdı.
Yılmaz erdoğan'dan önümüzdeki günlerde boşanacak kişi.
Yılmaz Erdoğan olmadan ayakta duramayacak kişidir. Ne güzeldir ne de yetenekli, bakışları seksi değil iticidir.
Ses tonundan mıdır nedir iticidir.
kocası olmadan bu Gunlere gelebilirmiydi orası şüpheli.
Kocasi olmadan, simdiki haline 15-20 yilda anca gelirdi ya da gelemezdi.
akıllı kadındır. yılmaz erdoğan'ı kullanması kendi suçu değildir.
gergedan mevsimi film'inde çok kötü bir oyunculuk ve bombok bir ingilizce ile konuşmaya çabalamaktadır, yılmaz'ın kontenjanın dan olduğu filmde açık ve net, beren bile yanında daha güzel bir oyunculuk sergilemiş, en azından bilmediği halde ingilizce konuşmaya çalışıp kendini rezil etmemiş.

2.Bogaziçi film fest.'de juri yapmışlar bu hatun kişiyi, her sinema festivaline gitmemek lazım. giderken jurisine bakmak lazım.
yılmaz erdoğan lobisiyle sakalını toplayan kötü oyuncu.
şaşı olduğu halde güzelim diye ortalarda dolanacak kadar da yüzsüzdür.
(bkz: 45 milyon kürdün asla utanmaması)
gülben ergen in bir zamanlar eltisiydi. bu kadın çok abartılıyor zannımca. öyle bir güzelliği de yok.
Buda beren saat gibi paylaştığı her resmin altına ingilizce yazan bi tip. Bu kadar sevmiyorsanız memleketinizi gidin hitap ettiğiniz yerde yaşayın.
endemol türkiye yapım firmasıyla anlaşmış...
Ersin korkut'un kadın şubesi.
Çok itici ve çirkin bir kadın. Neden Yılmaz Erdoğan'la evlendiği belli oldu. Güzel olsa o adama bakmazdı zaten.
Basbayagi cirkin hatun. Dekolte falan hic bir sey kapatamiyor. Hele bakislar kezban gibi. Yilmaz abi, elinin altinda Anadolu Atesi gibi memba var. Abin gibi, siradan giris dansci ablalara.
lobisi güçlü kadın.
oyunculuğu gerçekten de kötü olan, yılmaz erdoğan'ın eski eşi.
Bu kadın bu oyunculuk ile buralara kadar geldiyse flash tv'deki sarı bıyığın oscar alması gerek. Yeteneksiz ve fazlası ile iticidir.